<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Trnava (15. - 16. 9. 2018)
Skok do výšky - Starší žiaci (nedeľa, 16.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 58 Kurty MatejKurty Matej 030402 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 177
2 150 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 030929 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 173
3 170 Ruffíni RobertRuffíni Robert 040612 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 173
Skok do výšky - Staršie žiačky (nedeľa, 16.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 404 Tichá SimonaTichá Simona 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 162
2 380 Zavřelová EmaZavřelová Ema 050131 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 154
3 403 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 154
Skok o žrdi - Starší žiaci (sobota, 15.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 25 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 360
2 59 Lisík ŠtefanLisík Štefan 030117 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 350
3 22 Chodelka JakubChodelka Jakub 030514 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 320
Skok o žrdi - Staršie žiačky (sobota, 15.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 428 Žitná AdelaŽitná Adela 041224 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 261
2 260 Šimková AnnaŠimková Anna 060517 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 250
3 209 Rampašeková ZojaRampašeková Zoja 040912 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 220
Skok do diaľky - Starší žiaci (sobota, 15.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 55 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 627
2 170 Ruffíni RobertRuffíni Robert 040612 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 592
3 172 Tvrdý KristiánTvrdý Kristián 030811 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 589
Skok do diaľky - Staršie žiačky (sobota, 15.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 337 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 040111 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 562
2 368 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 546
3 195 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 538
Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 16.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 207 Ďurovská EmmaĎurovská Emma 031212 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 13.57
2 230 Mixová RadkaMixová Radka 030428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 11.41
3 340 Marjová MonikaMarjová Monika 040413 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 11.07
Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (nedeľa, 16.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 171 Šula KarelŠula Karel 031001 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 16.17
2 21 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip 040927 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14.95
3 118 Dudáš PatrikDudáš Patrik 030221 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 14.81
Hod diskom 1 kg - Starší žiaci (nedeľa, 16.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 118 Dudáš PatrikDudáš Patrik 030221 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 51.06
2 66 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 43.89
3 90 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 41.83
Hod diskom 1 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 16.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 207 Ďurovská EmmaĎurovská Emma 031212 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 34.82
2 240 Danielová ChiaraDanielová Chiara 030906 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 27.77
3 418 Skuráková KatrinSkuráková Katrin 030429 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 26.42
Hod kladivom 3 kg - Staršie žiačky (sobota, 15.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 240 Danielová ChiaraDanielová Chiara 030906 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 44.31
2 386 Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika 030404 AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica 35.48
3 324 Škulcová PetraŠkulcová Petra 060924 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 30.27
Hod kladivom 4 kg - Starší žiaci (sobota, 15.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 118 Dudáš PatrikDudáš Patrik 030221 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 45.14
2 95 Sanitra DominikSanitra Dominik 031005 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 42.73
3 71 Čermák VladislavČermák Vladislav 030103 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 42.54
Hod oštepom 500 g - Staršie žiačky (sobota, 15.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 323 Juráková LeaJuráková Lea 040126 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 34.90
2 353 Klabníková AlexandraKlabníková Alexandra 040517 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 33.63
3 357 Kočerhová KatarínaKočerhová Katarína 030924 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 32.45
Hod oštepom 600 g - Starší žiaci (sobota, 15.9.2018)
Um. Jméno Ročník Oddiel/štát Výkon
1 169 Tkáč AdamTkáč Adam 040831 TJ Tatran Spišská Nová VesTJ Tatran Spišská Nová Ves 50.56
2 105 Štefan OliverŠtefan Oliver 030928 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 42.19
3 Moravčík OndrejMoravčík Ondrej 040329 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 41.56