<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Trnava (15. - 16. 9. 2018)

100 m prekážok [76,2cm] - Staršie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (so, 15.9.2018 - 14:00) official Vietor: +2.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 348 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.71
2 377 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 15.45
3 364 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 16.21
4 379 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 16.21
5 285 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 17.04
6 402 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 030219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 18.59
7 197 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 18.88
8 356 Bežovská DianaBežovská Diana 040608 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 20.10
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 02 (so, 15.9.2018 - 14:00) official Vietor: +2.1 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 410 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.79 0.171
2 378 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 15.41 0.157
3 107 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 16.08 0.191
4 191 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 16.13 0.193
5 290 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 17.03 0.183
6 244 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 17.56 0.193
7 199 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 18.74 0.171
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 03 (so, 15.9.2018 - 14:00) official Vietor: +2.9 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 343 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 15.22 0.219
2 414 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.70 0.302
3 294 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 16.10 0.197
4 257 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 16.47 0.207
5 288 Hynková VesnaHynková Vesna 041003 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 17.05 0.175
6 436 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 17.06 0.276
7 276 Kukučková ElenaKukučková Elena 030607 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 17.32 0.300
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 348 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 14.71
2 410 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 14.79 0.171
3 343 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 15.22 0.219
4 378 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 15.41 0.157
5 377 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 15.45
6 414 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 15.70 0.302
7 107 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 16.08 0.191
8 294 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 7 16.10 0.197
9 191 Salayová MichaelaSalayová Michaela 050510 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 16.13 0.193
10 364 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 16.21
10 379 Tináková EmmaTináková Emma 030519 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 16.21
12 257 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 16.47 0.207
13 290 Krajčová NinaKrajčová Nina 040811 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 17.03 0.183
14 285 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 17.04
15 288 Hynková VesnaHynková Vesna 041003 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 6 17.05 0.175
16 436 Rohoňová PetraRohoňová Petra 031206 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 1 17.06 0.276
17 276 Kukučková ElenaKukučková Elena 030607 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 17.32 0.300
18 244 Hudeková AgathaHudeková Agatha 040510 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 17.56 0.193
19 402 Rumanovičová TeréziaRumanovičová Terézia 030219 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 18.59
20 199 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 040128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 18.74 0.171
21 197 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 18.88
22 356 Bežovská DianaBežovská Diana 040608 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 20.10

100 m prekážok [76,2cm] - Staršie žiačky (Finále)

Finále (so, 15.9.2018 - 15:00) official Vietor: +1.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie
1 410 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 14.54 0.196
2 348 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 15.07 0.177
3 378 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 15.09 0.221
4 377 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 15.10 0.176
5 414 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 15.11 0.157
6 343 Broďániová BarboraBroďániová Barbora 040111 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 15.20 0.190
7 294 Perončíková PaulaPerončíková Paula 061223 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 8 15.71 0.200
8 107 Kelemenová KristínaKelemenová Kristína 040103 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 16.17 0.170
Celkom 8 pretekárov