<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Atletickej ligy, Memoriál T. Babiaka

Bratislava (19. 5. 2019)

150 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2019 - 15:05) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 3 17.28
MS Belluš MartinBelluš Martin 040420 Naša atletikaNaša atletika 2 18.44
MS Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 18.55
MS Basile TommasoBasile Tommaso 050114 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 18.97
MS Klas MatúšKlas Matúš 050125 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 18.98
Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 Naša atletikaNaša atletika 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2019 - 15:05) official Vietor: +1.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Rojík MatúšRojík Matúš 040910 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 19.95
MS Lelkes AdamLelkes Adam 070906 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 20.48
MS Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 21.53
MS Volek TeodorVolek Teodor 080627 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 22.18
MS Mikloš TomášMikloš Tomáš 050521 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 22.69
Šutý ŠtefanŠutý Štefan 040310 Naša atletikaNaša atletika 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 19.5.2019 - 15:05) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 18.54
MS Ilgo AdamIlgo Adam 050815 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 18.74
MS Nehyba MichalNehyba Michal 040403 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 20.29
MS Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 Naša atletikaNaša atletika 3 22.20
MS Giertl ŠimonGiertl Šimon 070521 Naša atletikaNaša atletika 2 23.55
MS Hlaváč JurajHlaváč Juraj 090110 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 23.61
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 19.5.2019 - 15:05) official Vietor: +0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Ruffíni RobertRuffíni Robert 040612 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 17.68
MS Vrabček DavidVrabček David 040518 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 18.99
MS Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 19.75
Tallo OndrejTallo Ondrej 090209 Naša atletikaNaša atletika 2 DNS
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 3 17.28
2 Ruffíni RobertRuffíni Robert 040612 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 3 17.68
3 Belluš MartinBelluš Martin 040420 Naša atletikaNaša atletika 2 18.44
4 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 18.54
5 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 18.55
6 Ilgo AdamIlgo Adam 050815 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 5 18.74
7 Basile TommasoBasile Tommaso 050114 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 18.97
8 Klas MatúšKlas Matúš 050125 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 18.98
9 Vrabček DavidVrabček David 040518 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 18.99
10 Sedlák IvanSedlák Ivan 040331 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 19.75
11 Rojík MatúšRojík Matúš 040910 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 5 19.95
12 Nehyba MichalNehyba Michal 040403 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 20.29
13 Lelkes AdamLelkes Adam 070906 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 20.48
14 Houndjo EricHoundjo Eric 060615 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 21.53
15 Volek TeodorVolek Teodor 080627 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 22.18
16 Ďuriš MartinĎuriš Martin 080522 Naša atletikaNaša atletika 3 22.20
17 Mikloš TomášMikloš Tomáš 050521 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 22.69
18 Giertl ŠimonGiertl Šimon 070521 Naša atletikaNaša atletika 2 23.55
19 Hlaváč JurajHlaváč Juraj 090110 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 23.61
Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 Naša atletikaNaša atletika 6 DNS
Šutý ŠtefanŠutý Štefan 040310 Naša atletikaNaša atletika 4 DNS
Tallo OndrejTallo Ondrej 090209 Naša atletikaNaša atletika 2 DNS

150 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2019 - 15:15) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 27 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 18.83
MS Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 4 19.49
MS Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 5 19.79
MS Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 20.04
MS Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 20.51
Záhorcová StelaZáhorcová Stela 040722 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2019 - 15:15) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Batky JázminBatky Jázmin 050611 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 20.02
MS Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 Naša atletikaNaša atletika 3 20.50
MS Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 4 20.57
MS Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletikaNaša atletika 5 21.12
MS Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 21.13
MS Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 Naša atletikaNaša atletika 1 21.30
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 19.5.2019 - 15:15) official Vietor: -0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Valekova MaiaraValekova Maiara 040604 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 21.86
MS Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.00
MS Sabová KristínaSabová Kristína 050916 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 22.34
MS Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 051128 Naša atletikaNaša atletika 3 22.36
MS Zemanová BibianaZemanová Bibiana 040305 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 23.78
Ďuráková LauraĎuráková Laura 060128 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 19.5.2019 - 15:15) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 060429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 21.26
MS Chromeková AdrianaChromeková Adriana 060913 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 23.27
MS Albertová LauraAlbertová Laura 050706 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.57
MS Paďourová KarinPaďourová Karin 050412 Naša atletikaNaša atletika 1 24.53
MS Korčoková PetraKorčoková Petra 060604 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 25.43
MS Dubajová SofiaDubajová Sofia 090508 Naša atletikaNaša atletika 4 27.92
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 19.5.2019 - 15:15) official Vietor: -0.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 20.85
MS Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.59
MS Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.36
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 27 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 18.83
2 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 4 19.49
3 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 5 19.79
4 Batky JázminBatky Jázmin 050611 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 20.02
5 Brandisová NicolaBrandisová Nicola 041027 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 20.04
6 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 Naša atletikaNaša atletika 3 20.50
7 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 20.51
8 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 Naša atletikaNaša atletika 4 20.57
9 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 20.85
10 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletikaNaša atletika 5 21.12
11 Grígelová KarenGrígelová Karen 061122 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 21.13
12 Rusnáková ZuzanaRusnáková Zuzana 060429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 21.26
13 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 Naša atletikaNaša atletika 1 21.30
14 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 21.59
15 Valekova MaiaraValekova Maiara 040604 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 5 21.86
16 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 22.00
17 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 22.34
18 Antošová ZuzanaAntošová Zuzana 051128 Naša atletikaNaša atletika 3 22.36
19 Chromeková AdrianaChromeková Adriana 060913 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 3 23.27
20 Zálesňáková HanaZálesňáková Hana 080801 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.36
21 Albertová LauraAlbertová Laura 050706 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 23.57
22 Zemanová BibianaZemanová Bibiana 040305 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 6 23.78
23 Paďourová KarinPaďourová Karin 050412 Naša atletikaNaša atletika 1 24.53
24 Korčoková PetraKorčoková Petra 060604 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 25.43
25 Dubajová SofiaDubajová Sofia 090508 Naša atletikaNaša atletika 4 27.92
Záhorcová StelaZáhorcová Stela 040722 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 DNS
Ďuráková LauraĎuráková Laura 060128 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 DNS