<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Atletickej ligy, Memoriál T. Babiaka

Bratislava (19. 5. 2019)

400 m prekážok [76,2 cm] - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2019 - 13:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 215 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 910615 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:02.08 0.154 11.00
2 146 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:03.68 0.185 9.00
3 216 Svrčková KarinSvrčková Karin 970327 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:05.15 0.462 8.00
4 235 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:05.66 0.116 7.00
5 286 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:06.95 0.293 6.00
6 234 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:11.40 0.176 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2019 - 13:15) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 60 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 011123 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:06.97 0.175
2 141 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:08.30 0.381 5.00
3 139 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 001119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:08.34 0.215 4.00
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 215 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 910615 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 1:02.08 0.154 11.00
2 146 Takácsová SimonaTakácsová Simona 980116 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 1:03.68 0.185 9.00
3 216 Svrčková KarinSvrčková Karin 970327 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 1:05.15 0.462 8.00
4 235 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 1:05.66 0.116 7.00
5 286 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 001223 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 1:06.95 0.293 6.00
6 60 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 011123 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:06.97 0.175
7 141 Luptáková VeronikaLuptáková Veronika 020628 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 1:08.30 0.381 5.00
8 139 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 001119 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 1:08.34 0.215 4.00
9 234 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 1:11.40 0.176 3.00