<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Atletickej ligy, Memoriál T. Babiaka

Bratislava (19. 5. 2019)

400 m - Muži (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 254 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:49.46 0.230 11.00
2 118 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:49.83 0.178 8.00
3 193 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:50.74 0.245 6.00
4 69 Hronček LukášHronček Lukáš 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:51.16 0.212 3.00
5 173 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:51.33 0.229 2.00
6 182 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:53.58 0.173
Poznámky:
Pavelka 50,737
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 13 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:50.47 0.209 7.00
2 228 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:50.74 0.191 5.00
3 199 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:50.81 0.177 4.00
4 66 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 0:51.78 0.376 1.00
5 251 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:52.24 0.177
6 125 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:53.40 0.159
Poznámky:
Revaj 50,739
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 19.5.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 77 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:49.62 0.205 9.00
2 65 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:52.07 0.195
3 128 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:52.87 0.176
4 177 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:52.96 0.188
5 158 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 0:52.99 0.186
6 147 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 5 0:53.07 0.379
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 19.5.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 229 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:53.32 0.203
2 29 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun, PrešovAC Run is Fun, Prešov 6 0:53.74 0.240
3 176 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:54.27 0.234
4 187 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:54.44 0.216
5 189 Lapšanský MartinLapšanský Martin 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:55.15 0.213
6 227 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:57.75 0.218
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 19.5.2019 - 14:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 291 Koiš MatejKoiš Matej 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:56.36 0.315
2 226 Martončík PatrikMartončík Patrik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:57.39 0.266
3 45 Trosko TomášTrosko Tomáš 86 86 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 0:57.55 0.219
4 153 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 0:57.83 0.219
5 54 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:58.56 0.391
6 112 Ondrovič PeterOndrovič Peter 84 84 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 1:01.54 0.208
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 254 Timoranský TomášTimoranský Tomáš 93 93 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 0:49.46 0.230 11.00
2 77 Marček MiroslavMarček Miroslav 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 0:49.62 0.205 9.00
3 118 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 0:49.83 0.178 8.00
4 13 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:50.47 0.209 7.00
5 193 Pavelka AdriánPavelka Adrián 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:50.74 0.245 6.00
5 228 Revaj ErikRevaj Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 0:50.74 0.191 5.00
7 199 Vojtáš NicolasVojtáš Nicolas 00 00 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:50.81 0.177 4.00
8 69 Hronček LukášHronček Lukáš 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 0:51.16 0.212 3.00
9 173 Beloš AdamBeloš Adam 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:51.33 0.229 2.00
10 66 Ďubašák JánĎubašák Ján 95 95 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 6 0:51.78 0.376 1.00
11 65 Drugda PatrikDrugda Patrik 97 97 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 0:52.07 0.195
12 251 Mizner MartinMizner Martin 01 01 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 2 0:52.24 0.177
13 128 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 0:52.87 0.176
14 177 Drobný PeterDrobný Peter 02 02 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:52.96 0.188
15 158 Ševčík AdamŠevčík Adam 00 00 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 0:52.99 0.186
16 147 Čerep VladimirČerep Vladimir 01 01 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 5 0:53.07 0.379
17 229 Sedlák ErikSedlák Erik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 0:53.32 0.203
18 125 Mrva StanislavMrva Stanislav 95 95 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:53.40 0.159
19 182 Hanic MárioHanic Mário 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:53.58 0.173
20 29 Vlkovič TomášVlkovič Tomáš 00 00 AC Run is Fun, PrešovAC Run is Fun, Prešov 6 0:53.74 0.240
21 176 Cisár MartinCisár Martin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 0:54.27 0.234
22 187 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 0:54.44 0.216
23 189 Lapšanský MartinLapšanský Martin 01 01 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:55.15 0.213
24 291 Koiš MatejKoiš Matej 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:56.36 0.315
25 226 Martončík PatrikMartončík Patrik 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:57.39 0.266
26 45 Trosko TomášTrosko Tomáš 86 86 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 3 0:57.55 0.219
27 227 Patarák MatúšPatarák Matúš 01 01 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 0:57.75 0.218
28 153 Perrone AdrianoPerrone Adriano 01 01 Atletika BratislavaAtletika Bratislava 2 0:57.83 0.219
29 54 Kročka MarekKročka Marek 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 0:58.56 0.391
30 112 Ondrovič PeterOndrovič Peter 84 84 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 1:01.54 0.208

400 m - Ženy (Beh)

Beh 01 (ne, 19.5.2019 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 215 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:56.25 0.146 11.00
2 214 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:59.40 0.390 8.00
3 244 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:59.57 0.227 7.00
4 285 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:59.68 0.173 6.00
5 276 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:00.03 0.273 5.00
6 138 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:00.55 0.274 4.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 19.5.2019 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS 58 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:58.71 0.270
2 164 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:01.94 0.180 3.00
3 202 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:02.14 0.334 2.00
4 261 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:05.07 0.235 1.00
5 262 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 1:05.10 0.234
100 Sirůčková KateřinaSirůčková Kateřina 87 87 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 19.5.2019 - 14:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 277 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 0:58.12 0.202 9.00
2 210 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:05.23 0.213
3 51 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 1:06.29 0.245
4 56 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:09.17 0.230
5 238 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:09.46 0.201
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 215 Nikolenko ViktoriyaNikolenko Viktoriya 91 91 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 0:56.25 0.146 11.00
2 277 Kudlíková DanaKudlíková Dana 01 01 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 0:58.12 0.202 9.00
3 58 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:58.71 0.270
4 214 Matejíčková LuciaMatejíčková Lucia 98 98 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 0:59.40 0.390 8.00
5 244 Paulínyová EmmaPaulínyová Emma 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 0:59.57 0.227 7.00
6 285 Šimlovičová MáriaŠimlovičová Mária 99 99 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 0:59.68 0.173 6.00
7 276 Kubaščíková AlžbetaKubaščíková Alžbeta 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 1:00.03 0.273 5.00
8 138 Kusyová JankaKusyová Janka 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 1:00.55 0.274 4.00
9 164 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 03 03 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 2 1:01.94 0.180 3.00
10 202 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 1:02.14 0.334 2.00
11 261 Lepotová AmáliaLepotová Amália 02 02 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 1:05.07 0.235 1.00
12 262 Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 1 1:05.10 0.234
13 210 Keszeghová LuciaKeszeghová Lucia 96 96 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 1:05.23 0.213
14 51 Timková KristínaTimková Kristína 99 99 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 3 1:06.29 0.245
15 56 Hulíková TamaraHulíková Tamara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 1:09.17 0.230
16 238 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 1:09.46 0.201
100 Sirůčková KateřinaSirůčková Kateřina 87 87 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 DNS