<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR vo viacbojoch mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, starších žiakov, starších žiačok

Bratislava (16. - 17. 3. 2019)

60 m - Muži (Beh)

Beh (so, 16.3.2019 - 11:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 420 Puvák BranislavPuvák Branislav 780922 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.73 0.165 640.00
2 417 Varga MarošVarga Maroš 991219 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.84 0.175 607.00
3 416 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav 800507 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.96 0.188 571.00
Celkom 3 pretekári

60 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 16.3.2019 - 11:36) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 435 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.38 0.166 752.00
2 322 Fronc DominikFronc Dominik 000211 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 07.42 0.189 739.00
3 323 Haszics TimotejHaszics Timotej 001030 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 07.51 0.190 710.00
4 421 Olejár MarekOlejár Marek 000704 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 07.68 0.188 656.00
Celkom 4 pretekári

60 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 16.3.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 438 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.56 0.184 694.00
2 432 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.71 0.181 646.00
3 441 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 Naša atletikaNaša atletika 6 07.99 0.158 563.00
4 429 Pauer AndrejPauer Andrej 030424 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 08.08 0.232 537.00
Celkom 4 pretekári

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 16.3.2019 - 11:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 305 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 4 07.41 0.156 742.00
2 310 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 07.74 0.158 637.00
3 443 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.86 0.158 601.00
4 447 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.91 0.167 586.00
5 445 Kmeť PatrikKmeť Patrik 050926 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 07.94 0.200 577.00
6 353 Belluš MartinBelluš Martin 040420 Naša atletikaNaša atletika 7 08.00 0.179 560.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 16.3.2019 - 11:21) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 448 Klas MatúšKlas Matúš 050125 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.93 0.155 580.00
2 311 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.01 0.212 557.00
3 442 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.10 0.200 531.00
4 444 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.28 0.190 481.00
5 449 Kotrla TimotejKotrla Timotej 040102 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.32 0.152 470.00
6 344 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 Naša atletikaNaša atletika 6 08.42 0.185 444.00
7 446 Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.51 0.200 421.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 305 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 4 07.41 0.156 742.00
2 310 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 07.74 0.158 637.00
3 443 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.86 0.158 601.00
4 447 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.91 0.167 586.00
5 448 Klas MatúšKlas Matúš 050125 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.93 0.155 580.00
6 445 Kmeť PatrikKmeť Patrik 050926 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 07.94 0.200 577.00
7 353 Belluš MartinBelluš Martin 040420 Naša atletikaNaša atletika 7 08.00 0.179 560.00
8 311 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.01 0.212 557.00
9 442 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.10 0.200 531.00
10 444 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.28 0.190 481.00
11 449 Kotrla TimotejKotrla Timotej 040102 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.32 0.152 470.00
12 344 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 Naša atletikaNaša atletika 6 08.42 0.185 444.00
13 446 Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.51 0.200 421.00

800 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 16.3.2019 - 15:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 316 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:39.43 579.00
314 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 011123 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNF
317 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNF
Celkom 3 pretekári

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 16.3.2019 - 15:21) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 315 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:23.18 781.00
2 330 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:30.40 688.00
3 333 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:39.22 582.00
4 339 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 2:48.05 484.00
5 331 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:48.37 481.00
6 334 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 2:55.15 412.00
7 359 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 2:55.97 404.00
Celkom 7 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 17.3.2019 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 358 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:43.98 528.00
2 354 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:45.98 506.00
3 403 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:54.36 419.00
4 413 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 4 3:07.09 302.00
5 347 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 Naša atletikaNaša atletika 2 3:08.52 290.00
6 345 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 3 3:18.05 216.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.3.2019 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 364 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:43.17 537.00
2 406 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:47.78 487.00
3 346 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 2 2:48.63 478.00
4 343 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 Naša atletikaNaša atletika 4 2:56.43 399.00
5 355 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 3:00.65 359.00
6 316 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 3:07.63 298.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.3.2019 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 401 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:53.43 429.00
2 318 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:55.95 404.00
3 351 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 Naša atletikaNaša atletika 1 2:57.65 387.00
4 342 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletikaNaša atletika 5 3:02.23 345.00
5 415 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 3:04.28 326.00
6 405 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 050126 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 3:12.67 256.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 17.3.2019 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 340 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 Naša atletikaNaša atletika 1 2:50.79 455.00
2 404 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:59.06 374.00
3 332 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 3:07.95 295.00
4 411 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 Naša atletikaNaša atletika 4 3:20.42 199.00
5 341 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 Naša atletikaNaša atletika 5 3:36.46 102.00
352 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 364 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:43.17 537.00
2 358 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:43.98 528.00
3 354 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:45.98 506.00
4 406 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:47.78 487.00
5 346 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 2 2:48.63 478.00
6 340 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 Naša atletikaNaša atletika 1 2:50.79 455.00
7 401 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:53.43 429.00
8 403 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:54.36 419.00
9 318 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:55.95 404.00
10 343 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 Naša atletikaNaša atletika 4 2:56.43 399.00
11 351 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 Naša atletikaNaša atletika 1 2:57.65 387.00
12 404 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:59.06 374.00
13 355 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 3:00.65 359.00
14 342 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletikaNaša atletika 5 3:02.23 345.00
15 415 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 3:04.28 326.00
16 413 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 4 3:07.09 302.00
17 316 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 3:07.63 298.00
18 332 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 3:07.95 295.00
19 347 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 Naša atletikaNaša atletika 2 3:08.52 290.00
20 405 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 050126 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 3:12.67 256.00
21 345 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 3 3:18.05 216.00
22 411 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 Naša atletikaNaša atletika 4 3:20.42 199.00
23 341 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 Naša atletikaNaša atletika 5 3:36.46 102.00
352 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNS

1000 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 17.3.2019 - 15:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 416 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav 800507 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 3:24.55 444.00
2 417 Varga MarošVarga Maroš 991219 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 3:40.79 321.00
Celkom 2 pretekári

1000 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 17.3.2019 - 15:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 421 Olejár MarekOlejár Marek 000704 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 3:10.73 563.00
2 323 Haszics TimotejHaszics Timotej 001030 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 3:13.12 541.00
3 435 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 3:26.98 424.00
4 322 Fronc DominikFronc Dominik 000211 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 3:27.45 421.00
Celkom 4 pretekári

1000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 17.3.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 432 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:55.42 710.00
2 438 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 3:00.09 663.00
3 441 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 Naša atletikaNaša atletika 4 3:09.32 576.00
Celkom 3 pretekári

1000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 17.3.2019 - 13:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 311 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 3:08.27 585.00
2 443 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 3:10.91 561.00
3 444 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 3:12.73 545.00
4 442 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 3:12.98 543.00
5 353 Belluš MartinBelluš Martin 040420 Naša atletikaNaša atletika 4 3:15.10 524.00
6 447 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 3:16.42 512.00
7 448 Klas MatúšKlas Matúš 050125 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 3:16.60 511.00
8 310 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 13 3:18.47 495.00
9 305 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 2 3:19.02 490.00
10 445 Kmeť PatrikKmeť Patrik 050926 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 3:20.41 478.00
11 344 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 Naša atletikaNaša atletika 11 3:41.05 319.00
446 Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
Celkom 12 pretekárov

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh (ne, 17.3.2019 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 416 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav 800507 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.47 0.189 646.00
2 417 Varga MarošVarga Maroš 991219 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.69 0.216 418.00
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Beh)

Beh (ne, 17.3.2019 - 11:11) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 322 Fronc DominikFronc Dominik 000211 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.31 0.191 679.00
2 421 Olejár MarekOlejár Marek 000704 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.67 0.202 605.00
3 435 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 10.08 0.177 526.00
4 323 Haszics TimotejHaszics Timotej 001030 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.02 0.179 365.00
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 17.3.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 438 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.68 0.147 818.00
2 432 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.84 0.166 781.00
3 441 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 Naša atletikaNaša atletika 3 08.95 0.134 757.00
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 17.3.2019 - 10:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 310 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 08.80 0.179 791.00
2 305 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 3 09.28 0.170 685.00
3 448 Klas MatúšKlas Matúš 050125 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.30 0.176 681.00
4 447 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.35 0.159 671.00
5 443 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.47 0.552 646.00
6 444 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.63 0.156 613.00
7 311 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.05 0.426 532.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.3.2019 - 10:51) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 445 Kmeť PatrikKmeť Patrik 050926 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.66 0.199 607.00
2 446 Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.39 0.318 470.00
3 442 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.60 0.281 433.00
4 353 Belluš MartinBelluš Martin 040420 Naša atletikaNaša atletika 3 10.73 0.175 411.00
5 344 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 Naša atletikaNaša atletika 7 11.30 0.261 322.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 310 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 08.80 0.179 791.00
2 305 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 3 09.28 0.170 685.00
3 448 Klas MatúšKlas Matúš 050125 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.30 0.176 681.00
4 447 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.35 0.159 671.00
5 443 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.47 0.552 646.00
6 444 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.63 0.156 613.00
7 445 Kmeť PatrikKmeť Patrik 050926 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.66 0.199 607.00
8 311 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.05 0.426 532.00
9 446 Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.39 0.318 470.00
10 442 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.60 0.281 433.00
11 353 Belluš MartinBelluš Martin 040420 Naša atletikaNaša atletika 3 10.73 0.175 411.00
12 344 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 Naša atletikaNaša atletika 7 11.30 0.261 322.00

60 m prekážok [83,8 cm] - Juniorky (Beh)

Beh (so, 16.3.2019 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 316 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.66 0.161 777.00
314 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 011123 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNF 0.161
317 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNF 0.254
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 17.3.2019 - 10:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 354 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.93 0.167 925.00
2 413 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 5 09.15 0.148 879.00
3 358 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.28 0.200 852.00
4 347 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 Naša atletikaNaša atletika 7 09.64 0.201 781.00
5 345 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 6 09.87 0.316 737.00
6 406 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.90 0.189 731.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.3.2019 - 10:31) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 403 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.06 0.162 701.00
2 316 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.32 0.168 653.00
3 364 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.55 0.185 613.00
4 346 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 2 10.75 0.409 578.00
5 355 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.03 0.163 532.00
6 343 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 Naša atletikaNaša atletika 7 11.42 0.149 470.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.3.2019 - 10:32) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 318 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 10.58 0.162 607.00
2 405 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 050126 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.67 0.407 592.00
3 342 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletikaNaša atletika 5 10.98 0.178 540.00
4 351 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 Naša atletikaNaša atletika 3 11.40 0.351 473.00
5 411 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 Naša atletikaNaša atletika 6 12.28 0.371 345.00
6 332 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 12.35 0.158 336.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 17.3.2019 - 10:33) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 401 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.13 0.177 515.00
2 352 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 11.16 0.169 511.00
3 415 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.53 0.578 453.00
4 340 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 Naša atletikaNaša atletika 3 11.69 0.161 429.00
5 404 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 12.22 0.382 353.00
6 341 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 Naša atletikaNaša atletika 5 12.39 0.361 331.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 354 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.93 0.167 925.00
2 413 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 5 09.15 0.148 879.00
3 358 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.28 0.200 852.00
4 347 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 Naša atletikaNaša atletika 7 09.64 0.201 781.00
5 345 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 6 09.87 0.316 737.00
6 406 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.90 0.189 731.00
7 403 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.06 0.162 701.00
8 316 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.32 0.168 653.00
9 364 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.55 0.185 613.00
10 318 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 10.58 0.162 607.00
11 405 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 050126 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.67 0.407 592.00
12 346 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 2 10.75 0.409 578.00
13 342 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletikaNaša atletika 5 10.98 0.178 540.00
14 355 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.03 0.163 532.00
15 401 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.13 0.177 515.00
16 352 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 11.16 0.169 511.00
17 351 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 Naša atletikaNaša atletika 3 11.40 0.351 473.00
18 343 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 Naša atletikaNaša atletika 7 11.42 0.149 470.00
19 415 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.53 0.578 453.00
20 340 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 Naša atletikaNaša atletika 3 11.69 0.161 429.00
21 404 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 12.22 0.382 353.00
22 411 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 Naša atletikaNaša atletika 6 12.28 0.371 345.00
23 332 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 12.35 0.158 336.00
24 341 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 Naša atletikaNaša atletika 5 12.39 0.361 331.00

60 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 16.3.2019 - 11:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 315 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.81 0.171 950.00
2 333 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.27 0.173 854.00
3 330 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.34 0.180 840.00
4 359 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 09.43 0.177 822.00
5 339 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.59 0.210 791.00
6 331 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.63 0.162 783.00
7 334 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 10.27 0.376 662.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Muži

(so, 16.3.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 159162165168171174177180183186189192195198 Body
1 420 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
780922 2 180 ----ooxooxxx 627.00
2 416 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
800507 3 180 o---xoxoxooxxx 627.00
3 417 Varga MarošVarga Maroš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
991219 1 168 oxoooxxx 528.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Juniori

(so, 16.3.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 150153156159162165168171174177180183186189 Body
1 421 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
000704 4 180 -----oooooxxoxxx 627.00
2 322 Fronc DominikFronc Dominik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000211 2 174 -xoooooxxoxxooxxx 577.00
3 323 Haszics TimotejHaszics Timotej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
001030 3 171 -ooxooxoooxxx 552.00
4 435 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 1 171 -oooooxxoxxoxxx 552.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 16.3.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 141144147150153156159162165168171174177180183186189192 Body
1 441 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletikaNaša atletika
021012 4 177 ---------o-oxoxxx 602.00
2 432 Mihaľko JakubMihaľko Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
030627 3 159 -ooooooxxx 457.00
3 438 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 2 159 -ooxxooxxooxxx 457.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 16.3.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 135138141144147150153156159162165168171174177180183 Body
1 310 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
040224 12 168 oo-oxoooooxooxoxxx 528.00
2 443 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 10 165 oooxooooooxxooxxx 504.00
3 305 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
040210 7 165 oooooxoxxooxxoxxoxxoxxx 504.00
4 442 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 13 162 oooooxoxxooxooxxx 480.00
5 311 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040424 4 153 oooooooxxx 411.00
6 353 Belluš MartinBelluš Martin
Naša atletikaNaša atletika
040420 1 153 ooooxoxxoxxoxxx 411.00
7 448 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050125 8 150 oooxoooxxx 389.00
8 446 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050429 11 150 -ooooxxoxxx 389.00
9 445 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050926 6 144 ooooxxx 345.00
10 444 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 5 144 oooxoxxx 345.00
11 447 Gazdič NicolasGazdič Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
040226 2 141 oxxooxxx 324.00
344 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
Naša atletikaNaša atletika
040630 3 NM xxx 0.00
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(so, 16.3.2019 - 11:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 131134137140143146149152155158161164167170173 Body
1 316 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
000218 3 155 ----xoooxooxxx 678.00
2 314 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
011123 2 134 ooxxx 449.00
317 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
010208 1 NM xxx 0.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 16.3.2019 - 11:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 128131134137140143146149152155158161164167171 Body
1 331 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031002 7 155 ---o-oooxoxxoxxx 678.00
2 359 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
030902 6 149 ooooxooxxoxxoxx- 610.00
3 334 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
031106 4 146 oooooooxxx 577.00
4 333 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
020814 5 146 oooooxooxxx 577.00
5 339 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
030517 1 146 oooxoxoxooxxx 577.00
6 315 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030107 2 140 oooxooxxx 512.00
7 330 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030607 3 134 oooxxx 449.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

Staršie žiačky A (ne, 17.3.2019 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 125128131134137140143146149152155158161164167170173176 Body
1 354 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 22 161 ----o-ooooooxxoxxx 747.00
2 413 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 25 158 ------oxoxxoxoxxoxoxxx 712.00
3 358 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050128 23 155 o---oo-oxxoxoxoxxx 678.00
4 347 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
041004 24 155 ----ooooooxxoxxx 678.00
5 345 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
070226 20 149 --ooooooxoxxx 610.00
6 346 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletikaNaša atletika
041107 19 146 oooxooxxoooxxx 577.00
7 403 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
041120 21 146 --oooooxxoxxx 577.00
8 355 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050916 14 137 ooooxoxxx 481.00
9 364 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050818 12 134 oxooxoxxx 449.00
10 343 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
Naša atletikaNaša atletika
040124 15 128 ooxxx 389.00
11 406 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040205 16 128 xxooxxx 389.00
12 316 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050720 17 125 oxxx 359.00
Celkom 12 pretekárov
Staršie žiačky B (ne, 17.3.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 125128131134137140143146149152155158161164167170173176 Body
1 415 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
051229 10 140 ooooxoxoxxx 512.00
2 318 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050626 5 140 oooooxxoxxx 512.00
3 405 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050126 8 134 oooxoxxx 449.00
4 411 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
Naša atletikaNaša atletika
050419 18 134 xoooxoxxx 449.00
5 351 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
050414 3 128 xooxxx 389.00
6= 340 Dolníková NinaDolníková Nina
Naša atletikaNaša atletika
050501 2 125 oxxx 359.00
6= 342 Mnichova EmaMnichova Ema
Naša atletikaNaša atletika
050308 9 125 oxxx 359.00
8 401 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050610 11 125 xxoxxx 359.00
352 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
051027 13 NM xxx 0.00
341 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletikaNaša atletika
051208 7 NM xxx 0.00
332 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060906 4 NM xxx 0.00
404 Belicová DorotaBelicová Dorota
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
050702 1 NM xxx 0.00
Celkom 12 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(ne, 17.3.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 235245255265275285295305315325335345355365375385395405415425 Body
1 416 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
800507 1 255 ooo- 253.00
417 Varga MarošVarga Maroš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
991219 2 NM xxx 0.00
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori

(ne, 17.3.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 225235245255265275285295305315325335345355365375385395405415 Body
1 322 Fronc DominikFronc Dominik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000211 4 395 -------------oxooooxxx 603.00
2 435 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 1 395 ----------o-o-xxoooxoxxx 603.00
3 421 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
000704 3 305 o-o-ooooxoxxx 369.00
323 Haszics TimotejHaszics Timotej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
001030 2 NM xxx 0.00
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(ne, 17.3.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 215225235245255265275285295305315325335345355365375385395405 Body
1 438 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 4 365 -------------ooxxoxxx 522.00
2 441 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletikaNaša atletika
021012 3 285 ---o-oooxxx 321.00
3 432 Mihaľko JakubMihaľko Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
030627 2 285 o-ooooxoxxoxxx 321.00
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(ne, 17.3.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 205215225235245255265275285295305315 Body
1 443 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 12 255 xooxxoxoxxooxxx 253.00
2 445 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050926 13 245 --ooxoxxx 231.00
3 310 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
040224 9 235 ooooxxx 210.00
4 305 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
040210 11 235 oxoxooxxx 210.00
5 446 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050429 4 225 oxooxxx 189.00
6 353 Belluš MartinBelluš Martin
Naša atletikaNaša atletika
040420 1 225 xoxooxxx 189.00
7 311 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040424 8 225 xoxxoxoxxx 189.00
8 444 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 10 205 xxoxxx 149.00
447 Gazdič NicolasGazdič Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
040226 3 NM xxx 0.00
448 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050125 5 NM xxx 0.00
344 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
Naša atletikaNaša atletika
040630 7 NM xxx 0.00
442 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 2 NM xxx 0.00
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 16.3.2019 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 420 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
780922 3 616 0607061606080616 621.00
2 416 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
800507 2 547 0547052805360547 475.00
3 417 Varga MarošVarga Maroš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
991219 1 486 0451047604860486 356.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 16.3.2019 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 421 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
000704 4 623 0622062106230623 637.00
2 435 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 1 617 x0617x0617 624.00
3 322 Fronc DominikFronc Dominik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000211 2 574 0574045905550574 531.00
4 323 Haszics TimotejHaszics Timotej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
001030 3 550 05500549x0550 481.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 16.3.2019 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 432 Mihaľko JakubMihaľko Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
030627 1 587 0587057005650587 559.00
2 441 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletikaNaša atletika
021012 4 530 x053005250530 441.00
3 438 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 2 521 x049005210521 423.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 16.3.2019 - 11:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 310 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
040224 12 590 57505900574575 565.00
2 448 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050125 11 548 54805330546548 477.00
3 445 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050926 9 515 0503051504910515 411.00
4 446 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050429 2 506 0506048104940506 394.00
5 311 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040424 1 505 0481048305050505 392.00
6 344 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
Naša atletikaNaša atletika
040630 6 505 x0505x0505 392.00
7 444 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 7 479 04540479x0479 343.00
8 353 Belluš MartinBelluš Martin
Naša atletikaNaša atletika
040420 4 478 0477x04780478 341.00
9 443 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 10 474 0474xx0474 333.00
10 442 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 8 456 0456044803370456 301.00
11 447 Gazdič NicolasGazdič Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
040226 3 434 0431040004340434 262.00
305 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
040210 13 NM xxx0.0 0.00
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 16.3.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 316 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
000218 3 500 495x0500495 559.00
2 314 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
011123 2 461 42204490461422 456.00
3 317 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
010208 1 406 37803940406378 322.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 16.3.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 330 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030607 5 501 0328050104990501 562.00
2 315 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030107 6 485 0485047304440485 519.00
3 334 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
031106 4 479 04790461x0479 503.00
4 333 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
020814 1 472 0472x04580472 485.00
5 331 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031002 7 470 0470xx0470 479.00
6 339 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
030517 3 469 0427045304690469 477.00
7 359 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
030902 2 460 04600434-0460 454.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

Staršie žiačky A (ne, 17.3.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 354 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 12 539 0522053005390539 668.00
2 345 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
070226 10 510 0510xx0510 587.00
3 347 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
041004 11 499 x049904830499 557.00
4 346 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletikaNaša atletika
041107 7 489 0475048404890489 530.00
5 358 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050128 9 473 0448047304510473 487.00
6 406 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040205 4 464 0444044904640464 464.00
7 343 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
Naša atletikaNaša atletika
040124 6 463 04340463x0463 461.00
8 403 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
041120 5 442 04340442426426 408.00
9 355 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050916 3 407 0407037703750407 324.00
10 316 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050720 2 392 x037203920392 290.00
11 364 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050818 1 391 0391036603910391 287.00
12 413 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 8 383 0383xx0383 270.00
Celkom 12 pretekárov
Staršie žiačky B (ne, 17.3.2019 - 14:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 351 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
050414 8 458 0440x04580458 448.00
2 318 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050626 12 444 0411044404110444 413.00
3 342 Mnichova EmaMnichova Ema
Naša atletikaNaša atletika
050308 10 443 0439044304210443 411.00
4 411 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
Naša atletikaNaša atletika
050419 7 431 x041704310431 381.00
5 405 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050126 11 427 04250427x0427 371.00
6 340 Dolníková NinaDolníková Nina
Naša atletikaNaša atletika
050501 4 416 xx04160416 345.00
7 401 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050610 3 415 0408040704150415 343.00
8 415 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
051229 5 404 0398036104040404 317.00
9 352 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
051027 9 397 0392x03970397 301.00
10 332 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060906 2 375 0370037003750375 252.00
11 341 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletikaNaša atletika
051208 6 361 xx03610361 223.00
12 404 Belicová DorotaBelicová Dorota
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
050702 1 340 0340x03090340 180.00
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 16.3.2019 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 359 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
030902 1 10.47 10.4709.3510.4010.47 560.00
2 315 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030107 6 09.52 09.4309.5208.9109.52 498.00
3 333 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
020814 7 09.37 08.4908.9609.3709.37 488.00
4 331 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031002 3 09.09 09.0908.4509.0209.09 470.00
5 334 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
031106 5 08.66 08.6608.23x08.66 442.00
6 339 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
030517 2 08.30 08.3007.8407.5208.30 419.00
7 330 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030607 4 07.15 06.6007.0607.1507.15 345.00
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

Staršie žiačky A (ne, 17.3.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 413 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 12 10.49 09.2610.2910.4910.49 562.00
2 347 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
041004 8 10.22 08.5209.1910.2210.22 544.00
3 354 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 11 09.89 09.7609.89x09.89 522.00
4 403 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
041120 1 09.17 09.1708.8308.6509.17 475.00
5 406 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040205 10 09.12 09.1209.1108.6909.12 472.00
6 345 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
070226 9 07.95 07.9507.7107.8707.95 396.00
7 358 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050128 6 07.60 06.5507.6007.5607.60 374.00
8 355 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050916 4 07.17 07.1706.80x07.17 346.00
9 316 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050720 7 07.11 07.06x07.1107.11 342.00
10 343 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
Naša atletikaNaša atletika
040124 5 07.03 06.0305.5407.0307.03 337.00
11 346 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletikaNaša atletika
041107 3 06.09 x06.09x06.09 277.00
12 364 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050818 2 05.40 04.6505.4005.0705.40 233.00
Celkom 12 pretekárov
Staršie žiačky B (ne, 17.3.2019 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 351 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
050414 11 09.38 09.38x09.1209.38 489.00
2 342 Mnichova EmaMnichova Ema
Naša atletikaNaša atletika
050308 7 07.48 07.4807.16x07.48 366.00
3 411 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
Naša atletikaNaša atletika
050419 9 07.46 07.4606.9106.5907.46 365.00
4 318 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050626 10 07.34 07.3405.7806.1707.34 357.00
5 341 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletikaNaša atletika
051208 12 07.15 05.2307.15x07.15 345.00
6 340 Dolníková NinaDolníková Nina
Naša atletikaNaša atletika
050501 6 06.84 06.2206.3606.8406.84 325.00
7 415 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
051229 4 06.68 06.4506.1306.6806.68 315.00
8 405 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050126 3 06.47 06.2306.2406.4706.47 301.00
9 401 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050610 2 06.03 05.9605.5606.0306.03 273.00
10 404 Belicová DorotaBelicová Dorota
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
050702 1 05.80 x05.6605.8005.80 259.00
11 332 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060906 8 05.62 05.1405.4305.6205.62 247.00
12 352 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
051027 5 05.56 x05.0005.5605.56 243.00
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(so, 16.3.2019 - 12:05) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 305 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
040210 12 10.23 09.9510.2309.5810.23 499.00
2 444 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 13 10.05 10.0110.05x10.05 489.00
3 443 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 10 09.97 08.4309.1609.9709.97 484.00
4 310 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
040224 9 09.62 09.2609.6209.3609.62 463.00
5 445 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050926 6 09.52 09.5208.8309.2009.52 457.00
6 448 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050125 5 08.73 08.6908.7308.5908.73 410.00
7 353 Belluš MartinBelluš Martin
Naša atletikaNaša atletika
040420 1 08.60 08.6008.2508.5608.60 402.00
8 446 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050429 4 08.38 08.2008.1408.3808.38 389.00
9 447 Gazdič NicolasGazdič Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
040226 3 08.19 08.19x08.0308.19 378.00
10 311 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040424 11 08.00 07.9007.9108.0008.00 366.00
11 442 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 2 07.42 06.4007.4207.1207.42 332.00
12 344 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
Naša atletikaNaša atletika
040630 8 06.74 06.2206.4206.7406.74 292.00
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky

(so, 16.3.2019 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 316 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
000218 3 08.85 08.8508.3208.4808.85 454.00
2 314 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
011123 2 07.01 06.6406.6707.0107.01 336.00
3 317 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
010208 1 05.71 05.2505.4605.7105.71 253.00
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(so, 16.3.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 432 Mihaľko JakubMihaľko Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
030627 2 11.57 x11.0111.5711.57 580.00
2 441 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletikaNaša atletika
021012 3 11.30 11.1511.3011.1811.30 564.00
3 438 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 1 10.65 x09.9610.6510.65 525.00
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(so, 16.3.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 322 Fronc DominikFronc Dominik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000211 4 12.77 11.8511.5312.7712.77 653.00
2 435 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 1 11.11 10.2711.1110.8911.11 553.00
3 421 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
000704 3 10.89 09.1510.1610.8910.89 539.00
4 323 Haszics TimotejHaszics Timotej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
001030 2 08.84 x08.8408.3508.84 416.00
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(so, 16.3.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 420 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
780922 3 09.95 09.95x09.7009.95 483.00
2 416 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
800507 2 07.85 07.8507.7307.0507.85 357.00
3 417 Varga MarošVarga Maroš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
991219 1 07.77 07.5507.77x07.77 353.00
Celkom 3 pretekárov
Pätboj hala - Juniorky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia Trnava{8} 3047
2 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 011123 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1241
3 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0575
Poznámky:
Konečné poradie
Celkom 3 pretekári
Pätboj hala - Dorastenky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG Nitra{8} 3260
2 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU Košice{8} 2986
3 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU Bratislava{8} 2891
4 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU Košice{8} 2884
5 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel Svit{8} 2850
6 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel Žilina{8} 2748
7 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC Bratislava{8} 2596
Poznámky:
Konečné poradie
Celkom 7 pretekárov
Pätboj hala - Staršie žiačky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU Košice{8} 3368
2 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové Zámky{8} 2919
3 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 Naša atletika{8} 2850
4 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium Košice{8} 2725
5 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub Bojničky{8} 2580
6 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletika{8} 2546
7 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 2543
8 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletika{8} 2440
9 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO Čadca{8} 2293
10 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 Naša atletika{8} 2186
11 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický klub AC Malacky{8} 2119
12 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 Naša atletika{8} 2056
13 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 Atletický klub AC Malacky{8} 2042
14 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletika{8} 2021
15 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 050126 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 1969
16 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 Atletický klub AC Malacky{8} 1942
17 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 AK ŠK UMB Banská Bystrica{8} 1923
18 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 Atletický klub AC Malacky{8} 1919
19 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 Naša atletika{8} 1913
20 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 Naša atletika{8} 1739
21 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté Moravce{8} 1166
22 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO Čadca{8} 1130
23 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 Naša atletika{8} 1001
Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 AK Slávia UK Bratislava{8} DNF
Poznámky:
Konečné poradie
Celkom 24 pretekárov
Sedemboj hala - Muži
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav 800507 ŠK ŠOG Nitra{8} 3373
2 Varga MarošVarga Maroš 991219 ŠK ŠOG Nitra{8} 2583
Puvák BranislavPuvák Branislav 780922 AC Stavbár Nitra{8} DNF
Poznámky:
Konečné poradie
Celkom 3 pretekári
Sedemboj hala - Juniori
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Fronc DominikFronc Dominik 000211 ŠK ŠOG Nitra{8} 4203
2 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica{8} 4034
3 Olejár MarekOlejár Marek 000704 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1{8} 3996
4 Haszics TimotejHaszics Timotej 001030 AC Stavbár Nitra{8} 3065
Poznámky:
Konečné poradie
Celkom 4 pretekári
Sedemboj hala - Dorastenci
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár Nitra{8} 4102
2 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica{8} 4054
3 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 Naša atletika{8} 3824
Pauer AndrejPauer Andrej 030424 TJ Orava Dolný Kubín{8} DNF
Poznámky:
Konečné poradie
Celkom 4 pretekári
Sedemboj hala - Starší žiaci
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Body Ztráta
1 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 Atletický oddiel Svit{8} 3689
2 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU Košice{8} 3382
3 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletika{8} 3130
4 Kmeť PatrikKmeť Patrik 050926 AK ŠK UMB Banská Bystrica{8} 3106
5 Klas MatúšKlas Matúš 050125 Atletický klub AC Malacky{8} 3048
6 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 3032
7 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU Košice{8} 2965
8 Belluš MartinBelluš Martin 040420 Naša atletika{8} 2838
9 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 Atletický klub AC Malacky{8} 2733
10 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU Košice{8} 2620
11 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 Naša atletika{8} 1769
Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové Zámky{8} DNF
Kotrla TimotejKotrla Timotej 040102 Atletický klub AC Malacky{8} DNF
Poznámky:
Konečné poradie
Celkom 13 pretekárov