<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Atletickej ligy, Memoriál T. Babiaka

Bratislava (19. 5. 2019)
Skok do výšky - Muži (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 22 Zeman TomášZeman Tomáš 961214 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 203
2 4 Beer LukášBeer Lukáš 890823 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 195
3 198 Tóth GergelyTóth Gergely 010816 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 195
Skok do výšky - Ženy (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 204 Butkovská SimonaButkovská Simona 980505 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 165
2 135 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 160
3= 95 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela 020904 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 160
3= 219 Tichá SimonaTichá Simona 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 160
Skok o žrdi - Muži (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 121 Krajňák TomášKrajňák Tomáš 890930 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 486
2 72 Kremser AdamKremser Adam 010109 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 420
3 7 Ďuriško MartinĎuriško Martin 000912 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 380
Skok o žrdi - Ženy (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 264 Strýčková VeronikaStrýčková Veronika 990317 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 330
2= 267 Paliderová LujzaPaliderová Lujza 021003 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 320
2= 281 Očkaiová SlavomíraOčkaiová Slavomíra 801118 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 320
Skok do diaľky - Muži (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 224 Jelínek RastislavJelínek Rastislav 010308 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 677
2 19 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel 970109 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 659
3 124 Megela PatrikMegela Patrik 000209 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 656
Skok do diaľky - Ženy (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 105 Velďáková JanaVelďáková Jana 810603 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 619
2 208 Cheremisna AnastasiyaCheremisna Anastasiya 940614 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 615
3 104 Velďáková DanaVelďáková Dana 810603 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 575
Trojskok - Muži (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 19 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel 970109 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14.19
2 124 Megela PatrikMegela Patrik 000209 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13.70
Trojskok - Ženy (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 275 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana 970211 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12.41
2 135 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.79
Vrh guľou 4 kg - Ženy (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 260 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana 900524 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 13.07
3 290 Vargová LeonaVargová Leona 991217 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.96
Vrh guľou 7,26 kg - Muži (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 3 Baran AdriánBaran Adrián 991214 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16.84
2 6 Daniš DavidDaniš David 931031 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16.45
3 122 Löbb RobertLöbb Robert 880123 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 15.26
Hod diskom 1 kg - Ženy (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 290 Vargová LeonaVargová Leona 991217 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 42.06
2 260 Krištofičová IvanaKrištofičová Ivana 900524 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 41.49
3 137 Jakubcová BarboraJakubcová Barbora 890904 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 40.42
Hod diskom 2 kg - Muži (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 248 Gondor IgorGondor Igor 790301 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 51.41
2 6 Daniš DavidDaniš David 931031 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 50.40
Hod oštepom 600 g - Ženy (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 160 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia 000516 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 42.38
2 163 Mokrá BarboraMokrá Barbora 961107 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 40.32
3 89 Filová SoňaFilová Soňa 980326 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 37.33
Hod oštepom 800 g - Muži (nedeľa, 19.5.2019)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 82 Slezák MaximilianSlezák Maximilian 960702 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 73.93
2 78 Michalec PatrikMichalec Patrik 000407 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 66.65
3 248 Gondor IgorGondor Igor 790301 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 50.56