<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR vo viacbojoch mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, starších žiakov, starších žiačok

Bratislava (16. - 17. 3. 2019)

Skok o žrdi - Muži

(ne, 17.3.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 235245255265275285295305315325335345355365375385395405415425 Body
1 416 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
800507 1 255 ooo- 253.00
417 Varga MarošVarga Maroš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
991219 2 NM xxx 0.00
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Juniori

(ne, 17.3.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 225235245255265275285295305315325335345355365375385395405415 Body
1 322 Fronc DominikFronc Dominik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000211 4 395 -------------oxooooxxx 603.00
2 435 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 1 395 ----------o-o-xxoooxoxxx 603.00
3 421 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
000704 3 305 o-o-ooooxoxxx 369.00
323 Haszics TimotejHaszics Timotej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
001030 2 NM xxx 0.00
Celkom 4 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(ne, 17.3.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 215225235245255265275285295305315325335345355365375385395405 Body
1 438 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 4 365 -------------ooxxoxxx 522.00
2 441 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletikaNaša atletika
021012 3 285 ---o-oooxxx 321.00
3 432 Mihaľko JakubMihaľko Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
030627 2 285 o-ooooxoxxoxxx 321.00
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Starší žiaci

(ne, 17.3.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 205215225235245255265275285295305315 Body
1 443 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 12 255 xooxxoxoxxooxxx 253.00
2 445 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050926 13 245 --ooxoxxx 231.00
3 310 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
040224 9 235 ooooxxx 210.00
4 305 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
040210 11 235 oxoxooxxx 210.00
5 446 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050429 4 225 oxooxxx 189.00
6 353 Belluš MartinBelluš Martin
Naša atletikaNaša atletika
040420 1 225 xoxooxxx 189.00
7 311 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040424 8 225 xoxxoxoxxx 189.00
8 444 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 10 205 xxoxxx 149.00
447 Gazdič NicolasGazdič Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
040226 3 NM xxx 0.00
448 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050125 5 NM xxx 0.00
344 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
Naša atletikaNaša atletika
040630 7 NM xxx 0.00
442 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 2 NM xxx 0.00
Celkom 12 pretekárov