<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR vo viacbojoch mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, starších žiakov, starších žiačok

Bratislava (16. - 17. 3. 2019)

Skok do výšky - Muži

(so, 16.3.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 159162165168171174177180183186189192195198 Body
1 420 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
780922 2 180 ----ooxooxxx 627.00
2 416 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
800507 3 180 o---xoxoxooxxx 627.00
3 417 Varga MarošVarga Maroš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
991219 1 168 oxoooxxx 528.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Juniori

(so, 16.3.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 150153156159162165168171174177180183186189 Body
1 421 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
000704 4 180 -----oooooxxoxxx 627.00
2 322 Fronc DominikFronc Dominik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000211 2 174 -xoooooxxoxxooxxx 577.00
3 323 Haszics TimotejHaszics Timotej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
001030 3 171 -ooxooxoooxxx 552.00
4 435 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 1 171 -oooooxxoxxoxxx 552.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(so, 16.3.2019 - 15:00) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 141144147150153156159162165168171174177180183186189192 Body
1 441 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletikaNaša atletika
021012 4 177 ---------o-oxoxxx 602.00
2 432 Mihaľko JakubMihaľko Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
030627 3 159 -ooooooxxx 457.00
3 438 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 2 159 -ooxxooxxooxxx 457.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Starší žiaci

(so, 16.3.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 135138141144147150153156159162165168171174177180183 Body
1 310 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
040224 12 168 oo-oxoooooxooxoxxx 528.00
2 443 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 10 165 oooxooooooxxooxxx 504.00
3 305 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
040210 7 165 oooooxoxxooxxoxxoxxoxxx 504.00
4 442 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 13 162 oooooxoxxooxooxxx 480.00
5 311 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040424 4 153 oooooooxxx 411.00
6 353 Belluš MartinBelluš Martin
Naša atletikaNaša atletika
040420 1 153 ooooxoxxoxxoxxx 411.00
7 448 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050125 8 150 oooxoooxxx 389.00
8 446 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050429 11 150 -ooooxxoxxx 389.00
9 445 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050926 6 144 ooooxxx 345.00
10 444 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 5 144 oooxoxxx 345.00
11 447 Gazdič NicolasGazdič Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
040226 2 141 oxxooxxx 324.00
344 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
Naša atletikaNaša atletika
040630 3 NM xxx 0.00
Celkom 12 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky

(so, 16.3.2019 - 11:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 131134137140143146149152155158161164167170173 Body
1 316 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
000218 3 155 ----xoooxooxxx 678.00
2 314 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
011123 2 134 ooxxx 449.00
317 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
010208 1 NM xxx 0.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(so, 16.3.2019 - 11:45) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 128131134137140143146149152155158161164167171 Body
1 331 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031002 7 155 ---o-oooxoxxoxxx 678.00
2 359 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
030902 6 149 ooooxooxxoxxoxx- 610.00
3 334 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
031106 4 146 oooooooxxx 577.00
4 333 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
020814 5 146 oooooxooxxx 577.00
5 339 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
030517 1 146 oooxoxoxooxxx 577.00
6 315 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030107 2 140 oooxooxxx 512.00
7 330 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030607 3 134 oooxxx 449.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do výšky - Staršie žiačky

Staršie žiačky A (ne, 17.3.2019 - 11:10) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 125128131134137140143146149152155158161164167170173176 Body
1 354 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 22 161 ----o-ooooooxxoxxx 747.00
2 413 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 25 158 ------oxoxxoxoxxoxoxxx 712.00
3 358 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050128 23 155 o---oo-oxxoxoxoxxx 678.00
4 347 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
041004 24 155 ----ooooooxxoxxx 678.00
5 345 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
070226 20 149 --ooooooxoxxx 610.00
6 346 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletikaNaša atletika
041107 19 146 oooxooxxoooxxx 577.00
7 403 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
041120 21 146 --oooooxxoxxx 577.00
8 355 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050916 14 137 ooooxoxxx 481.00
9 364 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050818 12 134 oxooxoxxx 449.00
10 343 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
Naša atletikaNaša atletika
040124 15 128 ooxxx 389.00
11 406 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040205 16 128 xxooxxx 389.00
12 316 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050720 17 125 oxxx 359.00
Celkom 12 pretekárov
Staršie žiačky B (ne, 17.3.2019 - 12:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 125128131134137140143146149152155158161164167170173176 Body
1 415 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
051229 10 140 ooooxoxoxxx 512.00
2 318 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050626 5 140 oooooxxoxxx 512.00
3 405 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050126 8 134 oooxoxxx 449.00
4 411 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
Naša atletikaNaša atletika
050419 18 134 xoooxoxxx 449.00
5 351 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
050414 3 128 xooxxx 389.00
6= 340 Dolníková NinaDolníková Nina
Naša atletikaNaša atletika
050501 2 125 oxxx 359.00
6= 342 Mnichova EmaMnichova Ema
Naša atletikaNaša atletika
050308 9 125 oxxx 359.00
8 401 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050610 11 125 xxoxxx 359.00
352 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
051027 13 NM xxx 0.00
341 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletikaNaša atletika
051208 7 NM xxx 0.00
332 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060906 4 NM xxx 0.00
404 Belicová DorotaBelicová Dorota
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
050702 1 NM xxx 0.00
Celkom 12 pretekárov