<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR vo viacbojoch mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, starších žiakov, starších žiačok

Bratislava (16. - 17. 3. 2019)
Päťboj hala - Juniorky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Haršányová KristínaHaršányová Kristína 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3047
2 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1241
3 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 0575
Poznámky:
Konečné poradie
Celkom 3 pretekári
Päťboj hala - Dorastenky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3260
2 Géciová DominikaGéciová Dominika 02 02 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2986
3 Tési EvelinTési Evelin 03 03 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 2891
4 Fotulová MiaFotulová Mia 03 03 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2884
5 Kicová SáraKicová Sára 03 03 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 2850
6 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina 2748
7 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana 03 03 AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava 2596
Poznámky:
Konečné poradie
Celkom 7 pretekárov
Päťboj hala - Staršie žiačky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3368
2 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2919
3 Veselská SandraVeselská Sandra 04 04 Naša atletikaNaša atletika 2850
4 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela 04 04 AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice 2725
5 Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2580
6 Bendová EmaBendová Ema 07 07 Naša atletikaNaša atletika 2546
7 Masárová LauraMasárová Laura 04 04 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 2543
8 Čederlová ElaČederlová Ela 04 04 Naša atletikaNaša atletika 2440
9 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2293
10 Gallová KarolínaGallová Karolína 05 05 Naša atletikaNaša atletika 2186
11 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2119
12 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára 04 04 Naša atletikaNaša atletika 2056
13 Sabová KristínaSabová Kristína 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2042
14 Mnichova EmaMnichova Ema 05 05 Naša atletikaNaša atletika 2021
15 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína 05 05 Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava 1969
16 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1942
17 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 1923
18 Kordošová SimonaKordošová Simona 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 1919
19 Dolníková NinaDolníková Nina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 1913
20 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana 05 05 Naša atletikaNaša atletika 1739
21 Belicová DorotaBelicová Dorota 05 05 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1166
22 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1130
23 Mikuličková InaMikuličková Ina 05 05 Naša atletikaNaša atletika 1001
Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela 05 05 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava DNF
Poznámky:
Konečné poradie
Celkom 24 pretekárov
Sedemboj hala - Muži
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav 80 80 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3373
2 Varga MarošVarga Maroš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2583
Puvák BranislavPuvák Branislav 78 78 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra DNF
Poznámky:
Konečné poradie
Celkom 3 pretekári
Sedemboj hala - Juniori
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Fronc DominikFronc Dominik 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4203
2 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4034
3 Olejár MarekOlejár Marek 00 00 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 3996
4 Haszics TimotejHaszics Timotej 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3065
Poznámky:
Konečné poradie
Celkom 4 pretekári
Sedemboj hala - Dorastenci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4102
2 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 03 03 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4054
3 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 02 02 Naša atletikaNaša atletika 3824
Pauer AndrejPauer Andrej 03 03 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín DNF
Poznámky:
Konečné poradie
Celkom 4 pretekári
Sedemboj hala - Starší žiaci
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Body Ztráta
1 Šoltés MarekŠoltés Marek 04 04 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 3689
2 Kalakay DanielKalakay Daniel 04 04 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3382
3 Federič FilipFederič Filip 04 04 Naša atletikaNaša atletika 3130
4 Kmeť PatrikKmeť Patrik 05 05 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 3106
5 Klas MatúšKlas Matúš 05 05 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 3048
6 Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 3032
7 Fedák MatejFedák Matej 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2965
8 Belluš MartinBelluš Martin 04 04 Naša atletikaNaša atletika 2838
9 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2733
10 Csontos LukášCsontos Lukáš 05 05 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 2620
11 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 04 04 Naša atletikaNaša atletika 1769
Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky DNF
Kotrla TimotejKotrla Timotej 04 04 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky DNF
Poznámky:
Konečné poradie
Celkom 13 pretekárov