<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Trnava (15. - 16. 9. 2018)

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 15.9.2018 - 16:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 55 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 36.03 0.226
2 33 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 36.65 0.184
3 17 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 37.22 0.191
4 91 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 37.32 0.217
5 90 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 38.21 0.182
6 107 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 1 40.34 0.156
7 70 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 43.34 0.238
122 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DQ 0.460
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 15.9.2018 - 16:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 29 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 38.57 0.165
2 173 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 39.05 0.304
3 10 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 39.67 0.214
4 168 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 40.28 0.223
5 5 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 40.71 0.161
6 119 Janok MarekJanok Marek 030626 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 41.76 0.274
7 180 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 42.33 0.203
8 167 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 43.29 0.194
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 15.9.2018 - 16:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 40.67 0.400
2 28 Seko JakubSeko Jakub 030924 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 41.10 0.177
3 73 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 41.35 0.168
4 165 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 41.66 0.200
5 18 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 41.74 0.169
6 104 Paško AdamPaško Adam 030626 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 42.01 0.176
7 92 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 42.50 0.173
8 20 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 43.74 0.300
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 15.9.2018 - 16:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 96 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 41.64 0.149
2= 166 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 42.46 0.221
2= 137 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 42.46 0.188
3 4 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 42.62 0.165
4 123 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 43.68 0.212
5 151 Majda GabrielMajda Gabriel 030514 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 44.22 0.370
6 136 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 48.20 0.213
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 15.9.2018 - 16:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 41.49 0.224
2 138 Židek MiroslavŽidek Miroslav 030415 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 42.79 0.242
3 150 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 030929 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 46.75 0.337
4 72 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 47.05 0.189
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 55 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 36.03 0.226
2 33 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 36.65 0.184
3 17 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 37.22 0.191
4 91 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 37.32 0.217
5 90 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 38.21 0.182
6 29 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 38.57 0.165
7 173 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 39.05 0.304
8 10 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 39.67 0.214
9 168 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 40.28 0.223
10 107 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 1 40.34 0.156
11 2 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 40.67 0.400
12 5 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 40.71 0.161
13 28 Seko JakubSeko Jakub 030924 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 41.10 0.177
14 73 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 41.35 0.168
15 16 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 41.49 0.224
16 96 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 41.64 0.149
17 165 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 41.66 0.200
18 18 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 41.74 0.169
19 119 Janok MarekJanok Marek 030626 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 41.76 0.274
20 104 Paško AdamPaško Adam 030626 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 42.01 0.176
21 180 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 42.33 0.203
22 166 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 42.46 0.221
22 137 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 42.46 0.188
24 92 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 42.50 0.173
25 4 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 42.62 0.165
26 138 Židek MiroslavŽidek Miroslav 030415 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 42.79 0.242
27 167 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 43.29 0.194
28 70 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 43.34 0.238
29 123 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 43.68 0.212
30 20 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 43.74 0.300
31 151 Majda GabrielMajda Gabriel 030514 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 44.22 0.370
32 150 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 030929 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 46.75 0.337
33 72 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 47.05 0.189
34 136 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 48.20 0.213
122 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DQ 0.460

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 15.9.2018 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 348 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 40.69 0.204
2 198 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 42.49 0.201
3 195 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 42.58 0.150
4 327 Bačová MichaelaBačová Michaela 040818 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 8 42.75 0.205
5 190 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 43.04 0.217
6= 206 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 43.47 0.250
6= 278 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 43.47 0.165
7 419 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 43.69 0.203
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 15.9.2018 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 191 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 44.40 0.158
2 438 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 44.93 0.194
3 429 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 45.62 0.275
4 367 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 46.03 0.220
5 423 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 46.04 0.340
6 405 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 030819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 46.30 0.270
7 375 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 46.37 0.220
8 409 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 030611 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 46.45 0.202
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 15.9.2018 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 372 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 45.55 0.201
2 222 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 45.89 0.245
3 396 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 050723 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 46.31 0.202
4 320 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 46.46 0.376
5 326 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 47.18 0.213
6 431 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 030410 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 48.12 0.280
7 365 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 48.41 0.320
8 457 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 050318 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 48.51 0.217
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 15.9.2018 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 300 Valová NinaValová Nina 040806 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 46.85 0.239
2 420 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 47.14 0.194
3 312 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 48.29 0.167
4 362 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 48.58 0.191
5 349 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 49.00 0.186
6 243 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 49.40 0.244
7 235 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 041014 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 49.90 0.164
8 287 Frianová KarolínaFrianová Karolína 030103 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 50.14 0.300
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 15.9.2018 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 366 Simová PetraSimová Petra 041228 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 48.66 0.209
2 411 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 48.69 0.208
3 456 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 49.41 0.213
4 239 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 49.45 0.191
5 421 Maderová MichaelaMaderová Michaela 030520 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 49.63 0.208
6 250 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 50.68 0.304
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 15.9.2018 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 355 Bežovská DanielaBežovská Daniela 040608 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 50.36 0.161
2 256 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 51.81 0.181
3 252 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 52.84 0.226
4 361 Kalinová SarahKalinová Sarah 041221 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 53.26 0.318
5 248 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 56.84 0.323
6 255 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 58.55 0.446
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 15.9.2018 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 204 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 45.96 0.260
2 188 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 5 48.15 0.196
3 304 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 030916 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 49.50 0.268
4 350 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 50.29 0.168
5 253 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 59.54 0.192
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 348 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 40.69 0.204
2 198 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 42.49 0.201
3 195 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 42.58 0.150
4 327 Bačová MichaelaBačová Michaela 040818 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 8 42.75 0.205
5 190 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 43.04 0.217
6 206 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 43.47 0.250
6 278 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 43.47 0.165
8 419 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 43.69 0.203
9 191 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 44.40 0.158
10 438 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 44.93 0.194
11 372 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 45.55 0.201
12 429 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 45.62 0.275
13 222 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 45.89 0.245
14 204 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 45.96 0.260
15 367 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 46.03 0.220
16 423 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 46.04 0.340
17 405 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 030819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 46.30 0.270
18 396 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 050723 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 46.31 0.202
19 375 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 46.37 0.220
20 409 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 030611 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 46.45 0.202
21 320 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 46.46 0.376
22 300 Valová NinaValová Nina 040806 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 46.85 0.239
23 420 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 47.14 0.194
24 326 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 47.18 0.213
25 431 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 030410 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 48.12 0.280
26 188 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 5 48.15 0.196
27 312 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 48.29 0.167
28 365 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 48.41 0.320
29 457 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 050318 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 48.51 0.217
30 362 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 48.58 0.191
31 366 Simová PetraSimová Petra 041228 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 48.66 0.209
32 411 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 48.69 0.208
33 349 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 49.00 0.186
34 243 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 49.40 0.244
35 456 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 49.41 0.213
36 239 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 49.45 0.191
37 304 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 030916 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 49.50 0.268
38 421 Maderová MichaelaMaderová Michaela 030520 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 49.63 0.208
39 235 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 041014 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 49.90 0.164
40 287 Frianová KarolínaFrianová Karolína 030103 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 50.14 0.300
41 350 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 50.29 0.168
42 355 Bežovská DanielaBežovská Daniela 040608 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 50.36 0.161
43 250 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 50.68 0.304
44 256 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 51.81 0.181
45 252 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 52.84 0.226
46 361 Kalinová SarahKalinová Sarah 041221 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 53.26 0.318
47 248 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 56.84 0.323
48 255 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 58.55 0.446
49 253 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 59.54 0.192