<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Trnava (15. - 16. 9. 2018)

150 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 29 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 17.93 0.163
2 156 Bezručka AdamBezručka Adam 030629 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 18.27 0.188
3 47 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 18.83 0.163
4 96 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 19.33 0.200
5 149 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 19.37 0.214
6 26 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 19.66 0.184
7 174 Savolt PatrikSavolt Patrik 040914 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 19.91 0.294
55 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 DNF
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Vietor: +2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 142 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 17.50 0.209
2 91 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 17.70 0.232
3 70 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 18.04 0.182
4 119 Janok MarekJanok Marek 030626 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 18.94 0.279
5 92 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 19.23 0.197
6 48 Kocian JakubKocian Jakub 040309 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 19.87 0.361
7 154 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 20.22 0.206
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 120 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 18.18 0.150
2 32 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 18.23 0.225
3 53 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 19.20 0.175
4 11 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 19.49 0.170
5 167 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 19.67 0.225
6 87 Mikuláš AdamMikuláš Adam 040324 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 21.20 0.178
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 17.69 0.178
2 10 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 18.76 0.218
3 104 Paško AdamPaško Adam 030626 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 19.10 0.156
4 123 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 19.49 0.218
5 1 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.73 0.215
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 17 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 17.26 0.195
2 128 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 17.43 0.151
3 173 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 18.35 0.340
4 2 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 18.82 0.230
5 57 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 19.18 0.165
6 135 Varga ŠimonVarga Šimon 031016 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 19.40 0.199
7 42 Liška DávidLiška Dávid 040513 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 19.75 0.126
8 136 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 20.90 0.202
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 17.36 0.283
2 109 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 17.41 0.182
3 179 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 18.71 0.167
4 16 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 19.04 0.340
5 155 Zajac MartinZajac Martin 040219 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 19.21 0.292
6 182 Franek RichardFranek Richard 040419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 19.25 0.156
7 103 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 20.30 0.200
8 36 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 20.54 0.173
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 17 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 17.26 0.195
2 122 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 17.36 0.283
3 109 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 17.41 0.182
4 128 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 17.43 0.151
5 142 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 17.50 0.209
6 19 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 17.69 0.178
7 91 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 17.70 0.232
8 29 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 17.93 0.163
9 70 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 18.04 0.182
10 120 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 18.18 0.150
11 32 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 18.23 0.225
12 156 Bezručka AdamBezručka Adam 030629 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 18.27 0.188
13 173 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 18.35 0.340
14 179 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 18.71 0.167
15 10 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 18.76 0.218
16 2 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 18.82 0.230
17 47 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 18.83 0.163
18 119 Janok MarekJanok Marek 030626 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 18.94 0.279
19 16 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 19.04 0.340
20 104 Paško AdamPaško Adam 030626 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 19.10 0.156
21 57 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 19.18 0.165
22 53 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 19.20 0.175
23 155 Zajac MartinZajac Martin 040219 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 19.21 0.292
24 92 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 19.23 0.197
25 182 Franek RichardFranek Richard 040419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 19.25 0.156
26 96 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 19.33 0.200
27 149 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 19.37 0.214
28 135 Varga ŠimonVarga Šimon 031016 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 19.40 0.199
29 11 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 19.49 0.170
29 123 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 19.49 0.218
31 26 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 19.66 0.184
32 167 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 19.67 0.225
33 42 Liška DávidLiška Dávid 040513 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 19.75 0.126
34 48 Kocian JakubKocian Jakub 040309 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 19.87 0.361
35 174 Savolt PatrikSavolt Patrik 040914 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 19.91 0.294
36 154 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 20.22 0.206
37 103 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 20.30 0.200
38 36 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 20.54 0.173
39 136 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 20.90 0.202
40 87 Mikuláš AdamMikuláš Adam 040324 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 21.20 0.178
41 1 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.73 0.215
55 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 DNF

150 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 12:00) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 17.32 0.285
2 17 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 17.32 0.220
3 128 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 17.48 0.140
4 142 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 17.71 0.233
5 109 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 17.71 0.181
6 19 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 17.89 0.186
7 29 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 17.96 0.143
8 120 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8 19.09 0.172
Celkom 8 pretekárov

150 m - Staršie žiačky (Kvalifikácia)

Kvalifikácia 01 (ne, 16.9.2018 - 09:20) official Vietor: +2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 309 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 20.48
2 191 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 20.72
3 225 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 040722 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.82
4 364 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 21.12
5 224 Wágnerová LeaWágnerová Lea 050930 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 21.37
6 365 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 21.76
7 456 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 21.87
8 262 Černáková ValentínaČernáková Valentína 070308 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 22.25
Celkom 8 pretekárov
Kvalifikácia 02 (ne, 16.9.2018 - 09:20) official Vietor: +2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 321 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 20.37
2 429 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 20.68
3 205 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.87
4 366 Simová PetraSimová Petra 041228 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 21.47
5 308 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 21.76
6 399 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 051109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 21.88
7 421 Maderová MichaelaMaderová Michaela 030520 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 22.17
Celkom 7 pretekárov
Kvalifikácia 03 (ne, 16.9.2018 - 09:20) official Vietor: +2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 201 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.26
2 388 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.63
3 319 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 21.17
4 314 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 21.58
5 216 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 21.84
6 318 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 21.89
193 Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Kvalifikácia 04 (ne, 16.9.2018 - 09:20) official Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 273 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 20.54
2 326 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 20.70
3 438 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 20.73
4 372 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 20.82
5 393 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 21.67
6 312 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 22.15
Celkom 6 pretekárov
Kvalifikácia 05 (ne, 16.9.2018 - 09:20) official Vietor: +2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 5 20.67
2 367 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 20.98
3 362 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 21.81
4 431 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 030410 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 22.05
5 263 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 22.15
6 315 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 22.15
Celkom 6 pretekárov

150 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 16.9.2018 - 10:15) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 348 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 19.30 0.198
2 369 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 19.79 0.151
3 311 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 19.87 0.307
4 242 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 19.88 0.211
5 309 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 20.32 0.261
6 201 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.37 0.247
7 191 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 20.74 0.350
8 192 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.29 0.189
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 16.9.2018 - 10:15) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 195 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.73 0.183
2 107 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 19.80 0.229
3 454 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 19.85 0.422
4 222 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 20.36 0.199
5 221 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 041012 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 20.67 0.386
6 326 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 8 20.92 0.353
7 423 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 20.99 0.208
8 409 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 030611 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 21.06 0.183
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 16.9.2018 - 10:15) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 291 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 19.62 0.291
2 278 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 20.39 0.204
3 374 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 20.44 0.175
4 241 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 20.89 0.198
5 429 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 20.90 0.253
6 406 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 20.91 0.178
7 264 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 20.99 0.190
8 273 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 20.99 0.175
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 16.9.2018 - 10:15) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 368 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 19.80 0.180
2 198 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.92 0.380
3 327 Bačová MichaelaBačová Michaela 040818 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 19.99 0.179
4 430 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 20.05 0.173
5 400 Libičová LeaLibičová Lea 030827 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 20.32 0.327
6 321 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 20.71 0.277
7 388 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 21.02 0.136
8 188 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 8 21.37 0.182
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 348 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 19.30 0.198
2 291 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 19.62 0.291
3 195 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.73 0.183
4 369 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 19.79 0.151
5 107 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 19.80 0.229
5 368 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 19.80 0.180
7 454 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 19.85 0.422
8 311 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 19.87 0.307
9 242 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 19.88 0.211
10 198 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.92 0.380
11 327 Bačová MichaelaBačová Michaela 040818 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 19.99 0.179
12 430 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 20.05 0.173
13 309 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 20.32 0.261
13 400 Libičová LeaLibičová Lea 030827 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 20.32 0.327
15 222 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 20.36 0.199
16 201 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.37 0.247
17 278 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 20.39 0.204
18 374 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 20.44 0.175
19 221 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 041012 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 20.67 0.386
20 321 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 20.71 0.277
21 191 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 20.74 0.350
22 241 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 20.89 0.198
23 429 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 20.90 0.253
24 406 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 20.91 0.178
25 326 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 8 20.92 0.353
26 423 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 20.99 0.208
26 264 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 20.99 0.190
26 273 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 20.99 0.175
29 388 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 21.02 0.136
30 409 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 030611 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 21.06 0.183
31 192 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.29 0.189
32 188 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 8 21.37 0.182

150 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 11:50) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 348 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 18.98 0.195
2 195 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.46 0.187
3 291 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 19.47 0.147
4 107 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 19.72 0.220
5 368 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 19.78 0.175
6 369 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 19.86 0.164
7 454 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 19.92 0.189
8 311 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 19.96 0.167
Celkom 8 pretekárov