<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Trnava (15. - 16. 9. 2018)

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(ne, 16.9.2018 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 171 Šula KarelŠula Karel
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
031001 19 16.17 15.8911.9414.6415.8915.7416.1715.48
2 21 Fleishhacker FilipFleishhacker Filip
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
040927 17 14.95 13.8414.9514.9014.9514.0614.7213.71
3 118 Dudáš PatrikDudáš Patrik
MŠK Vranov nad TopľouMŠK Vranov nad Topľou
030221 18 14.81 13.1713.1614.1414.1414.8114.7413.73
4 69 Prochác FilipProchác Filip
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030630 15 12.97 12.2112.68x12.6812.9712.3212.06
5 66 Fáber RenéFáber René
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
031204 16 12.95 12.4212.6112.9512.95x12.9412.42
6 106 Pauer AndrejPauer Andrej
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
030424 14 12.23 x11.9911.7411.9912.2312.0511.99
7 105 Štefan OliverŠtefan Oliver
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
030928 8 11.86 x11.8611.6911.8611.3411.4311.51
8 152 Šima AndrejŠima Andrej
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
031125 13 11.71 10.8711.5411.1111.5410.6711.4211.71
9 31 Záhora SamuelZáhora Samuel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030727 7 11.08 11.089.7610.059.76
10 71 Čermák VladislavČermák Vladislav
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
030103 6 10.94 10.85x10.9410.94
11 6 Husár MatúšHusár Matúš
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
030917 12 10.94 10.6810.9410.2210.94
12 76 Káčer AndrejKáčer Andrej
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
040517 3 10.90 9.8610.9010.379.86
13 98 Drabina MatejDrabina Matej
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
030713 4 10.74 9.4210.74x9.42
14 75 Ištok PeterIštok Peter
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
030201 10 10.53 10.4010.5310.2010.53
15 108 Dvořák MariánDvořák Marián
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040206 5 10.40 10.4010.069.759.75
16 177 Pilát SamuelPilát Samuel
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
040319 2 09.96 9.969.599.349.96
17 153 Šima SamuelŠima Samuel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050221 1 08.43 8.248.438.028.43
156 Bezručka AdamBezručka Adam
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
030629 9 DNS --0.0
12 Pifko ŠtefanPifko Štefan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
031129 11 DNS --0.0
Celkom 19 pretekárov