<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR vo viacbojoch mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, starších žiakov, starších žiačok

Bratislava (16. - 17. 3. 2019)

800 m - Juniorky (Beh)

Beh (so, 16.3.2019 - 15:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 316 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 000218 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 2:39.43 579.00
314 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 011123 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 DNF
317 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 DNF
Celkom 3 pretekári

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (so, 16.3.2019 - 15:21) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 315 Švecová AndreaŠvecová Andrea 030107 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 2:23.18 781.00
2 330 Fotulová MiaFotulová Mia 030607 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2 2:30.40 688.00
3 333 Géciová DominikaGéciová Dominika 020814 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 2:39.22 582.00
4 339 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 030517 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 6 2:48.05 484.00
5 331 Tési EvelinTési Evelin 031002 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 7 2:48.37 481.00
6 334 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 031106 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 4 2:55.15 412.00
7 359 Kicová SáraKicová Sára 030902 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 2:55.97 404.00
Celkom 7 pretekárov

800 m - Staršie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 17.3.2019 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 358 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:43.98 528.00
2 354 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:45.98 506.00
3 403 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:54.36 419.00
4 413 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 4 3:07.09 302.00
5 347 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 Naša atletikaNaša atletika 2 3:08.52 290.00
6 345 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 3 3:18.05 216.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 17.3.2019 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 364 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:43.17 537.00
2 406 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:47.78 487.00
3 346 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 2 2:48.63 478.00
4 343 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 Naša atletikaNaša atletika 4 2:56.43 399.00
5 355 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 3:00.65 359.00
6 316 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 3:07.63 298.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 17.3.2019 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 401 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:53.43 429.00
2 318 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:55.95 404.00
3 351 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 Naša atletikaNaša atletika 1 2:57.65 387.00
4 342 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletikaNaša atletika 5 3:02.23 345.00
5 415 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 3:04.28 326.00
6 405 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 050126 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 3:12.67 256.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 17.3.2019 - 15:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 340 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 Naša atletikaNaša atletika 1 2:50.79 455.00
2 404 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:59.06 374.00
3 332 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 3:07.95 295.00
4 411 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 Naša atletikaNaša atletika 4 3:20.42 199.00
5 341 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 Naša atletikaNaša atletika 5 3:36.46 102.00
352 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNS
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 364 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 050818 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1 2:43.17 537.00
2 358 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 050128 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 2:43.98 528.00
3 354 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 040819 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 1 2:45.98 506.00
4 406 Masárová LauraMasárová Laura 040205 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 3 2:47.78 487.00
5 346 Čederlová ElaČederlová Ela 041107 Naša atletikaNaša atletika 2 2:48.63 478.00
6 340 Dolníková NinaDolníková Nina 050501 Naša atletikaNaša atletika 1 2:50.79 455.00
7 401 Kordošová SimonaKordošová Simona 050610 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3 2:53.43 429.00
8 403 Vargová MargaretVargová Margaret 041120 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:54.36 419.00
9 318 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 050626 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:55.95 404.00
10 343 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 040124 Naša atletikaNaša atletika 4 2:56.43 399.00
11 351 Gallová KarolínaGallová Karolína 050414 Naša atletikaNaša atletika 1 2:57.65 387.00
12 404 Belicová DorotaBelicová Dorota 050702 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 3 2:59.06 374.00
13 355 Sabová KristínaSabová Kristína 050916 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 6 3:00.65 359.00
14 342 Mnichova EmaMnichova Ema 050308 Naša atletikaNaša atletika 5 3:02.23 345.00
15 415 Pápežová DanielaPápežová Daniela 051229 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 3:04.28 326.00
16 413 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 040112 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 4 3:07.09 302.00
17 316 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 050720 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 5 3:07.63 298.00
18 332 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 060906 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 3:07.95 295.00
19 347 Veselská SandraVeselská Sandra 041004 Naša atletikaNaša atletika 2 3:08.52 290.00
20 405 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 050126 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 4 3:12.67 256.00
21 345 Bendová EmaBendová Ema 070226 Naša atletikaNaša atletika 3 3:18.05 216.00
22 411 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 050419 Naša atletikaNaša atletika 4 3:20.42 199.00
23 341 Mikuličková InaMikuličková Ina 051208 Naša atletikaNaša atletika 5 3:36.46 102.00
352 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 051027 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 6 DNS