<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR vo viacbojoch mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, starších žiakov, starších žiačok

Bratislava (16. - 17. 3. 2019)
Skok do výšky - Muži (sobota, 16.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 420 Puvák BranislavPuvák Branislav 78 78 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 180
2 416 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav 80 80 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 180
3 417 Varga MarošVarga Maroš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 168
Skok do výšky - Juniori (sobota, 16.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 421 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 180
2 322 Fronc DominikFronc Dominik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 174
3 323 Haszics TimotejHaszics Timotej 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 171
Skok do výšky - Dorastenci (sobota, 16.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 441 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 Naša atletikaNaša atletika 177
2 432 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 159
3 438 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 159
Skok do výšky - Starší žiaci (sobota, 16.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 310 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 168
2 443 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 165
3 305 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 165
Skok do výšky - Juniorky (sobota, 16.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 316 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 155
2 314 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 134
Skok do výšky - Dorastenky (sobota, 16.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 331 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 155
2 359 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 149
3 334 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 146
Skok do výšky - Staršie žiačky (nedeľa, 17.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 354 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 161
2 413 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 158
3 358 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 155
Skok do výšky - Staršie žiačky (nedeľa, 17.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 415 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 140
2 318 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 140
3 405 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 134
Skok o žrdi - Muži (nedeľa, 17.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 416 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav 80 80 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 255
Skok o žrdi - Juniori (nedeľa, 17.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 322 Fronc DominikFronc Dominik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 395
2 435 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 395
3 421 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 305
Skok o žrdi - Dorastenci (nedeľa, 17.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 438 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 365
2 441 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 Naša atletikaNaša atletika 285
3 432 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 285
Skok o žrdi - Starší žiaci (nedeľa, 17.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 443 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 255
2 445 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 245
3 310 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 235
Skok do diaľky - Muži (sobota, 16.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 420 Puvák BranislavPuvák Branislav 78 78 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 616
2 416 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav 80 80 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 547
3 417 Varga MarošVarga Maroš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 486
Skok do diaľky - Juniori (sobota, 16.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 421 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 623
2 435 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 617
3 322 Fronc DominikFronc Dominik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 574
Skok do diaľky - Dorastenci (sobota, 16.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 432 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 587
2 441 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 Naša atletikaNaša atletika 530
3 438 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 521
Skok do diaľky - Starší žiaci (sobota, 16.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 310 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 590
2 448 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 548
3 445 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 515
Skok do diaľky - Juniorky (sobota, 16.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 316 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 500
2 314 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 461
3 317 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 406
Skok do diaľky - Dorastenky (sobota, 16.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 330 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 501
2 315 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 485
3 334 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 479
Skok do diaľky - Staršie žiačky (nedeľa, 17.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 354 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 539
2 345 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 510
3 347 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletikaNaša atletika 499
Skok do diaľky - Staršie žiačky (nedeľa, 17.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 351 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 Naša atletikaNaša atletika 458
2 318 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 444
3 342 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 443
Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (sobota, 16.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 359 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 10.47
2 315 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 09.52
3 333 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.37
Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 17.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 413 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 10.49
2 347 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletikaNaša atletika 10.22
3 354 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.89
Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky (nedeľa, 17.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 351 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 Naša atletikaNaša atletika 09.38
2 342 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 07.48
3 411 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 07.46
Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci (sobota, 16.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 305 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 10.23
2 444 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 10.05
3 443 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 09.97
Vrh guľou 4 kg - Juniorky (sobota, 16.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 316 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 08.85
2 314 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 07.01
3 317 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 05.71
Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (sobota, 16.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 432 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.57
2 441 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 Naša atletikaNaša atletika 11.30
3 438 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10.65
Vrh guľou 6 kg - Juniori (sobota, 16.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 322 Fronc DominikFronc Dominik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.77
2 435 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 11.11
3 421 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 10.89
Vrh guľou 7,26 kg - Muži (sobota, 16.3.2019)
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 420 Puvák BranislavPuvák Branislav 78 78 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 09.95
2 416 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav 80 80 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.85
3 417 Varga MarošVarga Maroš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 07.77