<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR vo viacbojoch mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, starších žiakov, starších žiačok

Bratislava (16. - 17. 3. 2019)

1000 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 17.3.2019 - 15:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 416 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav 800507 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 3:24.55 444.00
2 417 Varga MarošVarga Maroš 991219 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 3:40.79 321.00
Celkom 2 pretekári

1000 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 17.3.2019 - 15:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 421 Olejár MarekOlejár Marek 000704 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 3:10.73 563.00
2 323 Haszics TimotejHaszics Timotej 001030 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 3:13.12 541.00
3 435 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 3:26.98 424.00
4 322 Fronc DominikFronc Dominik 000211 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 3:27.45 421.00
Celkom 4 pretekári

1000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 17.3.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 432 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:55.42 710.00
2 438 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 3:00.09 663.00
3 441 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 Naša atletikaNaša atletika 4 3:09.32 576.00
Celkom 3 pretekári

1000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 17.3.2019 - 13:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 311 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 3:08.27 585.00
2 443 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 3:10.91 561.00
3 444 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 3:12.73 545.00
4 442 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 3:12.98 543.00
5 353 Belluš MartinBelluš Martin 040420 Naša atletikaNaša atletika 4 3:15.10 524.00
6 447 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 3:16.42 512.00
7 448 Klas MatúšKlas Matúš 050125 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 3:16.60 511.00
8 310 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 13 3:18.47 495.00
9 305 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 2 3:19.02 490.00
10 445 Kmeť PatrikKmeť Patrik 050926 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 3:20.41 478.00
11 344 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 Naša atletikaNaša atletika 11 3:41.05 319.00
446 Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
Celkom 12 pretekárov