<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Trnava (15. - 16. 9. 2018)

4 x 300 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.9.2018 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Ostrovský, Bartoníček, Gonczol, Valo Ostrovský, Bartoníček, Gonczol, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:37.99 0.219
2 53 Pačes, Kročka, Pobjecký, Bartek Pačes, Kročka, Pobjecký, Bartek AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:39.03 0.185
3 19 Čery, Seko, Kopček, Svoreň Čery, Seko, Kopček, Svoreň AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:44.23 0.204
4 167 Sopko, Kalakay, Haják, Váňa Sopko, Kalakay, Haják, Váňa AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:48.43 0.210
5 155 Zajac, Draganovský, Šima, Majda Zajac, Draganovský, Šima, Majda ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 2:59.46 0.272
6 82 Podzámsky, Zubák, Káčer, Kachlík Podzámsky, Zubák, Káčer, Kachlík Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 3:00.17 0.185
7 131 Bujdoš, Rosinský, Varga, Mikita Bujdoš, Rosinský, Varga, Mikita ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 3:09.13 0.202
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.9.2018 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 156 Bezručka, Cisár, Drobný, Kostolný Bezručka, Cisár, Drobný, Kostolný AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:39.48 0.165
2 70 Rojka, Prochác, Kováč, Fáber Rojka, Prochác, Kováč, Fáber Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:39.96 0.192
3 75 Ištok, Demian, Hulka, Marťák Ištok, Demian, Hulka, Marťák Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 3:13.31 0.172
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Ostrovský, Bartoníček, Gonczol, Valo Ostrovský, Bartoníček, Gonczol, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:37.99 0.219
2 53 Pačes, Kročka, Pobjecký, Bartek Pačes, Kročka, Pobjecký, Bartek AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:39.03 0.185
3 156 Bezručka, Cisár, Drobný, Kostolný Bezručka, Cisár, Drobný, Kostolný AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:39.48 0.165
4 70 Rojka, Prochác, Kováč, Fáber Rojka, Prochác, Kováč, Fáber Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:39.96 0.192
5 19 Čery, Seko, Kopček, Svoreň Čery, Seko, Kopček, Svoreň AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:44.23 0.204
6 167 Sopko, Kalakay, Haják, Váňa Sopko, Kalakay, Haják, Váňa AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:48.43 0.210
7 155 Zajac, Draganovský, Šima, Majda Zajac, Draganovský, Šima, Majda ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 2:59.46 0.272
8 82 Podzámsky, Zubák, Káčer, Kachlík Podzámsky, Zubák, Káčer, Kachlík Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 3:00.17 0.185
9 131 Bujdoš, Rosinský, Varga, Mikita Bujdoš, Rosinský, Varga, Mikita ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 3:09.13 0.202
10 75 Ištok, Demian, Hulka, Marťák Ištok, Demian, Hulka, Marťák Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 3:13.31 0.172

4 x 300 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.9.2018 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 195 Farkas, Žibritová, Prohácková, Kusyová Farkas, Žibritová, Prohácková, Kusyová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:54.78 0.207
2 407 Devaldová, Rusnáková, Brachová, Fotulová Devaldová, Rusnáková, Brachová, Fotulová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:57.73 0.222
3 278 Mišovičová, Geseová, Vargová, Janeková Mišovičová, Geseová, Vargová, Janeková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 3:00.06 0.227
4 430 Bučková, Rohoňová, Blažeková, Urbanovská Bučková, Rohoňová, Blažeková, Urbanovská Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 3:03.76 0.182
5 380 Zavřelová, Šarinová, Šujanová, Švachová Zavřelová, Šarinová, Šujanová, Švachová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 3:07.74 0.208
6 399 Lachová, Rumanovičová, Potocká, Kandráčová Lachová, Rumanovičová, Potocká, Kandráčová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 3:11.86 0.223
7 245 Hulíková, Haydenová, Hudeková, Fančovičová Hulíková, Haydenová, Hudeková, Fančovičová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 3:12.06 0.224
8 294 Perončíková, Krajčová, Frianová, Marková Perončíková, Krajčová, Frianová, Marková Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 3:21.11 0.148
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.9.2018 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 409 Diňová, Šmagalová, Hertnekyová, Azariová Diňová, Šmagalová, Hertnekyová, Azariová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 3:09.47 0.207
2 237 Vašková, Rybáriková, Hrajnohová, Režnáková Vašková, Rybáriková, Hrajnohová, Režnáková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 3:13.80 0.153
3 362 Kaprálová, Simová, Nochtová, Šmehílová Kaprálová, Simová, Nochtová, Šmehílová Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 3:17.62 0.191
4 250 Sedgwick, Zeleňová, Sedgwick, Bartošovičová Sedgwick, Zeleňová, Sedgwick, Bartošovičová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 3:26.48 0.212
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 195 Farkas, Žibritová, Prohácková, Kusyová Farkas, Žibritová, Prohácková, Kusyová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:54.78 0.207
2 407 Devaldová, Rusnáková, Brachová, Fotulová Devaldová, Rusnáková, Brachová, Fotulová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:57.73 0.222
3 278 Mišovičová, Geseová, Vargová, Janeková Mišovičová, Geseová, Vargová, Janeková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 3:00.06 0.227
4 430 Bučková, Rohoňová, Blažeková, Urbanovská Bučková, Rohoňová, Blažeková, Urbanovská Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 3:03.76 0.182
5 380 Zavřelová, Šarinová, Šujanová, Švachová Zavřelová, Šarinová, Šujanová, Švachová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 3:07.74 0.208
6 409 Diňová, Šmagalová, Hertnekyová, Azariová Diňová, Šmagalová, Hertnekyová, Azariová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 3:09.47 0.207
7 399 Lachová, Rumanovičová, Potocká, Kandráčová Lachová, Rumanovičová, Potocká, Kandráčová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 3:11.86 0.223
8 245 Hulíková, Haydenová, Hudeková, Fančovičová Hulíková, Haydenová, Hudeková, Fančovičová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 3:12.06 0.224
9 237 Vašková, Rybáriková, Hrajnohová, Režnáková Vašková, Rybáriková, Hrajnohová, Režnáková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 3:13.80 0.153
10 362 Kaprálová, Simová, Nochtová, Šmehílová Kaprálová, Simová, Nochtová, Šmehílová Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 3:17.62 0.191
11 294 Perončíková, Krajčová, Frianová, Marková Perončíková, Krajčová, Frianová, Marková Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 3:21.11 0.148
12 250 Sedgwick, Zeleňová, Sedgwick, Bartošovičová Sedgwick, Zeleňová, Sedgwick, Bartošovičová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 3:26.48 0.212