<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR vo viacbojoch mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, starších žiakov, starších žiačok

Bratislava (16. - 17. 3. 2019)

60 m - Muži (Beh)

Beh (so, 16.3.2019 - 11:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 420 Puvák BranislavPuvák Branislav 780922 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 07.73 0.165 640.00
2 417 Varga MarošVarga Maroš 991219 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 07.84 0.175 607.00
3 416 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav 800507 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 07.96 0.188 571.00
Celkom 3 pretekári

60 m - Juniori (Beh)

Beh (so, 16.3.2019 - 11:36) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 435 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír 010224 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 7 07.38 0.166 752.00
2 322 Fronc DominikFronc Dominik 000211 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 07.42 0.189 739.00
3 323 Haszics TimotejHaszics Timotej 001030 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 07.51 0.190 710.00
4 421 Olejár MarekOlejár Marek 000704 ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1 5 07.68 0.188 656.00
Celkom 4 pretekári

60 m - Dorastenci (Beh)

Beh (so, 16.3.2019 - 11:30) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 438 Labuda DominikLabuda Dominik 030225 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 07.56 0.184 694.00
2 432 Mihaľko JakubMihaľko Jakub 030627 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 07.71 0.181 646.00
3 441 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír 021012 Naša atletikaNaša atletika 6 07.99 0.158 563.00
4 429 Pauer AndrejPauer Andrej 030424 TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín 3 08.08 0.232 537.00
Celkom 4 pretekári

60 m - Starší žiaci (Beh)

Beh 01 (so, 16.3.2019 - 11:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 305 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 4 07.41 0.156 742.00
2 310 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 07.74 0.158 637.00
3 443 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.86 0.158 601.00
4 447 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.91 0.167 586.00
5 445 Kmeť PatrikKmeť Patrik 050926 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 07.94 0.200 577.00
6 353 Belluš MartinBelluš Martin 040420 Naša atletikaNaša atletika 7 08.00 0.179 560.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (so, 16.3.2019 - 11:21) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 448 Klas MatúšKlas Matúš 050125 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.93 0.155 580.00
2 311 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.01 0.212 557.00
3 442 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.10 0.200 531.00
4 444 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.28 0.190 481.00
5 449 Kotrla TimotejKotrla Timotej 040102 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.32 0.152 470.00
6 344 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 Naša atletikaNaša atletika 6 08.42 0.185 444.00
7 446 Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.51 0.200 421.00
Celkom 7 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 305 Federič FilipFederič Filip 040210 Naša atletikaNaša atletika 4 07.41 0.156 742.00
2 310 Šoltés MarekŠoltés Marek 040224 Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit 5 07.74 0.158 637.00
3 443 Kalakay DanielKalakay Daniel 041021 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 07.86 0.158 601.00
4 447 Gazdič NicolasGazdič Nicolas 040226 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 2 07.91 0.167 586.00
5 448 Klas MatúšKlas Matúš 050125 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 4 07.93 0.155 580.00
6 445 Kmeť PatrikKmeť Patrik 050926 AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica 6 07.94 0.200 577.00
7 353 Belluš MartinBelluš Martin 040420 Naša atletikaNaša atletika 7 08.00 0.179 560.00
8 311 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre... 1 08.01 0.212 557.00
9 442 Csontos LukášCsontos Lukáš 050427 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 5 08.10 0.200 531.00
10 444 Fedák MatejFedák Matej 050613 AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice 3 08.28 0.190 481.00
11 449 Kotrla TimotejKotrla Timotej 040102 Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky 7 08.32 0.152 470.00
12 344 Majerčík MatúšMajerčík Matúš 040630 Naša atletikaNaša atletika 6 08.42 0.185 444.00
13 446 Hayden PeterHayden Peter 050429 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 08.51 0.200 421.00