<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá SR starších žiakov a starších žiačok

Trnava (15. - 16. 9. 2018)

Skok do výšky - Starší žiaci

(ne, 16.9.2018 - 10:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 145150155160165169173177181182184186188190
1 58 Kurty MatejKurty Matej
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
030402 13 177 --oooooxxoxxx
2 150 Kovalčiín ŠimonKovalčiín Šimon
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
030929 8 173 -ooooooxxx
3 170 Ruffíni RobertRuffíni Robert
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
040612 16 173 --ooxooxoxxx
4 65 Blšták MatúšBlšták Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030904 6 173 -ooooxoxxoxxx
5 148 Draganovský JónášDraganovský Jónáš
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
040319 10 169 -ooxooxxoxxx
6 115 Tomčík GorazdTomčík Gorazd
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
030906 7 169 -oxooxxoxxoxxx
7 86 Lubelec LadislavLubelec Ladislav
Centrum voľného času Liptovský MikulášCentrum voľného času Liptov...
030514 11 165 -o-oxoxxx
8 129 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
040110 12 165 --xooxxoxx-
9 151 Majda GabrielMajda Gabriel
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
030514 9 160 -ooxoxxx
10= 175 Krajci ŠimonKrajci Šimon
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
030905 5 160 ooxoxoxxx
10= 124 Miko DominikMiko Dominik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
031021 14 160 ooxoxoxxx
12 144 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
031001 15 160 ooxxoxoxxx
13 110 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
040802 3 150 ooxxx
14 39 Dendiš ViktorDendiš Viktor
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050531 4 150 xoxoxxx
15 163 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 2 145 xoxxx
139 Aštáry SamuelAštáry Samuel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
040528 1 NM xxx
Celkom 16 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

(ne, 16.9.2018 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 135140145150154158162165166168170172174176
1 404 Tichá SimonaTichá Simona
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031122 19 162 -oooxxoxxoxxoxxx
2 380 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
050131 17 154 oooooxxx
3 403 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031002 15 154 -ooxooxxx
4 301 Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
030921 20 154 -o-xxooxxx
5 276 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
030607 18 154 ooxxoxooxxx
6 437 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
050122 14 154 ooooxxoxxx
7 391 Vaneková TeréziaVaneková Terézia
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
050413 10 150 ooooxxx
8 352 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
050313 12 150 oxoxoxoxxx
9= 219 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 21 145 xoooxxx
9= 284 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
050704 11 145 -ooxxx
9= 379 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
030519 16 145 oooxxx
12= 285 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
041120 8 145 oxooxxx
12= 322 Veselská SandraVeselská Sandra
KĽŠ KRYHA BratislavaKĽŠ KRYHA Bratislava
041004 9 145 oooxx-
14= 304 Frivaldská PetraFrivaldská Petra
1.Atletický klub Humenné1.Atletický klub Humenné
030916 5 140 ooxxx
14= 419 Galušková KristínaGalušková Kristína
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
030724 13 140 ooxxx
16 433 Hanicová LeaHanicová Lea
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
041015 7 140 oxoxxx
17 376 Šujanová EllaŠujanová Ella
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
031019 4 140 oxxoxxx
18 259 Sekaninová SofiaSekaninová Sofia
Akademik TU KošiceAkademik TU Košice
040308 6 135 oxxx
19 425 Zemanová BibianaZemanová Bibiana
ŠK Vital BratislavaŠK Vital Bratislava
040305 3 135 xoxxx
254 Urminská EmaUrminská Ema
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
040521 1 NM xxx
286 Ištoková NikolaIštoková Nikola
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
051013 2 NM xxx
Celkom 21 pretekárov