<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Trnava (15. - 16. 9. 2018)

60 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 15.9.2018 - 14:40) official Vietor: +2.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 102 Federič FilipFederič Filip 040210 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 07.43 0.200
2 19 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.44 0.220
3 107 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 3 07.56 0.320
4 54 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.79 0.221
5 155 Zajac MartinZajac Martin 040219 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 07.83 0.195
6 53 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.85 0.196
7 42 Liška DávidLiška Dávid 040513 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.11 0.204
8 38 Chlpek DanielChlpek Daniel 050527 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 25.88 0.218
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 15.9.2018 - 14:40) official Vietor: +2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 186 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.36 0.147
2 109 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 07.41 0.189
3 10 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 07.58 0.192
4 2 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.75 0.200
5 183 Kosorín LukášKosorín Lukáš 030604 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 07.89 0.184
6 16 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 07.98 0.229
7 51 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.03 0.197
8 174 Savolt PatrikSavolt Patrik 040914 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 08.13 0.184
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 15.9.2018 - 14:40) official Vietor: +3.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.22 0.276
2 128 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.23 0.157
3 135 Varga ŠimonVarga Šimon 031016 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 07.64 0.159
4 179 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 07.65 0.174
5 11 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 07.93 0.250
6 44 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 07.94 0.160
7 26 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 07.95 0.151
8 40 Liptaj MartinLiptaj Martin 040416 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.06 0.185
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 15.9.2018 - 14:40) official Vietor: +2.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 120 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 07.22 0.145
2 142 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.34 0.217
3 182 Franek RichardFranek Richard 040419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 07.66 0.169
4 96 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 07.75 0.158
5 119 Janok MarekJanok Marek 030626 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 07.83 0.237
6 57 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 08.07 0.177
7 87 Mikuláš AdamMikuláš Adam 040324 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 08.50 0.159
8 35 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 08.55 0.199
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 15.9.2018 - 14:40) official Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 113 Špak FilipŠpak Filip 030615 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 07.46 0.195
2 156 Bezručka AdamBezručka Adam 030629 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.46 0.182
3 70 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.55 0.194
4 47 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.70 0.150
5 167 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.94 0.211
6 103 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.30 0.141
7 36 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 08.47 0.169
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 66 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 07.22 0.276
1 120 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 07.22 0.145
3 128 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.23 0.157
4 142 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.34 0.217
5 186 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 07.36 0.147
6 109 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 5 07.41 0.189
7 102 Federič FilipFederič Filip 040210 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 07.43 0.200
8 19 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.44 0.220
9 113 Špak FilipŠpak Filip 030615 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 07.46 0.195
9 156 Bezručka AdamBezručka Adam 030629 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 07.46 0.182
11 70 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.55 0.194
12 107 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 3 07.56 0.320
13 10 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 07.58 0.192
14 135 Varga ŠimonVarga Šimon 031016 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 6 07.64 0.159
15 179 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 8 07.65 0.174
16 182 Franek RichardFranek Richard 040419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 07.66 0.169
17 47 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.70 0.150
18 2 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.75 0.200
18 96 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 2 07.75 0.158
20 54 Pobjecký MatejPobjecký Matej 040217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 07.79 0.221
21 155 Zajac MartinZajac Martin 040219 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 07.83 0.195
21 119 Janok MarekJanok Marek 030626 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 3 07.83 0.237
23 53 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 07.85 0.196
24 183 Kosorín LukášKosorín Lukáš 030604 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 07.89 0.184
25 11 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 07.93 0.250
26 44 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 07.94 0.160
26 167 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 07.94 0.211
28 26 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 07.95 0.151
29 16 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 07.98 0.229
30 51 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 08.03 0.197
31 40 Liptaj MartinLiptaj Martin 040416 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 08.06 0.185
32 57 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 08.07 0.177
33 42 Liška DávidLiška Dávid 040513 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 8 08.11 0.204
34 174 Savolt PatrikSavolt Patrik 040914 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 7 08.13 0.184
35 103 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 08.30 0.141
36 36 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 08.47 0.169
37 87 Mikuláš AdamMikuláš Adam 040324 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 08.50 0.159
38 35 Petrovič NatanPetrovič Natan 060403 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 8 08.55 0.199
39 38 Chlpek DanielChlpek Daniel 050527 AK Run For Fun Petržalka BratislavaAK Run For Fun Petržalka Br... 1 25.88 0.218

60 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 15:35) official Vietor: +1.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 128 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 07.21 0.150
2 186 Sviták MartinSviták Martin 030228 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 07.21 0.144
3 120 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 07.30 0.151
4 66 Fáber RenéFáber René 031204 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 07.30 0.188
5 109 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 8 07.34 0.197
6 102 Federič FilipFederič Filip 040210 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 07.37 0.190
7 142 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 07.38 0.198
8 113 Špak FilipŠpak Filip 030615 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 07.50 0.290
Celkom 8 pretekárov

60 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 15.9.2018 - 14:25) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 291 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 07.99 0.157
2 107 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.11 0.174
3 407 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.35 0.293
4 229 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.46 0.213
5 409 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 030611 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.47 0.212
6 201 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.57 0.151
7 216 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 08.65 0.221
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 15.9.2018 - 14:25) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 311 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 08.01 0.205
2 430 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.17 0.171
3 321 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 08.22 0.192
4 241 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.34 0.214
5 273 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 08.44 0.132
6 197 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.62 0.199
7 262 Černáková ValentínaČernáková Valentína 070308 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.11 0.260
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 15.9.2018 - 14:25) official Vietor: +2.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 374 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.15 0.196
2 278 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.18 0.170
3 264 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.37 0.160
4 200 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.52 0.303
5 319 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 08.54 0.180
224 Wágnerová LeaWágnerová Lea 050930 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 DNS
263 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 DQ
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 04 (so, 15.9.2018 - 14:25) official Vietor: +2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 414 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.95 0.221
2 369 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.06 0.246
3 457 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 050318 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.42 0.162
4 231 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.48 0.176
5 232 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 08.52 0.216
6 315 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.63 0.160
7 236 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.86 0.131
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 05 (so, 15.9.2018 - 14:25) official Vietor: +2.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 368 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.95 0.166
2 390 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 041120 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.09 0.234
3 406 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.22 0.195
4 367 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 08.55 0.243
5 318 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 08.76 0.170
6 360 Pavliková DenisaPavliková Denisa 040129 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 08.82 0.178
221 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 041012 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 06 (so, 15.9.2018 - 14:25) official Vietor: +2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 454 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 08.09 0.282
2 213 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 08.16 0.217
3 309 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 08.34 0.270
4 205 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.45 0.185
5 388 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.45 0.142
6 230 Mixová RadkaMixová Radka 030428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.47 0.156
7 437 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 050122 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 08.76 0.191
8 199 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.05 0.217
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 414 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 07.95 0.221
1 368 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.95 0.166
3 291 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 07.99 0.157
4 311 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 08.01 0.205
5 369 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 08.06 0.246
6 390 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 041120 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.09 0.234
6 454 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 08.09 0.282
8 107 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.11 0.174
9 374 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.15 0.196
10 213 Farajpour DeliaFarajpour Delia 040419 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 08.16 0.217
11 430 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 08.17 0.171
12 278 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 08.18 0.170
13 321 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 08.22 0.192
13 406 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.22 0.195
15 241 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 08.34 0.214
15 309 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 08.34 0.270
17 407 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.35 0.293
18 264 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 08.37 0.160
19 457 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 050318 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.42 0.162
20 273 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 08.44 0.132
21 205 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.45 0.185
21 388 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 08.45 0.142
23 229 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 08.46 0.213
24 409 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 030611 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 08.47 0.212
24 230 Mixová RadkaMixová Radka 030428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.47 0.156
26 231 Palanská LuciaPalanská Lucia 050221 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 08.48 0.176
27 200 Melíšková LianaMelíšková Liana 040427 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.52 0.303
27 232 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 08.52 0.216
29 319 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 08.54 0.180
30 367 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 08.55 0.243
31 201 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.57 0.151
32 197 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 08.62 0.199
33 315 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 08.63 0.160
34 216 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 08.65 0.221
35 318 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 08.76 0.170
35 437 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka 050122 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 08.76 0.191
37 360 Pavliková DenisaPavliková Denisa 040129 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 7 08.82 0.178
38 236 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 08.86 0.131
39 199 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.05 0.217
40 262 Černáková ValentínaČernáková Valentína 070308 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.11 0.260
224 Wágnerová LeaWágnerová Lea 050930 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 DNS
263 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 DQ
221 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 041012 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 DNS

60 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 15:15) official Vietor: +1.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 291 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 07.84 0.150
2 368 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 07.89 0.152
3 414 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 07.98 0.196
4 369 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 07.99 0.162
5 311 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 08.00 0.146
6 454 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7 08.09 0.179
7 374 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.15 0.170
8 390 Ratvajská SlávkaRatvajská Slávka 041120 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 08.24 0.209
Celkom 8 pretekárov

150 m - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 29 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 17.93 0.163
2 156 Bezručka AdamBezručka Adam 030629 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 18.27 0.188
3 47 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 18.83 0.163
4 96 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 19.33 0.200
5 149 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 19.37 0.214
6 26 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 19.66 0.184
7 174 Savolt PatrikSavolt Patrik 040914 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 19.91 0.294
55 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 DNF
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Vietor: +2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 142 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 17.50 0.209
2 91 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 17.70 0.232
3 70 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 18.04 0.182
4 119 Janok MarekJanok Marek 030626 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 18.94 0.279
5 92 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 19.23 0.197
6 48 Kocian JakubKocian Jakub 040309 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 19.87 0.361
7 154 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 20.22 0.206
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 120 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 18.18 0.150
2 32 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 18.23 0.225
3 53 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 19.20 0.175
4 11 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 19.49 0.170
5 167 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 19.67 0.225
6 87 Mikuláš AdamMikuláš Adam 040324 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 21.20 0.178
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 19 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 17.69 0.178
2 10 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 18.76 0.218
3 104 Paško AdamPaško Adam 030626 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 19.10 0.156
4 123 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 19.49 0.218
5 1 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.73 0.215
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 17 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 17.26 0.195
2 128 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 17.43 0.151
3 173 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 18.35 0.340
4 2 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 18.82 0.230
5 57 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 19.18 0.165
6 135 Varga ŠimonVarga Šimon 031016 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 19.40 0.199
7 42 Liška DávidLiška Dávid 040513 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 19.75 0.126
8 136 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 20.90 0.202
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 06 (ne, 16.9.2018 - 10:00) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 17.36 0.283
2 109 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 17.41 0.182
3 179 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 18.71 0.167
4 16 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 19.04 0.340
5 155 Zajac MartinZajac Martin 040219 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 19.21 0.292
6 182 Franek RichardFranek Richard 040419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 19.25 0.156
7 103 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 20.30 0.200
8 36 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 20.54 0.173
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 17 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 17.26 0.195
2 122 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 17.36 0.283
3 109 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 4 17.41 0.182
4 128 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 17.43 0.151
5 142 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 17.50 0.209
6 19 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 17.69 0.178
7 91 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 3 17.70 0.232
8 29 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 17.93 0.163
9 70 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 18.04 0.182
10 120 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 5 18.18 0.150
11 32 Dvoran MatejDvoran Matej 040703 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 18.23 0.225
12 156 Bezručka AdamBezručka Adam 030629 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 18.27 0.188
13 173 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 18.35 0.340
14 179 Hletko MartinHletko Martin 040720 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 3 18.71 0.167
15 10 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 18.76 0.218
16 2 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 18.82 0.230
17 47 Karol TimotejKarol Timotej 030915 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 18.83 0.163
18 119 Janok MarekJanok Marek 030626 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 6 18.94 0.279
19 16 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 19.04 0.340
20 104 Paško AdamPaško Adam 030626 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 19.10 0.156
21 57 Graban PatrikGraban Patrik 050519 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 7 19.18 0.165
22 53 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 19.20 0.175
23 155 Zajac MartinZajac Martin 040219 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 7 19.21 0.292
24 92 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 19.23 0.197
25 182 Franek RichardFranek Richard 040419 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 19.25 0.156
26 96 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 19.33 0.200
27 149 Hnatko RichardHnatko Richard 041205 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 19.37 0.214
28 135 Varga ŠimonVarga Šimon 031016 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 19.40 0.199
29 11 Peregrín MartinPeregrín Martin 050113 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 19.49 0.170
29 123 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 19.49 0.218
31 26 Lopúch AdamLopúch Adam 031019 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 19.66 0.184
32 167 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 19.67 0.225
33 42 Liška DávidLiška Dávid 040513 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 19.75 0.126
34 48 Kocian JakubKocian Jakub 040309 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 19.87 0.361
35 174 Savolt PatrikSavolt Patrik 040914 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 19.91 0.294
36 154 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 20.22 0.206
37 103 Haraslin RomanHaraslin Roman 030918 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 20.30 0.200
38 36 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 20.54 0.173
39 136 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 20.90 0.202
40 87 Mikuláš AdamMikuláš Adam 040324 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 21.20 0.178
41 1 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 21.73 0.215
55 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 DNF

150 m - Starší žiaci (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 12:00) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 122 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 17.32 0.285
2 17 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 17.32 0.220
3 128 Duchoslav JánDuchoslav Ján 030721 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 17.48 0.140
4 142 Lukšo MárioLukšo Mário 030731 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 17.71 0.233
5 109 Hozlár MatejHozlár Matej 030108 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 3 17.71 0.181
6 19 Čery MatúšČery Matúš 040405 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 17.89 0.186
7 29 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 17.96 0.143
8 120 Sokol PeterSokol Peter 030326 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 8 19.09 0.172
Celkom 8 pretekárov

150 m - Staršie žiačky (Kvalifikácia)

Kvalifikácia 01 (ne, 16.9.2018 - 09:20) official Vietor: +2.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 309 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 20.48
2 191 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 20.72
3 225 Záhorcová StelaZáhorcová Stela 040722 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 20.82
4 364 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 21.12
5 224 Wágnerová LeaWágnerová Lea 050930 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1 21.37
6 365 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 21.76
7 456 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 21.87
8 262 Černáková ValentínaČernáková Valentína 070308 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 22.25
Celkom 8 pretekárov
Kvalifikácia 02 (ne, 16.9.2018 - 09:20) official Vietor: +2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 321 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 20.37
2 429 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 20.68
3 205 Ursíny LeaUrsíny Lea 050713 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 20.87
4 366 Simová PetraSimová Petra 041228 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 21.47
5 308 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 21.76
6 399 Lachová Leila MáriaLachová Leila Mária 051109 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 21.88
7 421 Maderová MichaelaMaderová Michaela 030520 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 22.17
Celkom 7 pretekárov
Kvalifikácia 03 (ne, 16.9.2018 - 09:20) official Vietor: +2.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 201 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 20.26
2 388 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3 20.63
3 319 Plichtová PatríciaPlichtová Patrícia 031113 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 21.17
4 314 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 21.58
5 216 Danková KatarínaDanková Katarína 031215 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 7 21.84
6 318 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 21.89
193 Šimková LenkaŠimková Lenka 040203 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 DNS
Celkom 7 pretekárov
Kvalifikácia 04 (ne, 16.9.2018 - 09:20) official Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 273 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 20.54
2 326 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 4 20.70
3 438 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 20.73
4 372 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 20.82
5 393 Behúňová TamaraBehúňová Tamara 031122 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 21.67
6 312 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 22.15
Celkom 6 pretekárov
Kvalifikácia 05 (ne, 16.9.2018 - 09:20) official Vietor: +2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 188 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 5 20.67
2 367 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 20.98
3 362 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 21.81
4 431 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 030410 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 22.05
5 263 Černáková ViktóriaČernáková Viktória 040919 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 22.15
6 315 Krajčovičová ZuzanaKrajčovičová Zuzana 050530 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 6 22.15
Celkom 6 pretekárov

150 m - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 16.9.2018 - 10:15) official Vietor: +0.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 348 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 19.30 0.198
2 369 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 19.79 0.151
3 311 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 19.87 0.307
4 242 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 19.88 0.211
5 309 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 20.32 0.261
6 201 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.37 0.247
7 191 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 20.74 0.350
8 192 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.29 0.189
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 16.9.2018 - 10:15) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 195 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.73 0.183
2 107 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 19.80 0.229
3 454 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 19.85 0.422
4 222 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 20.36 0.199
5 221 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 041012 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 20.67 0.386
6 326 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 8 20.92 0.353
7 423 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 20.99 0.208
8 409 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 030611 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 21.06 0.183
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 16.9.2018 - 10:15) official Vietor: -0.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 291 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 19.62 0.291
2 278 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 20.39 0.204
3 374 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 20.44 0.175
4 241 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 20.89 0.198
5 429 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 20.90 0.253
6 406 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 20.91 0.178
7 264 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 20.99 0.190
8 273 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 20.99 0.175
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 16.9.2018 - 10:15) official Vietor: +1.2 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 368 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 19.80 0.180
2 198 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.92 0.380
3 327 Bačová MichaelaBačová Michaela 040818 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 19.99 0.179
4 430 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 20.05 0.173
5 400 Libičová LeaLibičová Lea 030827 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 20.32 0.327
6 321 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 20.71 0.277
7 388 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 21.02 0.136
8 188 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 8 21.37 0.182
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 348 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 19.30 0.198
2 291 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 19.62 0.291
3 195 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.73 0.183
4 369 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 19.79 0.151
5 107 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 19.80 0.229
5 368 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 19.80 0.180
7 454 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 5 19.85 0.422
8 311 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 19.87 0.307
9 242 Fančovičová TeréziaFančovičová Terézia 040615 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 19.88 0.211
10 198 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 19.92 0.380
11 327 Bačová MichaelaBačová Michaela 040818 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 6 19.99 0.179
12 430 Bučková BenitaBučková Benita 040928 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 20.05 0.173
13 309 Bendová EmaBendová Ema 070226 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 20.32 0.261
13 400 Libičová LeaLibičová Lea 030827 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 20.32 0.327
15 222 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 20.36 0.199
16 201 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 20.37 0.247
17 278 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 20.39 0.204
18 374 Mikušincová MiroslavaMikušincová Miroslava 030211 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 20.44 0.175
19 221 Ďurmeková AdelaĎurmeková Adela 041012 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 20.67 0.386
20 321 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 2 20.71 0.277
21 191 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 20.74 0.350
22 241 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 20.89 0.198
23 429 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 8 20.90 0.253
24 406 Brachová ViktóriaBrachová Viktória 030102 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 20.91 0.178
25 326 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 8 20.92 0.353
26 423 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 20.99 0.208
26 264 Holeková KarolínaHoleková Karolína 040306 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 20.99 0.190
26 273 Janeková ŠárkaJaneková Šárka 031130 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 20.99 0.175
29 388 Knišová JanaKnišová Jana 050116 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 21.02 0.136
30 409 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 030611 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 21.06 0.183
31 192 Šimeková MáriaŠimeková Mária 030205 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 21.29 0.189
32 188 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 8 21.37 0.182

150 m - Staršie žiačky (Finále)

Finále (ne, 16.9.2018 - 11:50) official Vietor: -0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 348 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 18.98 0.195
2 195 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 19.46 0.187
3 291 Krotáková PetraKrotáková Petra 040328 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 5 19.47 0.147
4 107 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 19.72 0.220
5 368 Balajová TamaraBalajová Tamara 040220 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 19.78 0.175
6 369 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 19.86 0.164
7 454 Môcová RadoslavaMôcová Radoslava 030726 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 19.92 0.189
8 311 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 19.96 0.167
Celkom 8 pretekárov

300 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 15.9.2018 - 16:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 55 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 36.03 0.226
2 33 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 36.65 0.184
3 17 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 37.22 0.191
4 91 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 37.32 0.217
5 90 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 38.21 0.182
6 107 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 1 40.34 0.156
7 70 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 43.34 0.238
122 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DQ 0.460
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 15.9.2018 - 16:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 29 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 38.57 0.165
2 173 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 39.05 0.304
3 10 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 39.67 0.214
4 168 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 40.28 0.223
5 5 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 40.71 0.161
6 119 Janok MarekJanok Marek 030626 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 41.76 0.274
7 180 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 42.33 0.203
8 167 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 43.29 0.194
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 15.9.2018 - 16:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 2 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 40.67 0.400
2 28 Seko JakubSeko Jakub 030924 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 41.10 0.177
3 73 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 41.35 0.168
4 165 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 41.66 0.200
5 18 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 41.74 0.169
6 104 Paško AdamPaško Adam 030626 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 42.01 0.176
7 92 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 42.50 0.173
8 20 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 43.74 0.300
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 15.9.2018 - 16:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 96 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 41.64 0.149
2= 166 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 42.46 0.221
2= 137 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 42.46 0.188
3 4 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 42.62 0.165
4 123 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 43.68 0.212
5 151 Majda GabrielMajda Gabriel 030514 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 44.22 0.370
6 136 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 48.20 0.213
Celkom 7 pretekárov
Beh 05 (so, 15.9.2018 - 16:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 16 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 41.49 0.224
2 138 Židek MiroslavŽidek Miroslav 030415 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 42.79 0.242
3 150 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 030929 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 46.75 0.337
4 72 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 47.05 0.189
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 55 Michalko SamuelMichalko Samuel 030102 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 36.03 0.226
2 33 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 36.65 0.184
3 17 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 37.22 0.191
4 91 Henry FranklinHenry Franklin 040418 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 37.32 0.217
5 90 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 7 38.21 0.182
6 29 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 031207 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 38.57 0.165
7 173 Dzuruš MartinDzuruš Martin 031201 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 39.05 0.304
8 10 Ostrovský MartinOstrovský Martin 030808 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 39.67 0.214
9 168 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 40.28 0.223
10 107 Kamenický DaliborKamenický Dalibor 040111 AK Slovan LevočaAK Slovan Levoča 1 40.34 0.156
11 2 Bartoníček MichalBartoníček Michal 031024 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 40.67 0.400
12 5 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 40.71 0.161
13 28 Seko JakubSeko Jakub 030924 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 41.10 0.177
14 73 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 41.35 0.168
15 16 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 41.49 0.224
16 96 Basoš MarcoBasoš Marco 030519 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 41.64 0.149
17 165 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 41.66 0.200
18 18 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 41.74 0.169
19 119 Janok MarekJanok Marek 030626 MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou 2 41.76 0.274
20 104 Paško AdamPaško Adam 030626 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 1 42.01 0.176
21 180 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 42.33 0.203
22 166 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 42.46 0.221
22 137 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 42.46 0.188
24 92 Žilinka MartinŽilinka Martin 030716 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 42.50 0.173
25 4 Dániel RegöDániel Regö 050217 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 42.62 0.165
26 138 Židek MiroslavŽidek Miroslav 030415 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 42.79 0.242
27 167 Sopko WilliamSopko William 040625 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 43.29 0.194
28 70 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 43.34 0.238
29 123 Ťarcha MarkoŤarcha Marko 040714 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 43.68 0.212
30 20 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 43.74 0.300
31 151 Majda GabrielMajda Gabriel 030514 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 44.22 0.370
32 150 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon 030929 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 46.75 0.337
33 72 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 47.05 0.189
34 136 Lörinc LukášLörinc Lukáš 041118 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 48.20 0.213
122 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 DQ 0.460

300 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 15.9.2018 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 348 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 40.69 0.204
2 198 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 42.49 0.201
3 195 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 42.58 0.150
4 327 Bačová MichaelaBačová Michaela 040818 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 8 42.75 0.205
5 190 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 43.04 0.217
6= 206 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 43.47 0.250
6= 278 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 43.47 0.165
7 419 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 43.69 0.203
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 15.9.2018 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 191 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 44.40 0.158
2 438 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 44.93 0.194
3 429 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 45.62 0.275
4 367 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 46.03 0.220
5 423 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 46.04 0.340
6 405 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 030819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 46.30 0.270
7 375 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 46.37 0.220
8 409 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 030611 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 46.45 0.202
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 15.9.2018 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 372 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 45.55 0.201
2 222 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 45.89 0.245
3 396 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 050723 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 46.31 0.202
4 320 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 46.46 0.376
5 326 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 47.18 0.213
6 431 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 030410 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 48.12 0.280
7 365 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 48.41 0.320
8 457 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 050318 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 48.51 0.217
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (so, 15.9.2018 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 300 Valová NinaValová Nina 040806 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 46.85 0.239
2 420 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 47.14 0.194
3 312 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 48.29 0.167
4 362 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 48.58 0.191
5 349 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 49.00 0.186
6 243 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 49.40 0.244
7 235 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 041014 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 49.90 0.164
8 287 Frianová KarolínaFrianová Karolína 030103 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 50.14 0.300
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (so, 15.9.2018 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 366 Simová PetraSimová Petra 041228 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 48.66 0.209
2 411 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 48.69 0.208
3 456 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 49.41 0.213
4 239 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 49.45 0.191
5 421 Maderová MichaelaMaderová Michaela 030520 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 49.63 0.208
6 250 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 50.68 0.304
Celkom 6 pretekárov
Beh 06 (so, 15.9.2018 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 355 Bežovská DanielaBežovská Daniela 040608 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 50.36 0.161
2 256 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 51.81 0.181
3 252 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 52.84 0.226
4 361 Kalinová SarahKalinová Sarah 041221 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 53.26 0.318
5 248 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 56.84 0.323
6 255 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 58.55 0.446
Celkom 6 pretekárov
Beh 07 (so, 15.9.2018 - 15:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 204 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 45.96 0.260
2 188 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 5 48.15 0.196
3 304 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 030916 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 49.50 0.268
4 350 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 50.29 0.168
5 253 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 59.54 0.192
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 348 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 40.69 0.204
2 198 Kusyová JankaKusyová Janka 030315 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 42.49 0.201
3 195 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 42.58 0.150
4 327 Bačová MichaelaBačová Michaela 040818 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 8 42.75 0.205
5 190 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 43.04 0.217
6 206 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 43.47 0.250
6 278 Mišovičová KatarínaMišovičová Katarína 030107 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 43.47 0.165
8 419 Galušková KristínaGalušková Kristína 030724 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 43.69 0.203
9 191 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 44.40 0.158
10 438 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 040714 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 44.93 0.194
11 372 Hubschová LíviaHubschová Lívia 040904 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 45.55 0.201
12 429 Blažeková NanetaBlažeková Naneta 030924 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 45.62 0.275
13 222 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 45.89 0.245
14 204 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 45.96 0.260
15 367 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 040411 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 46.03 0.220
16 423 Kekeliová SarahKekeliová Sarah 040120 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 3 46.04 0.340
17 405 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 030819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 46.30 0.270
18 396 Kandráčová EliškaKandráčová Eliška 050723 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 46.31 0.202
19 375 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 46.37 0.220
20 409 Diňová JarmilaDiňová Jarmila 030611 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 46.45 0.202
21 320 Trgová ViktóriaTrgová Viktória 060112 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 46.46 0.376
22 300 Valová NinaValová Nina 040806 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 46.85 0.239
23 420 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 47.14 0.194
24 326 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 050716 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 47.18 0.213
25 431 Celerínová KatarínaCelerínová Katarína 030410 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 48.12 0.280
26 188 Guothová AlexandraGuothová Alexandra 030914 Atletický club Kriváň Liptovský MikulášAtletický club Kriváň Lipto... 5 48.15 0.196
27 312 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 7 48.29 0.167
28 365 Nochtová BiankaNochtová Bianka 030913 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 48.41 0.320
29 457 Šmagalová SimonaŠmagalová Simona 050318 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 48.51 0.217
30 362 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 051014 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 48.58 0.191
31 366 Simová PetraSimová Petra 041228 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 48.66 0.209
32 411 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 48.69 0.208
33 349 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 49.00 0.186
34 243 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 49.40 0.244
35 456 Semanova JaroslavaSemanova Jaroslava 040907 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 49.41 0.213
36 239 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 49.45 0.191
37 304 Frivaldská PetraFrivaldská Petra 030916 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 4 49.50 0.268
38 421 Maderová MichaelaMaderová Michaela 030520 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 49.63 0.208
39 235 Rybáriková NatáliaRybáriková Natália 041014 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 49.90 0.164
40 287 Frianová KarolínaFrianová Karolína 030103 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 50.14 0.300
41 350 Znášiková PetraZnášiková Petra 041008 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 50.29 0.168
42 355 Bežovská DanielaBežovská Daniela 040608 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 50.36 0.161
43 250 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 50.68 0.304
44 256 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 040224 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 51.81 0.181
45 252 Šottníková DanielaŠottníková Daniela 040602 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 52.84 0.226
46 361 Kalinová SarahKalinová Sarah 041221 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 53.26 0.318
47 248 Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta 050113 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 56.84 0.323
48 255 Valášková GrétaValášková Gréta 050217 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 58.55 0.446
49 253 Šottníková DominikaŠottníková Dominika 051201 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 59.54 0.192

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.9.2018 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 33 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 2:08.95
2 111 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 2:10.97
3 146 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 2:12.35
4 67 Kováč AdamKováč Adam 030925 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:13.24
5 5 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:14.66
6 137 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 2:17.29
7 141 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 2:19.76
8 184 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:22.84
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.9.2018 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 101 Bielek FilipBielek Filip 030701 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:15.43
2 51 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:15.68
3 114 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 2:17.64
4 178 Sojka ViliamSojka Viliam 030303 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 2:19.25
5 187 Plánka PeterPlánka Peter 040917 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 2:20.65
6 138 Židek MiroslavŽidek Miroslav 030415 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 2:23.63
7 37 Hruška PeterHruška Peter 031008 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 2:26.41
8 131 Bujdoš AdamBujdoš Adam 040525 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 2:34.06
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 16.9.2018 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 165 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:19.92
2 125 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 040408 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 2:20.60
3 97 Kassay ArthurKassay Arthur 030208 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:22.80
4 43 Rojík MatúšRojík Matúš 040910 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:25.15
5 139 Aštáry SamuelAštáry Samuel 040528 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:34.17
6 36 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 2:37.92
7 74 Hulka AlexHulka Alex 060801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 2:38.02
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 33 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 2:08.95
2 111 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 2:10.97
3 146 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 2:12.35
4 67 Kováč AdamKováč Adam 030925 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:13.24
5 5 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:14.66
6 101 Bielek FilipBielek Filip 030701 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:15.43
7 51 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:15.68
8 137 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 2:17.29
9 114 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 2:17.64
10 178 Sojka ViliamSojka Viliam 030303 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 2:19.25
11 141 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 2:19.76
12 165 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:19.92
13 125 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 040408 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 2:20.60
14 187 Plánka PeterPlánka Peter 040917 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 2:20.65
15 97 Kassay ArthurKassay Arthur 030208 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:22.80
16 184 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:22.84
17 138 Židek MiroslavŽidek Miroslav 030415 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 2:23.63
18 43 Rojík MatúšRojík Matúš 040910 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:25.15
19 37 Hruška PeterHruška Peter 031008 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 2:26.41
20 131 Bujdoš AdamBujdoš Adam 040525 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 2:34.06
21 139 Aštáry SamuelAštáry Samuel 040528 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:34.17
22 36 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 2:37.92
23 74 Hulka AlexHulka Alex 060801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 2:38.02

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.9.2018 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 302 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:25.71
2 426 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:26.30
3 306 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:27.79
4 190 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:29.30
5 217 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 7 2:30.80
6 220 Cápayová MáriaCápayová Mária 030402 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 2:31.22
7 234 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:33.96
8 270 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 2:34.58
9 435 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:37.83
299 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 050718 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 DNS
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.9.2018 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 363 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 2:29.34
2 227 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:34.53
3 405 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 030819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:37.10
4 387 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 041018 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:38.24
5 420 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 2:40.34
6 375 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:40.51
7 347 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050413 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:42.96
8 307 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:44.76
9 305 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 2:46.64
10 359 Paľovčíková HanaPaľovčíková Hana 040822 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 2:47.91
Celkom 10 pretekárov
Beh 03 (ne, 16.9.2018 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 328 Balážovjechová HanaBalážovjechová Hana 031020 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 8 2:34.06
2 214 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 2:41.33
3 238 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 2:45.16
4 202 Szabó AbigelSzabó Abigel 031120 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:45.25
5 411 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:45.86
6 361 Kalinová SarahKalinová Sarah 041221 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 2:47.34
7 283 Tonkovičová PaulínaTonkovičová Paulína 040326 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:48.02
8 335 Suchá VeronikaSuchá Veronika 040115 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 1 2:54.03
9 342 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 3:03.02
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 302 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:25.71
2 426 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:26.30
3 306 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:27.79
4 190 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:29.30
5 363 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 2:29.34
6 217 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 7 2:30.80
7 220 Cápayová MáriaCápayová Mária 030402 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 2:31.22
8 234 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:33.96
9 328 Balážovjechová HanaBalážovjechová Hana 031020 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 8 2:34.06
10 227 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:34.53
11 270 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 2:34.58
12 405 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 030819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:37.10
13 435 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:37.83
14 387 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 041018 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:38.24
15 420 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 2:40.34
16 375 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:40.51
17 214 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 2:41.33
18 347 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050413 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:42.96
19 307 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:44.76
20 238 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 2:45.16
21 202 Szabó AbigelSzabó Abigel 031120 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:45.25
22 411 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:45.86
23 305 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 2:46.64
24 361 Kalinová SarahKalinová Sarah 041221 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 2:47.34
25 359 Paľovčíková HanaPaľovčíková Hana 040822 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 2:47.91
26 283 Tonkovičová PaulínaTonkovičová Paulína 040326 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:48.02
27 335 Suchá VeronikaSuchá Veronika 040115 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 1 2:54.03
28 342 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 3:03.02
299 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 050718 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 DNS

2000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 15.9.2018 - 16:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 212 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 6:54.80
2 302 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 21 6:56.71
3 426 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 6:58.28
4 328 Balážovjechová HanaBalážovjechová Hana 031020 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 20 7:01.03
5 306 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 7:11.45
6 363 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 7:20.66
7 397 Klepková EliškaKlepková Eliška 030513 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 7:31.70
8 234 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 7:37.43
9 208 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 7:39.26
10 251 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 7:40.09
11 347 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050413 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 7:55.64
12 226 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 11 8:00.86
13 238 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 14 8:05.59
14 394 Čermáková AdelaČermáková Adela 030711 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12 8:06.37
15 359 Paľovčíková HanaPaľovčíková Hana 040822 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 15 8:07.49
16 358 Laporčáková DanielaLaporčáková Daniela 050617 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 13 8:10.54
17 283 Tonkovičová PaulínaTonkovičová Paulína 040326 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 22 8:15.51
18 274 Karabová VeronikaKarabová Veronika 050601 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 19 8:31.05
19 202 Szabó AbigelSzabó Abigel 031120 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18 8:32.51
20 413 Krotká KarolínaKrotká Karolína 041007 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 16 8:39.78
21 439 Marková MonikaMarková Monika 030728 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 17 9:12.41
22 371 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 041120 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 9:15.57
Celkom 22 pretekárov

3000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (so, 15.9.2018 - 16:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 176 Patúc JakubPatúc Jakub 030404 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 2 09:49.38
2 111 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 9 09:52.40
3 146 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 1 09:58.22
4 185 Redecha JánRedecha Ján 040709 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 10:17.25
5 112 Biblyák MartinBiblyák Martin 030527 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 10:27.53
6 34 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 030222 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 10:29.07
7 121 Mihalička AlexMihalička Alex 040830 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10:39.85
8 85 Zubák AdamZubák Adam 041021 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 10:40.12
9 78 Krahulec TomášKrahulec Tomáš 030830 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 10 10:49.69
10 140 Červený SamuelČervený Samuel 040715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 11:00.86
11 114 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 11 11:20.19
12 88 Mores Michal JanMores Michal Jan 030527 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 12 11:36.21
13 97 Kassay ArthurKassay Arthur 030208 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 15 11:38.47
14 131 Bujdoš AdamBujdoš Adam 040525 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 13 11:44.30
15 133 Rosinský DenisRosinský Denis 040402 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 16 12:02.79
74 Hulka AlexHulka Alex 060801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 14 DNS
Celkom 16 pretekárov

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 15.9.2018 - 14:10) official Vietor: +1.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 86 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 13.59
2 117 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 14.39
3 50 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 15.19
4 158 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 15.71
73 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 DQ
Poznámky:
POSTUP :
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 15.9.2018 - 14:10) official Vietor: +1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 25 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 14.70
2 116 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 15.33
3 148 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 15.55
4 89 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 15.90
5 94 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 16.87
6 39 Dendiš ViktorDendiš Viktor 050531 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 18.18
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 15.9.2018 - 14:10) official Vietor: +0.7 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 99 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 5 14.69 0.205
2 56 Frič JakubFrič Jakub 040526 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 14.80 0.190
3 159 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 15.81 0.203
4 166 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 17.42 0.190
5 58 Kurty MatejKurty Matej 030402 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 19.17 0.193
154 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DQ
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 86 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 13.59
2 117 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 14.39
3 99 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 5 14.69 0.205
4 25 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 14.70
5 56 Frič JakubFrič Jakub 040526 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 4 14.80 0.190
6 50 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 15.19
7 116 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 3 15.33
8 148 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 15.55
9 158 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 15.71
10 159 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 15.81 0.203
11 89 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 15.90
12 94 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 16.87
13 166 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 17.42 0.190
14 39 Dendiš ViktorDendiš Viktor 050531 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 7 18.18
15 58 Kurty MatejKurty Matej 030402 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 6 19.17 0.193
73 Halabrín JergušHalabrín Jerguš 031102 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 DQ
154 Vasilega RichardVasilega Richard 040519 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 2 DQ

100 m prekážok [83,8cm] - Starší žiaci (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 15:05) official Vietor: +2.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 86 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 14.11 0.161
2 99 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 MŠK 1895 KežmarokMŠK 1895 Kežmarok 3 14.31 0.178
3 117 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 14.59 0.154
4 25 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 14.70
5 50 Kročka MarekKročka Marek 030723 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 14.89 0.200
6 148 Draganovský JónášDraganovský Jónáš 040319 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 15.12 0.203
7 116 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 1 15.14 0.177
56 Frič JakubFrič Jakub 040526 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 2 DQ
Poznámky:
2 draha DQ 168.7b
Celkom 8 pretekárov

100 m prekážok [76,2cm] - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 15.9.2018 - 14:00) official Vietor: +2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 348 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.71
2 377 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 15.45
3 364 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 16.21
4 379 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 16.21
5 285 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 17.04
6 402 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 030219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 18.59
7 197 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 18.88
8 356 Bežovská DianaBežovská Diana 040608 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 20.10
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 15.9.2018 - 14:00) official Vietor: +2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 410 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.79 0.171
2 378 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 15.41 0.157
3 107 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 16.08 0.191
4 191 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 16.13 0.193
5 290 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 17.03 0.183
6 244 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 17.56 0.193
7 199 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 18.74 0.171
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 15.9.2018 - 14:00) official Vietor: +2.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 343 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 15.22 0.219
2 414 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.70 0.302
3 294 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 16.10 0.197
4 257 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 16.47 0.207
5 288 Hynková VesnaHynková Vesna 041003 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 17.05 0.175
6 436 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 17.06 0.276
7 276 Kukučková ElenaKukučková Elena 030607 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 17.32 0.300
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 348 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.71
2 410 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.79 0.171
3 343 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 15.22 0.219
4 378 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 15.41 0.157
5 377 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 15.45
6 414 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.70 0.302
7 107 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 16.08 0.191
8 294 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 16.10 0.197
9 191 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 16.13 0.193
10 364 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 16.21
10 379 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 16.21
12 257 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 16.47 0.207
13 290 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 17.03 0.183
14 285 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 17.04
15 288 Hynková VesnaHynková Vesna 041003 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 17.05 0.175
16 436 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 17.06 0.276
17 276 Kukučková ElenaKukučková Elena 030607 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 17.32 0.300
18 244 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 17.56 0.193
19 402 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 030219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 18.59
20 199 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 18.74 0.171
21 197 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 18.88
22 356 Bežovská DianaBežovská Diana 040608 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 20.10

100 m prekážok [76,2cm] - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 15:00) official Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 410 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.54 0.196
2 348 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 15.07 0.177
3 378 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 15.09 0.221
4 377 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 15.10 0.176
5 414 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 15.11 0.157
6 343 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 15.20 0.190
7 294 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 8 15.71 0.200
8 107 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 16.17 0.170
Celkom 8 pretekárov

300 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.9.2018 - 10:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 40.73 0.193
2 45 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 41.12 0.186
3 160 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 41.19 0.197
4 145 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 41.61 0.198
5 117 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 42.79 0.161
6 158 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 43.08 0.383
7 88 Mores Michal JanMores Michal Jan 030527 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 8 43.44 0.180
8 143 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 44.60 0.200
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.9.2018 - 10:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 86 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 42.92 0.174
2 89 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 45.93 0.187
3 116 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 46.56 0.184
4 166 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 46.90 0.196
5 77 Kachlík FilipKachlík Filip 030310 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 47.78 0.185
6 126 Takács NorbertTakács Norbert 040226 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 49.37 0.171
18 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
90 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 DNF 0.192
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 16.9.2018 - 10:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 159 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 44.90 0.269
2 28 Seko JakubSeko Jakub 030924 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 49.81 0.340
168 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ 0.227
Poznámky:
DQ 168/7
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 94 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 40.73 0.193
2 45 Bartek DenisBartek Denis 030504 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 41.12 0.186
3 160 Kostolný ŠimonKostolný Šimon 030917 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 41.19 0.197
4 145 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 031016 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 41.61 0.198
5 117 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 42.79 0.161
6 86 Lubelec LadislavLubelec Ladislav 030514 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 42.92 0.174
7 158 Cisár MartinCisár Martin 030905 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 43.08 0.383
8 88 Mores Michal JanMores Michal Jan 030527 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 8 43.44 0.180
9 143 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 44.60 0.200
10 159 Drobný JakubDrobný Jakub 030407 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 44.90 0.269
11 89 Revaj TomášRevaj Tomáš 031006 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 2 45.93 0.187
12 116 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 46.56 0.184
13 166 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 46.90 0.196
14 77 Kachlík FilipKachlík Filip 030310 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 47.78 0.185
15 126 Takács NorbertTakács Norbert 040226 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 49.37 0.171
16 28 Seko JakubSeko Jakub 030924 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 49.81 0.340
18 Vojtek JakubVojtek Jakub 030307 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
90 Franko RadoslavFranko Radoslav 030112 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 DNF 0.192
168 Váňa LukášVáňa Lukáš 031016 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 DQ 0.227

300 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.9.2018 - 10:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 348 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 44.35 0.205
2 410 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 46.02 0.245
3 378 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 46.44 0.247
4 377 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 47.81 0.177
5 285 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 48.24 0.150
6 294 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 48.90 0.152
7 436 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 50.49 0.213
8 245 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 55.46 0.209
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.9.2018 - 10:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 257 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 49.36 0.184
2 407 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 51.01 0.252
3 290 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 53.06 0.182
4 349 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 54.37 0.217
5 254 Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 55.07 0.253
6 402 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 030219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 59.28 0.401
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 348 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 44.35 0.205
2 410 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 46.02 0.245
3 378 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 46.44 0.247
4 377 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 47.81 0.177
5 285 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 48.24 0.150
6 294 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 48.90 0.152
7 257 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2 49.36 0.184
8 436 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 7 50.49 0.213
9 407 Devaldová DianaDevaldová Diana 050408 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 51.01 0.252
10 290 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 4 53.06 0.182
11 349 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia 050222 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 54.37 0.217
12 254 Urminská EmaUrminská Ema 040521 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 55.07 0.253
13 245 Hulíková TamaraHulíková Tamara 031012 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 55.46 0.209
14 402 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 030219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 6 59.28 0.401

1500 m prekážok [76,2 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 16.9.2018 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 180 Kocman KrištofKocman Krištof 030112 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 4:48.24
2 34 Hiadlovský TadeášHiadlovský Tadeáš 030222 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 2 5:01.42
3 85 Zubák AdamZubák Adam 041021 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 17 5:02.71
4 181 Novotný OliverNovotný Oliver 040412 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 15 5:14.09
5 140 Červený SamuelČervený Samuel 040715 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 5:20.47
6 130 Bátovský BorisBátovský Boris 050125 ŠK Atléti BS Banská ŠtiavnicaŠK Atléti BS Banská Štiavnica 10 5:20.65
7 161 Minár ŠimonMinár Šimon 040429 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 13 5:22.09
8 88 Mores Michal JanMores Michal Jan 030527 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 14 5:26.34
9 46 Černiansky PeterČerniansky Peter 030816 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 5:29.14
10 49 Kravárik OliverKravárik Oliver 040628 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 5:39.39
11 157 Bugár AndrejBugár Andrej 040214 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12 5:48.11
12 127 Boško DenisBoško Denis 040326 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 5:50.52
13 1 Andi MartinAndi Martin 051207 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 6:10.19
14 162 Bracho MatejBracho Matej 050928 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 11 6:27.69
15 80 Marťák ErikMarťák Erik 030318 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 6:28.73
16 72 Demian TomášDemian Tomáš 050106 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 8 6:47.92
15 Srnec DamiánSrnec Damián 030425 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 16 DQ
Poznámky:
DQ 163.3b
Celkom 17 pretekárov

1500 m prekážok [76,2 cm] - Staršie žiačky (Beh)

Beh (ne, 16.9.2018 - 12:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 293 Pavelicová AdrianaPavelicová Adriana 030623 Centrum voľného času Liptovský Mikuláš _Centrum voľného času Liptov... 6 5:27.99
2 237 Vašková AdriánaVašková Adriána 051027 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 5:37.11
3 204 Tomanová LauraTomanová Laura 050115 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 5:44.03
4 228 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 050917 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 11 6:09.86
5 208 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 6:13.68
6 383 Krajčíková NinaKrajčíková Nina 041008 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 6:38.04
7 408 Devaldová KarinDevaldová Karin 030712 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 9 6:39.93
8 280 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 051114 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 7:04.94
9 439 Marková MonikaMarková Monika 030728 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 7:06.88
10 412 Hrabovská DanielaHrabovská Daniela 050302 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10 7:11.71
212 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 DNF
Celkom 11 pretekárov

4 x 60 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 15.9.2018 - 17:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 70 Rojka, Pasternák, Fáber, Prochác Rojka, Pasternák, Fáber, Prochác Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 28.73 0.179
2 53 Pačes, Karol, Kročka, Pobjecký Pačes, Karol, Kročka, Pobjecký AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 29.41 0.188
3 155 Zajac, Šima, Hnatko, Draganovský Zajac, Šima, Hnatko, Draganovský ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 30.66 0.205
4 29 Svoreň, Müller, Labuda, Čery Svoreň, Müller, Labuda, Čery AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 31.03 0.180
5 82 Podzámsky, Káčer, Krahulec, Halabrín Podzámsky, Káčer, Krahulec, Halabrín Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 31.55 0.201
6 39 Dendiš, Liška, Liška, Liptaj Dendiš, Liška, Liška, Liptaj Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 31.87 0.260
167 Sopko, Kalakay, Haják, Váňa Sopko, Kalakay, Haják, Váňa AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DQ
10 Ostrovský, Bartoníček, Tóth, Valo Ostrovský, Bartoníček, Tóth, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DQ
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 15.9.2018 - 17:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 32 Dvoran, Kubík, Hiadlovský, Grajcarík Dvoran, Kubík, Hiadlovský, Grajcarík Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 29.64 0.180
2 87 Mikuláš, Lubelec, Revaj, Mores Mikuláš, Lubelec, Revaj, Mores Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 31.04 0.169
3 131 Bujdoš, Serenčko, Mikita, Varga Bujdoš, Serenčko, Mikita, Varga ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 32.14 0.301
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 70 Rojka, Pasternák, Fáber, Prochác Rojka, Pasternák, Fáber, Prochác Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 28.73 0.179
2 53 Pačes, Karol, Kročka, Pobjecký Pačes, Karol, Kročka, Pobjecký AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 29.41 0.188
3 32 Dvoran, Kubík, Hiadlovský, Grajcarík Dvoran, Kubík, Hiadlovský, Grajcarík Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 5 29.64 0.180
4 155 Zajac, Šima, Hnatko, Draganovský Zajac, Šima, Hnatko, Draganovský ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 8 30.66 0.205
5 29 Svoreň, Müller, Labuda, Čery Svoreň, Müller, Labuda, Čery AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 31.03 0.180
6 87 Mikuláš, Lubelec, Revaj, Mores Mikuláš, Lubelec, Revaj, Mores Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 3 31.04 0.169
7 82 Podzámsky, Káčer, Krahulec, Halabrín Podzámsky, Káčer, Krahulec, Halabrín Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 6 31.55 0.201
8 39 Dendiš, Liška, Liška, Liptaj Dendiš, Liška, Liška, Liptaj Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 31.87 0.260
9 131 Bujdoš, Serenčko, Mikita, Varga Bujdoš, Serenčko, Mikita, Varga ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 32.14 0.301
167 Sopko, Kalakay, Haják, Váňa Sopko, Kalakay, Haják, Váňa AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 DQ
10 Ostrovský, Bartoníček, Tóth, Valo Ostrovský, Bartoníček, Tóth, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DQ

4 x 60 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (so, 15.9.2018 - 17:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 406 Brachová, Fotulová, Devaldová, Rusnáková Brachová, Fotulová, Devaldová, Rusnáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 30.35
2 322 Veselská, Vanovčanová, Bendová, Čederlová Veselská, Vanovčanová, Bendová, Čederlová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 30.44
3 195 Farkas, Žibritová, Ursíny, Kusyová Farkas, Žibritová, Ursíny, Kusyová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 31.40
4 278 Mišovičová, Vargová, Geseová, Janeková Mišovičová, Vargová, Geseová, Janeková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 31.98
5 294 Perončíková, Krajčová, Hynková, Krotáková Perončíková, Krajčová, Hynková, Krotáková Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 32.57
6 387 Kapcová, Knišová, Vaneková, Ratvajská Kapcová, Knišová, Vaneková, Ratvajská ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 32.83
436 Rohoňová, Bučková, Urbanovská, Blažeková Rohoňová, Bučková, Urbanovská, Blažeková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 DNF
369 Cellerová, Šupicová, Mikušincová, Balajová Cellerová, Šupicová, Mikušincová, Balajová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 DQ
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (so, 15.9.2018 - 17:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 221 Ďurmeková, Wágnerová, Záhorcová, Masárová Ďurmeková, Wágnerová, Záhorcová, Masárová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 32.02 0.380
2 232 Petrovičová, Mixová, Palanská, Macháčková Petrovičová, Mixová, Palanská, Macháčková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 32.29 0.156
3 242 Fančovičová, Hudeková, Hulíková, Ďurišová Fančovičová, Hudeková, Hulíková, Ďurišová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 32.98 0.201
4 456 Semanova, Diňová, Azariová, Šmagalová Semanova, Diňová, Azariová, Šmagalová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 33.44 0.214
5 362 Kaprálová, Simová, Kuricová, Šmehílová Kaprálová, Simová, Kuricová, Šmehílová Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 33.66 0.205
6 266 Pápežová, Černáková, Černáková, Holeková Pápežová, Černáková, Černáková, Holeková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 34.59 0.397
7 357 Kočerhová, Bežovská, Bežovská, Pavliková Kočerhová, Bežovská, Bežovská, Pavliková ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 34.80 0.168
213 Farajpour, Hornáková, Ščepková, Miškovičová Farajpour, Hornáková, Ščepková, Miškovičová Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 DQ 0.199
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (so, 15.9.2018 - 17:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 315 Krajčovičová, Mnichova, Plichtová, Trgová Krajčovičová, Mnichova, Plichtová, Trgová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 32.85 0.200
2 204 Tomanová, Malovecká, Horváth, Prohácková Tomanová, Malovecká, Horváth, Prohácková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 33.15 0.200
3 312 Dolníková, Kolozsvaryova, Gallová, Mikuličková Dolníková, Kolozsvaryova, Gallová, Mikuličková KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 34.30 0.178
4 233 Poláčková, Čuvalová, Zmeková, Srholcová Poláčková, Čuvalová, Zmeková, Srholcová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 35.62 0.390
400 Libičová, Krajčovičová, Čorejová, Petřvalská Libičová, Krajčovičová, Čorejová, Petřvalská AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 406 Brachová, Fotulová, Devaldová, Rusnáková Brachová, Fotulová, Devaldová, Rusnáková AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 30.35
2 322 Veselská, Vanovčanová, Bendová, Čederlová Veselská, Vanovčanová, Bendová, Čederlová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 8 30.44
3 195 Farkas, Žibritová, Ursíny, Kusyová Farkas, Žibritová, Ursíny, Kusyová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 31.40
4 278 Mišovičová, Vargová, Geseová, Janeková Mišovičová, Vargová, Geseová, Janeková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 31.98
5 221 Ďurmeková, Wágnerová, Záhorcová, Masárová Ďurmeková, Wágnerová, Záhorcová, Masárová Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 32.02 0.380
6 232 Petrovičová, Mixová, Palanská, Macháčková Petrovičová, Mixová, Palanská, Macháčková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 32.29 0.156
7 294 Perončíková, Krajčová, Hynková, Krotáková Perončíková, Krajčová, Hynková, Krotáková Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 32.57
8 387 Kapcová, Knišová, Vaneková, Ratvajská Kapcová, Knišová, Vaneková, Ratvajská ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 6 32.83
9 315 Krajčovičová, Mnichova, Plichtová, Trgová Krajčovičová, Mnichova, Plichtová, Trgová KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 5 32.85 0.200
10 242 Fančovičová, Hudeková, Hulíková, Ďurišová Fančovičová, Hudeková, Hulíková, Ďurišová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 32.98 0.201
11 204 Tomanová, Malovecká, Horváth, Prohácková Tomanová, Malovecká, Horváth, Prohácková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 33.15 0.200
12 456 Semanova, Diňová, Azariová, Šmagalová Semanova, Diňová, Azariová, Šmagalová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 33.44 0.214
13 362 Kaprálová, Simová, Kuricová, Šmehílová Kaprálová, Simová, Kuricová, Šmehílová Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 33.66 0.205
14 312 Dolníková, Kolozsvaryova, Gallová, Mikuličková Dolníková, Kolozsvaryova, Gallová, Mikuličková KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 34.30 0.178
15 266 Pápežová, Černáková, Černáková, Holeková Pápežová, Černáková, Černáková, Holeková BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 7 34.59 0.397
16 357 Kočerhová, Bežovská, Bežovská, Pavliková Kočerhová, Bežovská, Bežovská, Pavliková ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 2 34.80 0.168
17 233 Poláčková, Čuvalová, Zmeková, Srholcová Poláčková, Čuvalová, Zmeková, Srholcová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 35.62 0.390
436 Rohoňová, Bučková, Urbanovská, Blažeková Rohoňová, Bučková, Urbanovská, Blažeková Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 DNF
369 Cellerová, Šupicová, Mikušincová, Balajová Cellerová, Šupicová, Mikušincová, Balajová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 DQ
213 Farajpour, Hornáková, Ščepková, Miškovičová Farajpour, Hornáková, Ščepková, Miškovičová Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 3 DQ 0.199
400 Libičová, Krajčovičová, Čorejová, Petřvalská Libičová, Krajčovičová, Čorejová, Petřvalská AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 3 DNS

4 x 300 m kluby - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.9.2018 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Ostrovský, Bartoníček, Gonczol, Valo Ostrovský, Bartoníček, Gonczol, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:37.99 0.219
2 53 Pačes, Kročka, Pobjecký, Bartek Pačes, Kročka, Pobjecký, Bartek AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:39.03 0.185
3 19 Čery, Seko, Kopček, Svoreň Čery, Seko, Kopček, Svoreň AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:44.23 0.204
4 167 Sopko, Kalakay, Haják, Váňa Sopko, Kalakay, Haják, Váňa AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:48.43 0.210
5 155 Zajac, Draganovský, Šima, Majda Zajac, Draganovský, Šima, Majda ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 2:59.46 0.272
6 82 Podzámsky, Zubák, Káčer, Kachlík Podzámsky, Zubák, Káčer, Kachlík Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 3:00.17 0.185
7 131 Bujdoš, Rosinský, Varga, Mikita Bujdoš, Rosinský, Varga, Mikita ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 3:09.13 0.202
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.9.2018 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 156 Bezručka, Cisár, Drobný, Kostolný Bezručka, Cisár, Drobný, Kostolný AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:39.48 0.165
2 70 Rojka, Prochác, Kováč, Fáber Rojka, Prochác, Kováč, Fáber Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:39.96 0.192
3 75 Ištok, Demian, Hulka, Marťák Ištok, Demian, Hulka, Marťák Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 3:13.31 0.172
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 10 Ostrovský, Bartoníček, Gonczol, Valo Ostrovský, Bartoníček, Gonczol, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:37.99 0.219
2 53 Pačes, Kročka, Pobjecký, Bartek Pačes, Kročka, Pobjecký, Bartek AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:39.03 0.185
3 156 Bezručka, Cisár, Drobný, Kostolný Bezručka, Cisár, Drobný, Kostolný AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 4 2:39.48 0.165
4 70 Rojka, Prochác, Kováč, Fáber Rojka, Prochác, Kováč, Fáber Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:39.96 0.192
5 19 Čery, Seko, Kopček, Svoreň Čery, Seko, Kopček, Svoreň AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:44.23 0.204
6 167 Sopko, Kalakay, Haják, Váňa Sopko, Kalakay, Haják, Váňa AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:48.43 0.210
7 155 Zajac, Draganovský, Šima, Majda Zajac, Draganovský, Šima, Majda ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 2:59.46 0.272
8 82 Podzámsky, Zubák, Káčer, Kachlík Podzámsky, Zubák, Káčer, Kachlík Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 3:00.17 0.185
9 131 Bujdoš, Rosinský, Varga, Mikita Bujdoš, Rosinský, Varga, Mikita ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 4 3:09.13 0.202
10 75 Ištok, Demian, Hulka, Marťák Ištok, Demian, Hulka, Marťák Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 3:13.31 0.172

4 x 300 m kluby - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.9.2018 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 195 Farkas, Žibritová, Prohácková, Kusyová Farkas, Žibritová, Prohácková, Kusyová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:54.78 0.207
2 407 Devaldová, Rusnáková, Brachová, Fotulová Devaldová, Rusnáková, Brachová, Fotulová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:57.73 0.222
3 278 Mišovičová, Geseová, Vargová, Janeková Mišovičová, Geseová, Vargová, Janeková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 3:00.06 0.227
4 430 Bučková, Rohoňová, Blažeková, Urbanovská Bučková, Rohoňová, Blažeková, Urbanovská Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 3:03.76 0.182
5 380 Zavřelová, Šarinová, Šujanová, Švachová Zavřelová, Šarinová, Šujanová, Švachová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 3:07.74 0.208
6 399 Lachová, Rumanovičová, Potocká, Kandráčová Lachová, Rumanovičová, Potocká, Kandráčová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 3:11.86 0.223
7 245 Hulíková, Haydenová, Hudeková, Fančovičová Hulíková, Haydenová, Hudeková, Fančovičová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 3:12.06 0.224
8 294 Perončíková, Krajčová, Frianová, Marková Perončíková, Krajčová, Frianová, Marková Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 3:21.11 0.148
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.9.2018 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 409 Diňová, Šmagalová, Hertnekyová, Azariová Diňová, Šmagalová, Hertnekyová, Azariová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 3:09.47 0.207
2 237 Vašková, Rybáriková, Hrajnohová, Režnáková Vašková, Rybáriková, Hrajnohová, Režnáková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 3:13.80 0.153
3 362 Kaprálová, Simová, Nochtová, Šmehílová Kaprálová, Simová, Nochtová, Šmehílová Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 3:17.62 0.191
4 250 Sedgwick, Zeleňová, Sedgwick, Bartošovičová Sedgwick, Zeleňová, Sedgwick, Bartošovičová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 3:26.48 0.212
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 195 Farkas, Žibritová, Prohácková, Kusyová Farkas, Žibritová, Prohácková, Kusyová Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:54.78 0.207
2 407 Devaldová, Rusnáková, Brachová, Fotulová Devaldová, Rusnáková, Brachová, Fotulová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 2:57.73 0.222
3 278 Mišovičová, Geseová, Vargová, Janeková Mišovičová, Geseová, Vargová, Janeková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 3:00.06 0.227
4 430 Bučková, Rohoňová, Blažeková, Urbanovská Bučková, Rohoňová, Blažeková, Urbanovská Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 3:03.76 0.182
5 380 Zavřelová, Šarinová, Šujanová, Švachová Zavřelová, Šarinová, Šujanová, Švachová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 3:07.74 0.208
6 409 Diňová, Šmagalová, Hertnekyová, Azariová Diňová, Šmagalová, Hertnekyová, Azariová AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 3:09.47 0.207
7 399 Lachová, Rumanovičová, Potocká, Kandráčová Lachová, Rumanovičová, Potocká, Kandráčová AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2 3:11.86 0.223
8 245 Hulíková, Haydenová, Hudeková, Fančovičová Hulíková, Haydenová, Hudeková, Fančovičová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 3:12.06 0.224
9 237 Vašková, Rybáriková, Hrajnohová, Režnáková Vašková, Rybáriková, Hrajnohová, Režnáková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 3:13.80 0.153
10 362 Kaprálová, Simová, Nochtová, Šmehílová Kaprálová, Simová, Nochtová, Šmehílová Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 3:17.62 0.191
11 294 Perončíková, Krajčová, Frianová, Marková Perončíková, Krajčová, Frianová, Marková Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 1 3:21.11 0.148
12 250 Sedgwick, Zeleňová, Sedgwick, Bartošovičová Sedgwick, Zeleňová, Sedgwick, Bartošovičová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 3:26.48 0.212

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 16.9.2018 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 145150155160165169173177181182184186188190
1 58 Kurty MatejKurty Matej
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
030402 13 177 --oooooxxoxxx
2 150 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
030929 8 173 -ooooooxxx
3 170 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
040612 16 173 --ooxooxoxxx
4 65 Blšták MatúšBlšták Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030904 6 173 -ooooxoxxoxxx
5 148 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040319 10 169 -ooxooxxoxxx
6 115 Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
030906 7 169 -oxooxxoxxoxxx
7 86 Lubelec LadislavLubelec Ladislav
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
030514 11 165 -o-oxoxxx
8 129 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040110 12 165 --xooxxoxx-
9 151 Majda GabrielMajda Gabriel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
030514 9 160 -ooxoxxx
10= 175 Krajci ŠimonKrajci Šimon
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
030905 5 160 ooxoxoxxx
10= 124 Miko DominikMiko Dominik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
031021 14 160 ooxoxoxxx
12 144 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
031001 15 160 ooxxoxoxxx
13 110 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040802 3 150 ooxxx
14 39 Dendiš ViktorDendiš Viktor
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050531 4 150 xoxoxxx
15 163 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 2 145 xoxxx
139 Aštáry SamuelAštáry Samuel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
040528 1 NM xxx