<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Atletickej ligy, Memoriál T. Babiaka

Bratislava (19. 5. 2019)

Skok do diaľky - Muži (Finále)

Finále (ne, 19.5.2019 - 14:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 224 Jelínek RastislavJelínek Rastislav
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
010308 7 677 +0.5 m/s 661  +1.2xx661657  -2.4662  +0.6677  +0.5 11.00
2 19 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970109 8 659 +1.1 m/s x640  -0.7646  -0.5646653  -1.6x659  +1.1 9.00
3 124 Megela PatrikMegela Patrik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000209 6 656 -0.8 m/s 635  +0.3628  +0.6656  -0.8656 8.00
4 11 Laca MatejLaca Matej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
020509 5 559 +0.3 m/s  +0.7530  +2.2465  -2.5530508559  +0.3533  +1.5 7.00
5 223 Gonda RóbertGonda Róbert
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
031113 4 543 +1.6 m/s 538  +2.3543  +1.6497  -1.5543xx523  +1.2 6.00
MS 48 Coma RomanComa Roman
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
740308 3 509 -0.9 m/s 509  -0.9345  +0.4509  +0.3509508  -1.3 -0.9490  +1.3
MS 154 Kocián JánKocián Ján
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
030416 1 489 -0.4 m/s 489  -0.4427  -2.6489
MS 179 Erban BenjamínErban Benjamín
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
890116 2 432 +1.0 m/s  +4.2385  -0.6395  -0.3395425  +0.6416  -2.0432  +1.0
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Ženy (Finále)

Finále (ne, 19.5.2019 - 13:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 105 Velďáková JanaVelďáková Jana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 15 619 +0.9 m/s 593  +0.1601 -0.1601613  +1.2 +1.2619  +0.9 11.00
2 208 Cheremisna AnastasiyaCheremisna Anastasiya
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
940614 1 615 +1.4 m/s 588  -0.2585  +1.4603  +1.5603615  +1.4x +3.0 9.00
3 104 Velďáková DanaVelďáková Dana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 14 575 +0.8 m/s  -0.8575  +0.8-575--- 8.00
4 258 Čerňanská ViktóriaČerňanská Viktória
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
020329 12 547 +0.1 m/s 511  +0.3 +1.3520  -1.7520 +1.1535  -0.4547  +0.1 7.00
5 232 Comová MichaelaComová Michaela
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
010522 10 521 -0.2 m/s 433  +0.3503  -1.3496  +0.4503504  -0.2521  -0.2507  -2.5 6.00
6 93 Kováčová CarolinaKováčová Carolina
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010305 11 518 -1.0 m/s 497  +0.8474  +0.2506  +0.1506495  -1.3518  -1.0513  -0.7 5.00
7 218 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031002 9 498 +0.0 m/s 492  +1.6477  -1.3 +0.0492 -0.3481498  +0.0 4.00
8 132 Bucholcerová JankaBucholcerová Janka
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
011025 7 487 +0.2 m/s 466  +1.9487  +0.2482  +0.4487483  +0.7x +0.2 3.00
MS 237 Kicová SáraKicová Sára
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030902 5 483 +1.5 m/s 435  +0.8483  +1.5475  +0.4483
10 91 Kamenská ZuzanaKamenská Zuzana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
980307 8 475 -0.7 m/s 464  +0.9459  +0.4475  -0.7475 2.00
MS 2 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
030205 6 462 -0.3 m/s  +0.4448  +0.3462  -0.3462
MS 116 Giertl LujzaGiertl Lujza
Naša atletikaNaša atletika
030509 2 459 +1.0 m/s 459  +1.0432  +0.2334  +1.2459
MS 156 Pellerová TerezaPellerová Tereza
Atletika BratislavaAtletika Bratislava
011127 3 454 +2.2 m/s 426 +0.3 m/s 424  +1.0454  +2.2426  +0.3454
14 233 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030611 4 440 +1.9 m/s 419  +1.0440  +1.9424  +0.6440 1.00
Celkom 14 pretekárov