<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Trnava (15. - 16. 9. 2018)

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 15.9.2018 - 14:10) official Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 86 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 13.59
2 117 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 14.39
3 50 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 15.19
4 158 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 15.71
73 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 DQ
Poznámky:
POSTUP :
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 15.9.2018 - 14:10) official Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 14.70
2 116 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 15.33
3 148 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 15.55
4 89 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 15.90
5 94 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 16.87
6 39 Dendiš ViktorDendiš Viktor 050531 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 18.18
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 15.9.2018 - 14:10) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 99 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 5 14.69 0.205
2 56 Frič JakubFrič Jakub 040526 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 14.80 0.190
3 159 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 15.81 0.203
4 166 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 17.42 0.190
5 58 Kurty MatejKurty Matej 030402 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 19.17 0.193
154 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DQ
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 86 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 13.59
2 117 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 14.39
3 99 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 5 14.69 0.205
4 25 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 14.70
5 56 Frič JakubFrič Jakub 040526 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 14.80 0.190
6 50 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 15.19
7 116 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 15.33
8 148 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 15.55
9 158 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 15.71
10 159 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 15.81 0.203
11 89 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 15.90
12 94 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 16.87
13 166 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 17.42 0.190
14 39 Dendiš ViktorDendiš Viktor 050531 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 18.18
15 58 Kurty MatejKurty Matej 030402 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 19.17 0.193
73 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 DQ
154 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DQ

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 15:05) official Vietor: +2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 86 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 14.11 0.161
2 99 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 3 14.31 0.178
3 117 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 14.59 0.154
4 25 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14.70
5 50 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.89 0.200
6 148 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 15.12 0.203
7 116 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 1 15.14 0.177
56 Frič JakubFrič Jakub 040526 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 DQ
Poznámky:
2 draha DQ 168.7b
Celkom 8 pretekárov