<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

1. kolo Atletickej ligy, Memoriál T. Babiaka

Bratislava (19. 5. 2019)

5000 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 19.5.2019 - 16:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS 63 Sahajda TiborSahajda Tibor 901218 Bratislavský maratónBratislavský maratón 1 14:42.99
2 67 Ďurec PeterĎurec Peter 920912 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 14:48.24 11.00
3 252 Pelikán JozefPelikán Jozef 840729 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 4 15:05.19 9.00
4 123 Mazúch DavidMazúch David 960731 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 16:08.11 8.00
5 185 Kocian KonštantínKocian Konštantín 900729 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 14 16:10.77 7.00
MS 113 Kašša LadislavKašša Ladislav 980130 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 16:19.14
MS 169 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 15 16:20.32
MS 40 Schieber MatejSchieber Matej 960606 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 17 16:27.37
9 17 Šiko JakubŠiko Jakub 930121 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 18 16:51.85 6.00
10 120 Kompas MatúšKompas Matúš 920528 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 16:52.24 5.00
MS 148 Hrabovecký MartinHrabovecký Martin 000830 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 13 17:01.42
MS 180 Fedák MatejFedák Matej 910505 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 10 17:14.36
MS 181 Golian JurajGolian Juraj 780602 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12 17:18.84
MS 39 Jakubčiak MilošJakubčiak Miloš 670831 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 8 17:33.79
MS 192 Mészáros KristófMészáros Kristóf 020312 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 16 17:48.87
MS 43 Straka JánStraka Ján 650112 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 9 19:58.02
222 Fridmanský DenisFridmanský Denis 010721 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11 DNF
Celkom 17 pretekárov

5000 m - Ženy (Beh)

Beh (ne, 19.5.2019 - 16:45) official Cieľová fotografie Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 279 Maníková ĽubomíraManíková Ľubomíra 860924 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 17:29.39 11.00
MS 270 Valová SilviaValová Silvia 910817 Zdravie v pohybe LučatínZdravie v pohybe Lučatín 2 17:36.72
MS 150 Pejpková KatarínaPejpková Katarína 871010 TJ OBAL SERVIS KošiceTJ OBAL SERVIS Košice 10 18:04.77
4 143 Mydlíková KatarínaMydlíková Katarína 970202 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 18:05.02 9.00
5 106 Vlčáková LuciaVlčáková Lucia 941227 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 18:32.02 8.00
6 211 Klepková EliškaKlepková Eliška 030513 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 19:15.63 7.00
7 231 Andrushchak OlenaAndrushchak Olena 030310 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 20:20.41 6.00
MS 47 Mrázová RenátaMrázová Renáta 791208 AK Veterán BratislavaAK Veterán Bratislava 4 21:15.46
MS 213 Masaryková NinaMasaryková Nina 990606 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 9 21:57.25
241 Kuchtová DominikaKuchtová Dominika 990929 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 DNF
Celkom 10 pretekárov