<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Trnava (15. - 16. 9. 2018)

2000 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh (so, 15.9.2018 - 16:25) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 212 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 031002 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 6:54.80
2 302 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 21 6:56.71
3 426 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 6:58.28
4 328 Balážovjechová HanaBalážovjechová Hana 031020 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 20 7:01.03
5 306 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 7:11.45
6 363 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 7:20.66
7 397 Klepková EliškaKlepková Eliška 030513 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 8 7:31.70
8 234 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 7:37.43
9 208 Lipovská SofiaLipovská Sofia 040302 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 7:39.26
10 251 Sedgwick NinaSedgwick Nina 050825 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 7:40.09
11 347 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050413 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 7:55.64
12 226 Čuvalová MeganČuvalová Megan 050616 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 11 8:00.86
13 238 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 14 8:05.59
14 394 Čermáková AdelaČermáková Adela 030711 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 12 8:06.37
15 359 Paľovčíková HanaPaľovčíková Hana 040822 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 15 8:07.49
16 358 Laporčáková DanielaLaporčáková Daniela 050617 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 13 8:10.54
17 283 Tonkovičová PaulínaTonkovičová Paulína 040326 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 22 8:15.51
18 274 Karabová VeronikaKarabová Veronika 050601 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 19 8:31.05
19 202 Szabó AbigelSzabó Abigel 031120 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18 8:32.51
20 413 Krotká KarolínaKrotká Karolína 041007 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 16 8:39.78
21 439 Marková MonikaMarková Monika 030728 Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov... 17 9:12.41
22 371 Havjerová JúliaHavjerová Júlia 041120 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 9 9:15.57
Celkom 22 pretekárov