<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Trnava (15. - 16. 9. 2018)

800 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 16.9.2018 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 33 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 2:08.95
2 111 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 2:10.97
3 146 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 2:12.35
4 67 Kováč AdamKováč Adam 030925 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:13.24
5 5 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:14.66
6 137 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 2:17.29
7 141 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 2:19.76
8 184 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:22.84
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.9.2018 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 101 Bielek FilipBielek Filip 030701 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:15.43
2 51 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:15.68
3 114 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 2:17.64
4 178 Sojka ViliamSojka Viliam 030303 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 2:19.25
5 187 Plánka PeterPlánka Peter 040917 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 2:20.65
6 138 Židek MiroslavŽidek Miroslav 030415 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 2:23.63
7 37 Hruška PeterHruška Peter 031008 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 2:26.41
8 131 Bujdoš AdamBujdoš Adam 040525 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 2:34.06
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 16.9.2018 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 165 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:19.92
2 125 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 040408 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 2:20.60
3 97 Kassay ArthurKassay Arthur 030208 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:22.80
4 43 Rojík MatúšRojík Matúš 040910 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:25.15
5 139 Aštáry SamuelAštáry Samuel 040528 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:34.17
6 36 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 2:37.92
7 74 Hulka AlexHulka Alex 060801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 2:38.02
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 33 Grajcarík TomášGrajcarík Tomáš 040211 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 2:08.95
2 111 Janíček TomášJaníček Tomáš 040130 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 2:10.97
3 146 Malek OndrejMalek Ondrej 030128 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 2 2:12.35
4 67 Kováč AdamKováč Adam 030925 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 2:13.24
5 5 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 030204 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 2:14.66
6 101 Bielek FilipBielek Filip 030701 KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava 4 2:15.43
7 51 Medovič LukášMedovič Lukáš 031109 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:15.68
8 137 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 030527 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 2:17.29
9 114 Páleník MatúšPáleník Matúš 040728 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 2:17.64
10 178 Sojka ViliamSojka Viliam 030303 ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava 7 2:19.25
11 141 Lobotka MatúšLobotka Matúš 040327 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 2:19.76
12 165 Haják JurajHaják Juraj 040222 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 2:19.92
13 125 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 040408 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 2:20.60
14 187 Plánka PeterPlánka Peter 040917 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 2:20.65
15 97 Kassay ArthurKassay Arthur 030208 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 1 2:22.80
16 184 Nosáľ TomášNosáľ Tomáš 040728 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 2:22.84
17 138 Židek MiroslavŽidek Miroslav 030415 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 2:23.63
18 43 Rojík MatúšRojík Matúš 040910 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:25.15
19 37 Hruška PeterHruška Peter 031008 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 2:26.41
20 131 Bujdoš AdamBujdoš Adam 040525 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 8 2:34.06
21 139 Aštáry SamuelAštáry Samuel 040528 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:34.17
22 36 Čulák TomášČulák Tomáš 040303 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 2:37.92
23 74 Hulka AlexHulka Alex 060801 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 2:38.02

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 16.9.2018 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 302 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:25.71
2 426 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:26.30
3 306 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:27.79
4 190 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:29.30
5 217 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 7 2:30.80
6 220 Cápayová MáriaCápayová Mária 030402 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 2:31.22
7 234 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:33.96
8 270 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 2:34.58
9 435 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:37.83
299 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 050718 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 DNS
Celkom 10 pretekárov
Beh 02 (ne, 16.9.2018 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 363 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 2:29.34
2 227 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:34.53
3 405 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 030819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:37.10
4 387 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 041018 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:38.24
5 420 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 2:40.34
6 375 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:40.51
7 347 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050413 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:42.96
8 307 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:44.76
9 305 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 2:46.64
10 359 Paľovčíková HanaPaľovčíková Hana 040822 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 2:47.91
Celkom 10 pretekárov
Beh 03 (ne, 16.9.2018 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 328 Balážovjechová HanaBalážovjechová Hana 031020 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 8 2:34.06
2 214 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 2:41.33
3 238 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 2:45.16
4 202 Szabó AbigelSzabó Abigel 031120 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:45.25
5 411 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:45.86
6 361 Kalinová SarahKalinová Sarah 041221 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 2:47.34
7 283 Tonkovičová PaulínaTonkovičová Paulína 040326 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:48.02
8 335 Suchá VeronikaSuchá Veronika 040115 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 1 2:54.03
9 342 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 3:03.02
Celkom 9 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon
1 302 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 040217 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 2 2:25.71
2 426 Gombárová BarboraGombárová Barbora 040620 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 2:26.30
3 306 Ivančová TamaraIvančová Tamara 030402 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:27.79
4 190 Morávková TimeaMorávková Timea 040413 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:29.30
5 363 Kotianová LenkaKotianová Lenka 030812 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 2:29.34
6 217 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 060130 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 7 2:30.80
7 220 Cápayová MáriaCápayová Mária 030402 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 6 2:31.22
8 234 Režnáková LuciaRežnáková Lucia 040927 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 2:33.96
9 328 Balážovjechová HanaBalážovjechová Hana 031020 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 8 2:34.06
10 227 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 030722 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:34.53
11 270 Geseová LeaGeseová Lea 030407 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 2:34.58
12 405 Azariová KlaudiaAzariová Klaudia 030819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:37.10
13 435 Marčeková ViktóriaMarčeková Viktória 040123 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 2:37.83
14 387 Kapcová VanesaKapcová Vanesa 041018 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 2:38.24
15 420 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 040317 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 2:40.34
16 375 Šarinová DanielaŠarinová Daniela 030307 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 2:40.51
17 214 Hornáková SimonaHornáková Simona 050216 Atletika Nové Mesto nad VáhomAtletika Nové Mesto nad Váhom 4 2:41.33
18 347 Seidlová SimonaSeidlová Simona 050413 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 2:42.96
19 307 Švigárová IvanaŠvigárová Ivana 030520 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 3 2:44.76
20 238 Zmeková KristínaZmeková Kristína 050428 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 2:45.16
21 202 Szabó AbigelSzabó Abigel 031120 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:45.25
22 411 Hertnekyová ZuzanaHertnekyová Zuzana 040706 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 8 2:45.86
23 305 Ivančová MichaelaIvančová Michaela 060127 1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné 6 2:46.64
24 361 Kalinová SarahKalinová Sarah 041221 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 2:47.34
25 359 Paľovčíková HanaPaľovčíková Hana 040822 ŠK Comenium pri IV.ZŠ MichalovceŠK Comenium pri IV.ZŠ Micha... 1 2:47.91
26 283 Tonkovičová PaulínaTonkovičová Paulína 040326 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 2:48.02
27 335 Suchá VeronikaSuchá Veronika 040115 Maraton AC RačaMaraton AC Rača 1 2:54.03
28 342 Ballová TatianaBallová Tatiana 040110 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 3:03.02
299 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 050718 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 DNS