<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Trnava (15. - 16. 9. 2018)

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.9.2018 - 10:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 40.73 0.193
2 45 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 41.12 0.186
3 160 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 41.19 0.197
4 145 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 41.61 0.198
5 117 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 42.79 0.161
6 158 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 43.08 0.383
7 88 Mores Michal JanMores Michal Jan 030527 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 8 43.44 0.180
8 143 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 44.60 0.200
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.9.2018 - 10:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 86 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 42.92 0.174
2 89 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 45.93 0.187
3 116 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 46.56 0.184
4 166 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 46.90 0.196
5 77 Kachlík FilipKachlík Filip 030310 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 47.78 0.185
6 126 Takács NorbertTakács Norbert 040226 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 49.37 0.171
18 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
90 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 DNF 0.192
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 16.9.2018 - 10:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 159 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 44.90 0.269
2 28 Seko JakubSeko Jakub 030924 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 49.81 0.340
168 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ 0.227
Poznámky:
DQ 168/7
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 40.73 0.193
2 45 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 41.12 0.186
3 160 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 41.19 0.197
4 145 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 41.61 0.198
5 117 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 42.79 0.161
6 86 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 42.92 0.174
7 158 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 43.08 0.383
8 88 Mores Michal JanMores Michal Jan 030527 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 8 43.44 0.180
9 143 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 44.60 0.200
10 159 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 44.90 0.269
11 89 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 45.93 0.187
12 116 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 46.56 0.184
13 166 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 46.90 0.196
14 77 Kachlík FilipKachlík Filip 030310 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 47.78 0.185
15 126 Takács NorbertTakács Norbert 040226 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 49.37 0.171
16 28 Seko JakubSeko Jakub 030924 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 49.81 0.340
18 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
90 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 DNF 0.192
168 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ 0.227

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.9.2018 - 10:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 348 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 44.35 0.205
2 410 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 46.02 0.245
3 378 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 46.44 0.247
4 377 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 47.81 0.177
5 285 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 48.24 0.150
6 294 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 48.90 0.152
7 436 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 50.49 0.213
8 245 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 55.46 0.209
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.9.2018 - 10:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 257 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 49.36 0.184
2 407 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 51.01 0.252
3 290 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 53.06 0.182
4 349 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 54.37 0.217
5 254 Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 55.07 0.253
6 402 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 030219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 59.28 0.401
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 348 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 44.35 0.205
2 410 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 46.02 0.245
3 378 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 46.44 0.247
4 377 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 47.81 0.177
5 285 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 48.24 0.150
6 294 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 48.90 0.152
7 257 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 49.36 0.184
8 436 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 50.49 0.213
9 407 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 51.01 0.252
10 290 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 53.06 0.182
11 349 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 54.37 0.217
12 254 Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 55.07 0.253
13 245 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 55.46 0.209
14 402 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 030219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 59.28 0.401