<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Atletickej ligy, Memoriál T. Babiaka

Bratislava (19. 5. 2019)

Trojskok - Muži (Finále)

Finále (ne, 19.5.2019 - 16:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 19 Turcsányi DanielTurcsányi Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
970109 7 14.19 -0.3 m/s x13.98  -0.314.13  -0.814.13x13.85  +0.314.19  -0.3 11.00
2 124 Megela PatrikMegela Patrik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000209 6 13.70 -0.6 m/s 13.18  +0.413.25  +0.313.42  +0.213.4213.03  -0.3x13.70  -0.6 9.00
MS 62 Hlaváč DenisHlaváč Denis
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
001023 5 13.37 +0.5 m/s x13.37  +0.5x13.37xx11.42  -1.1
4 22 Zeman TomášZeman Tomáš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
961214 4 13.35 +0.3 m/s 12.35  -0.912.69  -0.113.35  +0.313.35--- 8.00
5 253 Sillik GáborSillik Gábor
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
920114 2 12.68 -0.3 m/s 12.68  -0.311.92  +0.312.43  +0.112.6812.20  -0.412.42  -0.212.23  -0.5 7.00
6 195 Pokorný MartinPokorný Martin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
880922 1 12.29 +0.3 m/s 11.8712.16  +0.412.1612.1612.10  -1.012.29  +0.3x 6.00
7 198 Tóth GergelyTóth Gergely
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
010816 3 12.20 +0.2 m/s 11.47  -0.612.06  +0.312.20  +0.212.2011.75  -0.8-- 5.00
Celkom 7 pretekárov

Trojskok - Ženy (Finále)

Finále (ne, 19.5.2019 - 15:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 275 Ďurkechová ZuzanaĎurkechová Zuzana
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
970211 6 12.41 +1.1 m/s xx -0.10.012.38  -1.412.41  +1.112.02  +0.6 11.00
2 135 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000218 5 11.79 -0.4 m/s 11.23  -1.011.55  -1.011.59  -1.011.5911.62  +0.311.79  -0.4x 9.00
MS 59 Lehenová MonikaLehenová Monika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
020423 4 11.76 +1.2 m/s 11.44  -1.511.62  +0.911.75  -0.611.7511.74  +3.2 +0.711.76  +1.2
4 234 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030607 3 11.07 +0.9 m/s x11.07  +0.910.85  +0.911.07 +0.7x10.61  -0.6 8.00
MS 2 Šimeková MáriaŠimeková Mária
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
030205 2 10.68 +0.4 m/s 10.36  +0.410.68  +0.4x10.68x10.50  +1.410.00  -0.5
6 233 Diňová JarmilaDiňová Jarmila
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030611 1 10.14 +0.9 m/s 09.71  -2.209.84  +0.6x09.8409.87  -1.910.14  +0.909.94  -1.6 7.00
104 Velďáková DanaVelďáková Dana
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
810603 7 DNS 0.0
Celkom 7 pretekárov