<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR vo viacbojoch mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, starších žiakov, starších žiačok

Bratislava (16. - 17. 3. 2019)

60 m - Muži (Beh)

Beh (so, 16.3.2019 - 11:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 420 Puvák BranislavPuvák Branislav 78 78 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.73 0.165 640.00
2 417 Varga MarošVarga Maroš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.84 0.175 607.00
3 416 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav 80 80 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.96 0.188 571.00
Celkom 3 pretekári

60 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 16.3.2019 - 11:36) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 435 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.38 0.166 752.00
2 322 Fronc DominikFronc Dominik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 07.42 0.189 739.00
3 323 Haszics TimotejHaszics Timotej 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 07.51 0.190 710.00
4 421 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 07.68 0.188 656.00
Celkom 4 pretekári

60 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 16.3.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 438 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.56 0.184 694.00
2 432 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.71 0.181 646.00
3 441 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 Naša atletikaNaša atletika 6 07.99 0.158 563.00
4 429 Pauer AndrejPauer Andrej 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 08.08 0.232 537.00
Celkom 4 pretekári

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 16.3.2019 - 11:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 305 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 07.41 0.156 742.00
2 310 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 07.74 0.158 637.00
3 443 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.86 0.158 601.00
4 447 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.91 0.167 586.00
5 445 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 07.94 0.200 577.00
6 353 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Naša atletikaNaša atletika 7 08.00 0.179 560.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 16.3.2019 - 11:21) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 448 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.93 0.155 580.00
2 311 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.01 0.212 557.00
3 442 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.10 0.200 531.00
4 444 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.28 0.190 481.00
5 449 Kotrla TimotejKotrla Timotej 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.32 0.152 470.00
6 344 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 Naša atletikaNaša atletika 6 08.42 0.185 444.00
7 446 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.51 0.200 421.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 305 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 07.41 0.156 742.00
2 310 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 07.74 0.158 637.00
3 443 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.86 0.158 601.00
4 447 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.91 0.167 586.00
5 448 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.93 0.155 580.00
6 445 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 07.94 0.200 577.00
7 353 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Naša atletikaNaša atletika 7 08.00 0.179 560.00
8 311 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.01 0.212 557.00
9 442 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.10 0.200 531.00
10 444 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.28 0.190 481.00
11 449 Kotrla TimotejKotrla Timotej 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.32 0.152 470.00
12 344 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 Naša atletikaNaša atletika 6 08.42 0.185 444.00
13 446 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.51 0.200 421.00

800 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 16.3.2019 - 15:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 316 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:39.43 579.00
314 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNF
317 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNF
Celkom 3 pretekári

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 16.3.2019 - 15:21) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 315 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:23.18 781.00
2 330 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:30.40 688.00
3 333 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:39.22 582.00
4 339 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 2:48.05 484.00
5 331 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:48.37 481.00
6 334 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 2:55.15 412.00
7 359 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 2:55.97 404.00
Celkom 7 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 17.3.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 358 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:43.98 528.00
2 354 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:45.98 506.00
3 403 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:54.36 419.00
4 413 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 4 3:07.09 302.00
5 347 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletikaNaša atletika 2 3:08.52 290.00
6 345 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 3 3:18.05 216.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.3.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 364 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:43.17 537.00
2 406 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:47.78 487.00
3 346 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 2 2:48.63 478.00
4 343 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 2:56.43 399.00
5 355 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 3:00.65 359.00
6 316 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 3:07.63 298.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.3.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 401 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:53.43 429.00
2 318 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:55.95 404.00
3 351 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 Naša atletikaNaša atletika 1 2:57.65 387.00
4 342 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 5 3:02.23 345.00
5 415 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 3:04.28 326.00
6 405 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 3:12.67 256.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 17.3.2019 - 15:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 340 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 1 2:50.79 455.00
2 404 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:59.06 374.00
3 332 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 3:07.95 295.00
4 411 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 3:20.42 199.00
5 341 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 5 3:36.46 102.00
352 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 364 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:43.17 537.00
2 358 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:43.98 528.00
3 354 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:45.98 506.00
4 406 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:47.78 487.00
5 346 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 2 2:48.63 478.00
6 340 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 1 2:50.79 455.00
7 401 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:53.43 429.00
8 403 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:54.36 419.00
9 318 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:55.95 404.00
10 343 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 2:56.43 399.00
11 351 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 Naša atletikaNaša atletika 1 2:57.65 387.00
12 404 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:59.06 374.00
13 355 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 3:00.65 359.00
14 342 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 5 3:02.23 345.00
15 415 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 3:04.28 326.00
16 413 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 4 3:07.09 302.00
17 316 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 3:07.63 298.00
18 332 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 3:07.95 295.00
19 347 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletikaNaša atletika 2 3:08.52 290.00
20 405 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 3:12.67 256.00
21 345 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 3 3:18.05 216.00
22 411 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 4 3:20.42 199.00
23 341 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 5 3:36.46 102.00
352 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNS

1000 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 17.3.2019 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 416 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav 80 80 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 3:24.55 444.00
2 417 Varga MarošVarga Maroš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 3:40.79 321.00
Celkom 2 pretekári

1000 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 17.3.2019 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 421 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 1 3:10.73 563.00
2 323 Haszics TimotejHaszics Timotej 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 3:13.12 541.00
3 435 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 3:26.98 424.00
4 322 Fronc DominikFronc Dominik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 3:27.45 421.00
Celkom 4 pretekári

1000 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 17.3.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 432 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 2:55.42 710.00
2 438 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 3:00.09 663.00
3 441 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 Naša atletikaNaša atletika 4 3:09.32 576.00
Celkom 3 pretekári

1000 m - Starší žiaci (Beh)

Beh (ne, 17.3.2019 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 311 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 12 3:08.27 585.00
2 443 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 3:10.91 561.00
3 444 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 3:12.73 545.00
4 442 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 3:12.98 543.00
5 353 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Naša atletikaNaša atletika 4 3:15.10 524.00
6 447 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 3:16.42 512.00
7 448 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 8 3:16.60 511.00
8 310 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 13 3:18.47 495.00
9 305 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 2 3:19.02 490.00
10 445 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 9 3:20.41 478.00
11 344 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 Naša atletikaNaša atletika 11 3:41.05 319.00
446 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 DNS
Celkom 12 pretekárov

60 m prekážok [106,7 cm] - Muži (Beh)

Beh (ne, 17.3.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 416 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav 80 80 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.47 0.189 646.00
2 417 Varga MarošVarga Maroš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.69 0.216 418.00
Celkom 2 pretekári

60 m prekážok [99,1 cm] - Juniori (Beh)

Beh (ne, 17.3.2019 - 11:11) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 322 Fronc DominikFronc Dominik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 09.31 0.191 679.00
2 421 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 4 09.67 0.202 605.00
3 435 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 10.08 0.177 526.00
4 323 Haszics TimotejHaszics Timotej 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 11.02 0.179 365.00
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 17.3.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 438 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 08.68 0.147 818.00
2 432 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 08.84 0.166 781.00
3 441 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 Naša atletikaNaša atletika 3 08.95 0.134 757.00
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [83,8 cm] - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 17.3.2019 - 10:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 310 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 08.80 0.179 791.00
2 305 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 09.28 0.170 685.00
3 448 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.30 0.176 681.00
4 447 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.35 0.159 671.00
5 443 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.47 0.552 646.00
6 444 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.63 0.156 613.00
7 311 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.05 0.426 532.00
Celkom 7 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.3.2019 - 10:51) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 445 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.66 0.199 607.00
2 446 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.39 0.318 470.00
3 442 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.60 0.281 433.00
4 353 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 10.73 0.175 411.00
5 344 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 Naša atletikaNaša atletika 7 11.30 0.261 322.00
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 310 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 4 08.80 0.179 791.00
2 305 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 09.28 0.170 685.00
3 448 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 09.30 0.176 681.00
4 447 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 09.35 0.159 671.00
5 443 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.47 0.552 646.00
6 444 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 7 09.63 0.156 613.00
7 445 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 4 09.66 0.199 607.00
8 311 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 10.05 0.426 532.00
9 446 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 10.39 0.318 470.00
10 442 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 6 10.60 0.281 433.00
11 353 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3 10.73 0.175 411.00
12 344 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 Naša atletikaNaša atletika 7 11.30 0.261 322.00

60 m prekážok [83,8 cm] - Juniorky (Beh)

Beh (so, 16.3.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 316 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 09.66 0.161 777.00
314 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 DNF 0.161
317 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNF 0.254
Celkom 3 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 17.3.2019 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 354 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.93 0.167 925.00
2 413 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 5 09.15 0.148 879.00
3 358 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.28 0.200 852.00
4 347 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletikaNaša atletika 7 09.64 0.201 781.00
5 345 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 6 09.87 0.316 737.00
6 406 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.90 0.189 731.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.3.2019 - 10:31) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 403 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.06 0.162 701.00
2 316 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.32 0.168 653.00
3 364 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.55 0.185 613.00
4 346 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 2 10.75 0.409 578.00
5 355 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.03 0.163 532.00
6 343 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletikaNaša atletika 7 11.42 0.149 470.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.3.2019 - 10:32) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 318 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 10.58 0.162 607.00
2 405 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.67 0.407 592.00
3 342 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 5 10.98 0.178 540.00
4 351 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 Naša atletikaNaša atletika 3 11.40 0.351 473.00
5 411 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 6 12.28 0.371 345.00
6 332 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 12.35 0.158 336.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 17.3.2019 - 10:33) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 401 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.13 0.177 515.00
2 352 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 11.16 0.169 511.00
3 415 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.53 0.578 453.00
4 340 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 3 11.69 0.161 429.00
5 404 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 12.22 0.382 353.00
6 341 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 5 12.39 0.361 331.00
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 354 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 08.93 0.167 925.00
2 413 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 5 09.15 0.148 879.00
3 358 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 09.28 0.200 852.00
4 347 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletikaNaša atletika 7 09.64 0.201 781.00
5 345 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 6 09.87 0.316 737.00
6 406 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2 09.90 0.189 731.00
7 403 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 10.06 0.162 701.00
8 316 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 10.32 0.168 653.00
9 364 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 10.55 0.185 613.00
10 318 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 10.58 0.162 607.00
11 405 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 10.67 0.407 592.00
12 346 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 2 10.75 0.409 578.00
13 342 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 5 10.98 0.178 540.00
14 355 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 11.03 0.163 532.00
15 401 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 11.13 0.177 515.00
16 352 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 7 11.16 0.169 511.00
17 351 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 Naša atletikaNaša atletika 3 11.40 0.351 473.00
18 343 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletikaNaša atletika 7 11.42 0.149 470.00
19 415 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 2 11.53 0.578 453.00
20 340 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 3 11.69 0.161 429.00
21 404 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 6 12.22 0.382 353.00
22 411 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 6 12.28 0.371 345.00
23 332 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 12.35 0.158 336.00
24 341 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 5 12.39 0.361 331.00

60 m prekážok [76,2cm-8,50m] - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 16.3.2019 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 315 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 08.81 0.171 950.00
2 333 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 09.27 0.173 854.00
3 330 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 4 09.34 0.180 840.00
4 359 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3 09.43 0.177 822.00
5 339 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2 09.59 0.210 791.00
6 331 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 1 09.63 0.162 783.00
7 334 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 6 10.27 0.376 662.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Muži

(so, 16.3.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 159162165168171174177180183186189192195198 Body
1 420 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
78 78 2 180 ----ooxooxxx 627.00
2 416 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
80 80 3 180 o---xoxoxooxxx 627.00
3 417 Varga MarošVarga Maroš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 1 168 oxoooxxx 528.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Juniori

(so, 16.3.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150153156159162165168171174177180183186189 Body
1 421 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 4 180 -----oooooxxoxxx 627.00
2 322 Fronc DominikFronc Dominik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 2 174 -xoooooxxoxxooxxx 577.00
3 323 Haszics TimotejHaszics Timotej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 3 171 -ooxooxoooxxx 552.00
4 435 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 1 171 -oooooxxoxxoxxx 552.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 16.3.2019 - 15:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 141144147150153156159162165168171174177180183186189192 Body
1 441 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletikaNaša atletika
02 02 4 177 ---------o-oxoxxx 602.00
2 432 Mihaľko JakubMihaľko Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 3 159 -ooooooxxx 457.00
3 438 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 2 159 -ooxxooxxooxxx 457.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 16.3.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 135138141144147150153156159162165168171174177180183 Body
1 310 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
04 04 12 168 oo-oxoooooxooxoxxx 528.00
2 443 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 10 165 oooxooooooxxooxxx 504.00
3 305 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
04 04 7 165 oooooxoxxooxxoxxoxxoxxx 504.00
4 442 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 13 162 oooooxoxxooxooxxx 480.00
5 311 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 4 153 oooooooxxx 411.00
6 353 Belluš MartinBelluš Martin
Naša atletikaNaša atletika
04 04 1 153 ooooxoxxoxxoxxx 411.00
7 448 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 8 150 oooxoooxxx 389.00
8 446 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 11 150 -ooooxxoxxx 389.00
9 445 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 6 144 ooooxxx 345.00
10 444 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 5 144 oooxoxxx 345.00
11 447 Gazdič NicolasGazdič Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 2 141 oxxooxxx 324.00
344 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
Naša atletikaNaša atletika
04 04 3 NM xxx 0.00
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(so, 16.3.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 131134137140143146149152155158161164167170173 Body
1 316 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 3 155 ----xoooxooxxx 678.00
2 314 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 2 134 ooxxx 449.00
317 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 1 NM xxx 0.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 16.3.2019 - 11:45) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 128131134137140143146149152155158161164167171 Body
1 331 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 7 155 ---o-oooxoxxoxxx 678.00
2 359 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 6 149 ooooxooxxoxxoxx- 610.00
3 334 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 4 146 oooooooxxx 577.00
4 333 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 5 146 oooooxooxxx 577.00
5 339 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 1 146 oooxoxoxooxxx 577.00
6 315 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 2 140 oooxooxxx 512.00
7 330 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 3 134 oooxxx 449.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

Staršie žiačky A (ne, 17.3.2019 - 11:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125128131134137140143146149152155158161164167170173176 Body
1 354 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 22 161 ----o-ooooooxxoxxx 747.00
2 413 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 25 158 ------oxoxxoxoxxoxoxxx 712.00
3 358 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 23 155 o---oo-oxxoxoxoxxx 678.00
4 347 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
04 04 24 155 ----ooooooxxoxxx 678.00
5 345 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
07 07 20 149 --ooooooxoxxx 610.00
6 346 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletikaNaša atletika
04 04 19 146 oooxooxxoooxxx 577.00
7 403 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 21 146 --oooooxxoxxx 577.00
8 355 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 14 137 ooooxoxxx 481.00
9 364 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 12 134 oxooxoxxx 449.00
10 343 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
Naša atletikaNaša atletika
04 04 15 128 ooxxx 389.00
11 406 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 16 128 xxooxxx 389.00
12 316 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 17 125 oxxx 359.00
Celkom 12 pretekárov
Staršie žiačky B (ne, 17.3.2019 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 125128131134137140143146149152155158161164167170173176 Body
1 415 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 10 140 ooooxoxoxxx 512.00
2 318 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 5 140 oooooxxoxxx 512.00
3 405 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 8 134 oooxoxxx 449.00
4 411 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
Naša atletikaNaša atletika
05 05 18 134 xoooxoxxx 449.00
5 351 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
05 05 3 128 xooxxx 389.00
6= 340 Dolníková NinaDolníková Nina
Naša atletikaNaša atletika
05 05 2 125 oxxx 359.00
6= 342 Mnichova EmaMnichova Ema
Naša atletikaNaša atletika
05 05 9 125 oxxx 359.00
8 401 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 11 125 xxoxxx 359.00
352 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 13 NM xxx 0.00
341 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletikaNaša atletika
05 05 7 NM xxx 0.00
332 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 4 NM xxx 0.00
404 Belicová DorotaBelicová Dorota
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
05 05 1 NM xxx 0.00
Celkom 12 pretekárov

Skok o žrdi - Muži

(ne, 17.3.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 235245255265275285295305315325335345355365375385395405415425 Body
1 416 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
80 80 1 255 ooo- 253.00
417 Varga MarošVarga Maroš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 2 NM xxx 0.00
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori

(ne, 17.3.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 225235245255265275285295305315325335345355365375385395405415 Body
1 322 Fronc DominikFronc Dominik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 4 395 -------------oxooooxxx 603.00
2 435 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 1 395 ----------o-o-xxoooxoxxx 603.00
3 421 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 3 305 o-o-ooooxoxxx 369.00
323 Haszics TimotejHaszics Timotej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 2 NM xxx 0.00
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(ne, 17.3.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 215225235245255265275285295305315325335345355365375385395405 Body
1 438 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 4 365 -------------ooxxoxxx 522.00
2 441 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletikaNaša atletika
02 02 3 285 ---o-oooxxx 321.00
3 432 Mihaľko JakubMihaľko Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 2 285 o-ooooxoxxoxxx 321.00
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(ne, 17.3.2019 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 205215225235245255265275285295305315 Body
1 443 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 12 255 xooxxoxoxxooxxx 253.00
2 445 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 13 245 --ooxoxxx 231.00
3 310 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
04 04 9 235 ooooxxx 210.00
4 305 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
04 04 11 235 oxoxooxxx 210.00
5 446 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 4 225 oxooxxx 189.00
6 353 Belluš MartinBelluš Martin
Naša atletikaNaša atletika
04 04 1 225 xoxooxxx 189.00
7 311 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 8 225 xoxxoxoxxx 189.00
8 444 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 10 205 xxoxxx 149.00
447 Gazdič NicolasGazdič Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 3 NM xxx 0.00
448 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 5 NM xxx 0.00
344 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
Naša atletikaNaša atletika
04 04 7 NM xxx 0.00
442 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 NM xxx 0.00
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Muži

(so, 16.3.2019 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 420 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
78 78 3 616 0607061606080616 621.00
2 416 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
80 80 2 547 0547052805360547 475.00
3 417 Varga MarošVarga Maroš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 1 486 0451047604860486 356.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 16.3.2019 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 421 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 4 623 0622062106230623 637.00
2 435 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 1 617 x0617x0617 624.00
3 322 Fronc DominikFronc Dominik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 2 574 0574045905550574 531.00
4 323 Haszics TimotejHaszics Timotej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 3 550 05500549x0550 481.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 16.3.2019 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 432 Mihaľko JakubMihaľko Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 1 587 0587057005650587 559.00
2 441 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletikaNaša atletika
02 02 4 530 x053005250530 441.00
3 438 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 2 521 x049005210521 423.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 16.3.2019 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 310 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
04 04 12 590 57505900574575 565.00
2 448 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 11 548 54805330546548 477.00
3 445 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 9 515 0503051504910515 411.00
4 446 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 2 506 0506048104940506 394.00
5 311 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 1 505 0481048305050505 392.00
6 344 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
Naša atletikaNaša atletika
04 04 6 505 x0505x0505 392.00
7 444 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 7 479 04540479x0479 343.00
8 353 Belluš MartinBelluš Martin
Naša atletikaNaša atletika
04 04 4 478 0477x04780478 341.00
9 443 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 10 474 0474xx0474 333.00
10 442 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 8 456 0456044803370456 301.00
11 447 Gazdič NicolasGazdič Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 3 434 0431040004340434 262.00
305 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
04 04 13 NM xxx0.0 0.00
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 16.3.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 316 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 3 500 495x0500495 559.00
2 314 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 2 461 42204490461422 456.00
3 317 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 1 406 37803940406378 322.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 16.3.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 330 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 5 501 0328050104990501 562.00
2 315 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 6 485 0485047304440485 519.00
3 334 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 4 479 04790461x0479 503.00
4 333 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 1 472 0472x04580472 485.00
5 331 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 7 470 0470xx0470 479.00
6 339 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 3 469 0427045304690469 477.00
7 359 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 2 460 04600434-0460 454.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

Staršie žiačky A (ne, 17.3.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 354 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 12 539 0522053005390539 668.00
2 345 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
07 07 10 510 0510xx0510 587.00
3 347 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
04 04 11 499 x049904830499 557.00
4 346 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletikaNaša atletika
04 04 7 489 0475048404890489 530.00
5 358 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 9 473 0448047304510473 487.00
6 406 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 4 464 0444044904640464 464.00
7 343 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
Naša atletikaNaša atletika
04 04 6 463 04340463x0463 461.00
8 403 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 5 442 04340442426426 408.00
9 355 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 3 407 0407037703750407 324.00
10 316 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 2 392 x037203920392 290.00
11 364 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 1 391 0391036603910391 287.00
12 413 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 8 383 0383xx0383 270.00
Celkom 12 pretekárov
Staršie žiačky B (ne, 17.3.2019 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 351 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
05 05 8 458 0440x04580458 448.00
2 318 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 12 444 0411044404110444 413.00
3 342 Mnichova EmaMnichova Ema
Naša atletikaNaša atletika
05 05 10 443 0439044304210443 411.00
4 411 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
Naša atletikaNaša atletika
05 05 7 431 x041704310431 381.00
5 405 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 11 427 04250427x0427 371.00
6 340 Dolníková NinaDolníková Nina
Naša atletikaNaša atletika
05 05 4 416 xx04160416 345.00
7 401 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 3 415 0408040704150415 343.00
8 415 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 5 404 0398036104040404 317.00
9 352 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 9 397 0392x03970397 301.00
10 332 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 2 375 0370037003750375 252.00
11 341 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletikaNaša atletika
05 05 6 361 xx03610361 223.00
12 404 Belicová DorotaBelicová Dorota
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
05 05 1 340 0340x03090340 180.00
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 16.3.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 359 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 1 10.47 10.4709.3510.4010.47 560.00
2 315 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 6 09.52 09.4309.5208.9109.52 498.00
3 333 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 7 09.37 08.4908.9609.3709.37 488.00
4 331 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 3 09.09 09.0908.4509.0209.09 470.00
5 334 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 5 08.66 08.6608.23x08.66 442.00
6 339 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 2 08.30 08.3007.8407.5208.30 419.00
7 330 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 4 07.15 06.6007.0607.1507.15 345.00
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

Staršie žiačky A (ne, 17.3.2019 - 12:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 413 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 12 10.49 09.2610.2910.4910.49 562.00
2 347 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
04 04 8 10.22 08.5209.1910.2210.22 544.00
3 354 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 11 09.89 09.7609.89x09.89 522.00
4 403 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 1 09.17 09.1708.8308.6509.17 475.00
5 406 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 10 09.12 09.1209.1108.6909.12 472.00
6 345 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
07 07 9 07.95 07.9507.7107.8707.95 396.00
7 358 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 6 07.60 06.5507.6007.5607.60 374.00
8 355 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 4 07.17 07.1706.80x07.17 346.00
9 316 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 7 07.11 07.06x07.1107.11 342.00
10 343 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
Naša atletikaNaša atletika
04 04 5 07.03 06.0305.5407.0307.03 337.00
11 346 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletikaNaša atletika
04 04 3 06.09 x06.09x06.09 277.00
12 364 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 2 05.40 04.6505.4005.0705.40 233.00
Celkom 12 pretekárov
Staršie žiačky B (ne, 17.3.2019 - 13:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 351 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
05 05 11 09.38 09.38x09.1209.38 489.00
2 342 Mnichova EmaMnichova Ema
Naša atletikaNaša atletika
05 05 7 07.48 07.4807.16x07.48 366.00
3 411 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
Naša atletikaNaša atletika
05 05 9 07.46 07.4606.9106.5907.46 365.00
4 318 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 10 07.34 07.3405.7806.1707.34 357.00
5 341 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletikaNaša atletika
05 05 12 07.15 05.2307.15x07.15 345.00
6 340 Dolníková NinaDolníková Nina
Naša atletikaNaša atletika
05 05 6 06.84 06.2206.3606.8406.84 325.00
7 415 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 4 06.68 06.4506.1306.6806.68 315.00
8 405 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 3 06.47 06.2306.2406.4706.47 301.00
9 401 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 2 06.03 05.9605.5606.0306.03 273.00
10 404 Belicová DorotaBelicová Dorota
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
05 05 1 05.80 x05.6605.8005.80 259.00
11 332 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 8 05.62 05.1405.4305.6205.62 247.00
12 352 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 5 05.56 x05.0005.5605.56 243.00
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Starší žiaci

(so, 16.3.2019 - 12:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 305 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
04 04 12 10.23 09.9510.2309.5810.23 499.00
2 444 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 13 10.05 10.0110.05x10.05 489.00
3 443 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 10 09.97 08.4309.1609.9709.97 484.00
4 310 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
04 04 9 09.62 09.2609.6209.3609.62 463.00
5 445 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 6 09.52 09.5208.8309.2009.52 457.00
6 448 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 5 08.73 08.6908.7308.5908.73 410.00
7 353 Belluš MartinBelluš Martin
Naša atletikaNaša atletika
04 04 1 08.60 08.6008.2508.5608.60 402.00
8 446 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 4 08.38 08.2008.1408.3808.38 389.00
9 447 Gazdič NicolasGazdič Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 3 08.19 08.19x08.0308.19 378.00
10 311 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 11 08.00 07.9007.9108.0008.00 366.00
11 442 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 2 07.42 06.4007.4207.1207.42 332.00
12 344 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
Naša atletikaNaša atletika
04 04 8 06.74 06.2206.4206.7406.74 292.00
Celkom 12 pretekárov

Vrh guľou 4 kg - Juniorky

(so, 16.3.2019 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 316 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 3 08.85 08.8508.3208.4808.85 454.00
2 314 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 2 07.01 06.6406.6707.0107.01 336.00
3 317 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 1 05.71 05.2505.4605.7105.71 253.00
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(so, 16.3.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 432 Mihaľko JakubMihaľko Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 2 11.57 x11.0111.5711.57 580.00
2 441 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletikaNaša atletika
02 02 3 11.30 11.1511.3011.1811.30 564.00
3 438 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 1 10.65 x09.9610.6510.65 525.00
Celkom 3 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(so, 16.3.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 322 Fronc DominikFronc Dominik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 4 12.77 11.8511.5312.7712.77 653.00
2 435 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 1 11.11 10.2711.1110.8911.11 553.00
3 421 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 3 10.89 09.1510.1610.8910.89 539.00
4 323 Haszics TimotejHaszics Timotej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 2 08.84 x08.8408.3508.84 416.00
Celkom 4 pretekárov

Vrh guľou 7,26 kg - Muži

(so, 16.3.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 420 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
78 78 3 09.95 09.95x09.7009.95 483.00
2 416 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
80 80 2 07.85 07.8507.7307.0507.85 357.00
3 417 Varga MarošVarga Maroš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 1 07.77 07.5507.77x07.77 353.00
Celkom 3 pretekárov
Päťboj hala - Juniorky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia Trnava{8} 3047
2 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 01 01 AK AŠK Slávia Trnava{8} 1241
3 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia Trnava{8} 0575
Poznámky:
Konečné poradie
Celkom 3 pretekári
Päťboj hala - Dorastenky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG Nitra{8} 3260
2 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU Košice{8} 2986
3 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU Bratislava{8} 2891
4 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU Košice{8} 2884
5 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel Svit{8} 2850
6 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel Žilina{8} 2748
7 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC Bratislava{8} 2596
Poznámky:
Konečné poradie
Celkom 7 pretekárov
Päťboj hala - Staršie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU Košice{8} 3368
2 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové Zámky{8} 2919
3 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletika{8} 2850
4 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium Košice{8} 2725
5 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub Bojničky{8} 2580
6 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletika{8} 2546
7 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 2543
8 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletika{8} 2440
9 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO Čadca{8} 2293
10 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 Naša atletika{8} 2186
11 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC Malacky{8} 2119
12 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletika{8} 2056
13 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC Malacky{8} 2042
14 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletika{8} 2021
15 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU Bratislava{8} 1969
16 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC Malacky{8} 1942
17 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica{8} 1923
18 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC Malacky{8} 1919
19 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 Naša atletika{8} 1913
20 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletika{8} 1739
21 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté Moravce{8} 1166
22 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO Čadca{8} 1130
23 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletika{8} 1001
Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 AK Slávia UK Bratislava{8} DNF
Poznámky:
Konečné poradie
Celkom 24 pretekárov
Sedemboj hala - Muži
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav 80 80 ŠK ŠOG Nitra{8} 3373
2 Varga MarošVarga Maroš 99 99 ŠK ŠOG Nitra{8} 2583
Puvák BranislavPuvák Branislav 78 78 AC Stavbár Nitra{8} DNF
Poznámky:
Konečné poradie
Celkom 3 pretekári
Sedemboj hala - Juniori
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Fronc DominikFronc Dominik 00 00 ŠK ŠOG Nitra{8} 4203
2 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica{8} 4034
3 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1{8} 3996
4 Haszics TimotejHaszics Timotej 00 00 AC Stavbár Nitra{8} 3065
Poznámky:
Konečné poradie
Celkom 4 pretekári
Sedemboj hala - Dorastenci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár Nitra{8} 4102
2 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská Bystrica{8} 4054
3 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 Naša atletika{8} 3824
Pauer AndrejPauer Andrej 03 03 TJ Orava Dolný Kubín{8} DNF
Poznámky:
Konečné poradie
Celkom 4 pretekári
Sedemboj hala - Starší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel Svit{8} 3689
2 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU Košice{8} 3382
3 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletika{8} 3130
4 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská Bystrica{8} 3106
5 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC Malacky{8} 3048
6 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium Trenčín{8} 3032
7 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU Košice{8} 2965
8 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Naša atletika{8} 2838
9 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC Malacky{8} 2733
10 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU Košice{8} 2620
11 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 Naša atletika{8} 1769
Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové Zámky{8} DNF
Kotrla TimotejKotrla Timotej 04 04 Atletický klub AC Malacky{8} DNF
Poznámky:
Konečné poradie
Celkom 13 pretekárov