<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Trnava (15. - 16. 9. 2018)

4 x 60 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 15.9.2018 - 17:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 70 Rojka, Pasternák, Fáber, Prochác Rojka, Pasternák, Fáber, Prochác Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 28.73 0.179
2 53 Pačes, Karol, Kročka, Pobjecký Pačes, Karol, Kročka, Pobjecký AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 29.41 0.188
3 155 Zajac, Šima, Hnatko, Draganovský Zajac, Šima, Hnatko, Draganovský ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 30.66 0.205
4 29 Svoreň, Müller, Labuda, Čery Svoreň, Müller, Labuda, Čery AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 31.03 0.180
5 82 Podzámsky, Káčer, Krahulec, Halabrín Podzámsky, Káčer, Krahulec, Halabrín Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 31.55 0.201
6 39 Dendiš, Liška, Liška, Liptaj Dendiš, Liška, Liška, Liptaj Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 31.87 0.260
167 Sopko, Kalakay, Haják, Váňa Sopko, Kalakay, Haják, Váňa AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DQ
10 Ostrovský, Bartoníček, Tóth, Valo Ostrovský, Bartoníček, Tóth, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DQ
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 15.9.2018 - 17:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Dvoran, Kubík, Hiadlovský, Grajcarík Dvoran, Kubík, Hiadlovský, Grajcarík Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 29.64 0.180
2 87 Mikuláš, Lubelec, Revaj, Mores Mikuláš, Lubelec, Revaj, Mores Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 31.04 0.169
3 131 Bujdoš, Serenčko, Mikita, Varga Bujdoš, Serenčko, Mikita, Varga ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 32.14 0.301
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 70 Rojka, Pasternák, Fáber, Prochác Rojka, Pasternák, Fáber, Prochác Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 28.73 0.179
2 53 Pačes, Karol, Kročka, Pobjecký Pačes, Karol, Kročka, Pobjecký AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 29.41 0.188
3 32 Dvoran, Kubík, Hiadlovský, Grajcarík Dvoran, Kubík, Hiadlovský, Grajcarík Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 29.64 0.180
4 155 Zajac, Šima, Hnatko, Draganovský Zajac, Šima, Hnatko, Draganovský ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 30.66 0.205
5 29 Svoreň, Müller, Labuda, Čery Svoreň, Müller, Labuda, Čery AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 31.03 0.180
6 87 Mikuláš, Lubelec, Revaj, Mores Mikuláš, Lubelec, Revaj, Mores Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 31.04 0.169
7 82 Podzámsky, Káčer, Krahulec, Halabrín Podzámsky, Káčer, Krahulec, Halabrín Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 31.55 0.201
8 39 Dendiš, Liška, Liška, Liptaj Dendiš, Liška, Liška, Liptaj Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 31.87 0.260
9 131 Bujdoš, Serenčko, Mikita, Varga Bujdoš, Serenčko, Mikita, Varga ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 32.14 0.301
167 Sopko, Kalakay, Haják, Váňa Sopko, Kalakay, Haják, Váňa AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DQ
10 Ostrovský, Bartoníček, Tóth, Valo Ostrovský, Bartoníček, Tóth, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DQ

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 15.9.2018 - 17:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 406 Brachová, Fotulová, Devaldová, Rusnáková Brachová, Fotulová, Devaldová, Rusnáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 30.35
2 322 Veselská, Vanovčanová, Bendová, Čederlová Veselská, Vanovčanová, Bendová, Čederlová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 30.44
3 195 Farkas, Žibritová, Ursíny, Kusyová Farkas, Žibritová, Ursíny, Kusyová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 31.40
4 278 Mišovičová, Vargová, Geseová, Janeková Mišovičová, Vargová, Geseová, Janeková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 31.98
5 294 Perončíková, Krajčová, Hynková, Krotáková Perončíková, Krajčová, Hynková, Krotáková Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 32.57
6 387 Kapcová, Knišová, Vaneková, Ratvajská Kapcová, Knišová, Vaneková, Ratvajská ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 32.83
436 Rohoňová, Bučková, Urbanovská, Blažeková Rohoňová, Bučková, Urbanovská, Blažeková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 DNF
369 Cellerová, Šupicová, Mikušincová, Balajová Cellerová, Šupicová, Mikušincová, Balajová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 DQ
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 15.9.2018 - 17:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 221 Ďurmeková, Wágnerová, Záhorcová, Masárová Ďurmeková, Wágnerová, Záhorcová, Masárová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 32.02 0.380
2 232 Petrovičová, Mixová, Palanská, Macháčková Petrovičová, Mixová, Palanská, Macháčková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 32.29 0.156
3 242 Fančovičová, Hudeková, Hulíková, Ďurišová Fančovičová, Hudeková, Hulíková, Ďurišová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 32.98 0.201
4 456 Semanova, Diňová, Azariová, Šmagalová Semanova, Diňová, Azariová, Šmagalová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 33.44 0.214
5 362 Kaprálová, Simová, Kuricová, Šmehílová Kaprálová, Simová, Kuricová, Šmehílová Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 33.66 0.205
6 266 Pápežová, Černáková, Černáková, Holeková Pápežová, Černáková, Černáková, Holeková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 34.59 0.397
7 357 Kočerhová, Bežovská, Bežovská, Pavliková Kočerhová, Bežovská, Bežovská, Pavliková ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 34.80 0.168
213 Farajpour, Hornáková, Ščepková, Miškovičová Farajpour, Hornáková, Ščepková, Miškovičová Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 DQ 0.199
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 15.9.2018 - 17:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 315 Krajčovičová, Mnichova, Plichtová, Trgová Krajčovičová, Mnichova, Plichtová, Trgová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 32.85 0.200
2 204 Tomanová, Malovecká, Horváth, Prohácková Tomanová, Malovecká, Horváth, Prohácková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 33.15 0.200
3 312 Dolníková, Kolozsvaryova, Gallová, Mikuličková Dolníková, Kolozsvaryova, Gallová, Mikuličková KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 34.30 0.178
4 233 Poláčková, Čuvalová, Zmeková, Srholcová Poláčková, Čuvalová, Zmeková, Srholcová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 35.62 0.390
400 Libičová, Krajčovičová, Čorejová, Petřvalská Libičová, Krajčovičová, Čorejová, Petřvalská AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 406 Brachová, Fotulová, Devaldová, Rusnáková Brachová, Fotulová, Devaldová, Rusnáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 30.35
2 322 Veselská, Vanovčanová, Bendová, Čederlová Veselská, Vanovčanová, Bendová, Čederlová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 30.44
3 195 Farkas, Žibritová, Ursíny, Kusyová Farkas, Žibritová, Ursíny, Kusyová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 31.40
4 278 Mišovičová, Vargová, Geseová, Janeková Mišovičová, Vargová, Geseová, Janeková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 31.98
5 221 Ďurmeková, Wágnerová, Záhorcová, Masárová Ďurmeková, Wágnerová, Záhorcová, Masárová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 32.02 0.380
6 232 Petrovičová, Mixová, Palanská, Macháčková Petrovičová, Mixová, Palanská, Macháčková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 32.29 0.156
7 294 Perončíková, Krajčová, Hynková, Krotáková Perončíková, Krajčová, Hynková, Krotáková Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 32.57
8 387 Kapcová, Knišová, Vaneková, Ratvajská Kapcová, Knišová, Vaneková, Ratvajská ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 32.83
9 315 Krajčovičová, Mnichova, Plichtová, Trgová Krajčovičová, Mnichova, Plichtová, Trgová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 32.85 0.200
10 242 Fančovičová, Hudeková, Hulíková, Ďurišová Fančovičová, Hudeková, Hulíková, Ďurišová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 32.98 0.201
11 204 Tomanová, Malovecká, Horváth, Prohácková Tomanová, Malovecká, Horváth, Prohácková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 33.15 0.200
12 456 Semanova, Diňová, Azariová, Šmagalová Semanova, Diňová, Azariová, Šmagalová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 33.44 0.214
13 362 Kaprálová, Simová, Kuricová, Šmehílová Kaprálová, Simová, Kuricová, Šmehílová Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 33.66 0.205
14 312 Dolníková, Kolozsvaryova, Gallová, Mikuličková Dolníková, Kolozsvaryova, Gallová, Mikuličková KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 34.30 0.178
15 266 Pápežová, Černáková, Černáková, Holeková Pápežová, Černáková, Černáková, Holeková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 34.59 0.397
16 357 Kočerhová, Bežovská, Bežovská, Pavliková Kočerhová, Bežovská, Bežovská, Pavliková ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 34.80 0.168
17 233 Poláčková, Čuvalová, Zmeková, Srholcová Poláčková, Čuvalová, Zmeková, Srholcová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 35.62 0.390
436 Rohoňová, Bučková, Urbanovská, Blažeková Rohoňová, Bučková, Urbanovská, Blažeková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 DNF
369 Cellerová, Šupicová, Mikušincová, Balajová Cellerová, Šupicová, Mikušincová, Balajová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 DQ
213 Farajpour, Hornáková, Ščepková, Miškovičová Farajpour, Hornáková, Ščepková, Miškovičová Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 DQ 0.199
400 Libičová, Krajčovičová, Čorejová, Petřvalská Libičová, Krajčovičová, Čorejová, Petřvalská AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS