<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR vo viacbojoch mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, starších žiakov, starších žiačok

Bratislava (16. - 17. 3. 2019)
Pätboj hala - Juniorky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia Trnava{8} 3047
2 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 011123 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1241
3 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0575
Poznámky:
Konečné poradie
Celkom 3 pretekári
Pätboj hala - Dorastenky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG Nitra{8} 3260
2 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU Košice{8} 2986
3 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU Bratislava{8} 2891
4 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU Košice{8} 2884
5 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel Svit{8} 2850
6 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel Žilina{8} 2748
7 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC Bratislava{8} 2596
Poznámky:
Konečné poradie
Celkom 7 pretekárov
Pätboj hala - Staršie žiačky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU Košice{8} 3368
2 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové Zámky{8} 2919
3 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 Naša atletika{8} 2850
4 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium Košice{8} 2725
5 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub Bojničky{8} 2580
6 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletika{8} 2546
7 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 2543
8 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletika{8} 2440
9 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO Čadca{8} 2293
10 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 Naša atletika{8} 2186
11 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický klub AC Malacky{8} 2119
12 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 Naša atletika{8} 2056
13 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 Atletický klub AC Malacky{8} 2042
14 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletika{8} 2021
15 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 050126 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 1969
16 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 Atletický klub AC Malacky{8} 1942
17 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 AK ŠK UMB Banská Bystrica{8} 1923
18 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 Atletický klub AC Malacky{8} 1919
19 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 Naša atletika{8} 1913
20 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 Naša atletika{8} 1739
21 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté Moravce{8} 1166
22 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO Čadca{8} 1130
23 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 Naša atletika{8} 1001
Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 AK Slávia UK Bratislava{8} DNF
Poznámky:
Konečné poradie
Celkom 24 pretekárov
Sedemboj hala - Muži
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav 800507 ŠK ŠOG Nitra{8} 3373
2 Varga MarošVarga Maroš 991219 ŠK ŠOG Nitra{8} 2583
Puvák BranislavPuvák Branislav 780922 AC Stavbár Nitra{8} DNF
Poznámky:
Konečné poradie
Celkom 3 pretekári
Sedemboj hala - Juniori
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Fronc DominikFronc Dominik 000211 ŠK ŠOG Nitra{8} 4203
2 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica{8} 4034
3 Olejár MarekOlejár Marek 000704 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1{8} 3996
4 Haszics TimotejHaszics Timotej 001030 AC Stavbár Nitra{8} 3065
Poznámky:
Konečné poradie
Celkom 4 pretekári
Sedemboj hala - Dorastenci
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár Nitra{8} 4102
2 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica{8} 4054
3 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 Naša atletika{8} 3824
Pauer AndrejPauer Andrej 030424 TJ Orava Dolný Kubín{8} DNF
Poznámky:
Konečné poradie
Celkom 4 pretekári
Sedemboj hala - Starší žiaci
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 Atletický oddiel Svit{8} 3689
2 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU Košice{8} 3382
3 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletika{8} 3130
4 Kmeť PatrikKmeť Patrik 050926 AK ŠK UMB Banská Bystrica{8} 3106
5 Klas MatúšKlas Matúš 050125 Atletický klub AC Malacky{8} 3048
6 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 3032
7 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU Košice{8} 2965
8 Belluš MartinBelluš Martin 040420 Naša atletika{8} 2838
9 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 Atletický klub AC Malacky{8} 2733
10 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU Košice{8} 2620
11 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 Naša atletika{8} 1769
Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové Zámky{8} DNF
Kotrla TimotejKotrla Timotej 040102 Atletický klub AC Malacky{8} DNF
Poznámky:
Konečné poradie
Celkom 13 pretekárov