<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR vo viacbojoch mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, starších žiakov, starších žiačok

Bratislava (16. - 17. 3. 2019)

Skok do diaľky - Muži

(so, 16.3.2019 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 420 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
780922 3 616 0607061606080616 621.00
2 416 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
800507 2 547 0547052805360547 475.00
3 417 Varga MarošVarga Maroš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
991219 1 486 0451047604860486 356.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 16.3.2019 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 421 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
000704 4 623 0622062106230623 637.00
2 435 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
010224 1 617 x0617x0617 624.00
3 322 Fronc DominikFronc Dominik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
000211 2 574 0574045905550574 531.00
4 323 Haszics TimotejHaszics Timotej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
001030 3 550 05500549x0550 481.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 16.3.2019 - 12:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 432 Mihaľko JakubMihaľko Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
030627 1 587 0587057005650587 559.00
2 441 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletikaNaša atletika
021012 4 530 x053005250530 441.00
3 438 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
030225 2 521 x049005210521 423.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 16.3.2019 - 11:55) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 310 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
040224 12 590 57505900574575 565.00
2 448 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050125 11 548 54805330546548 477.00
3 445 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
050926 9 515 0503051504910515 411.00
4 446 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050429 2 506 0506048104940506 394.00
5 311 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
040424 1 505 0481048305050505 392.00
6 344 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
Naša atletikaNaša atletika
040630 6 505 x0505x0505 392.00
7 444 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050613 7 479 04540479x0479 343.00
8 353 Belluš MartinBelluš Martin
Naša atletikaNaša atletika
040420 4 478 0477x04780478 341.00
9 443 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
041021 10 474 0474xx0474 333.00
10 442 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
050427 8 456 0456044803370456 301.00
11 447 Gazdič NicolasGazdič Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
040226 3 434 0431040004340434 262.00
305 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
040210 13 NM xxx0.0 0.00
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 16.3.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 316 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
000218 3 500 495x0500495 559.00
2 314 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
011123 2 461 42204490461422 456.00
3 317 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
010208 1 406 37803940406378 322.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 16.3.2019 - 14:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 330 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030607 5 501 0328050104990501 562.00
2 315 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030107 6 485 0485047304440485 519.00
3 334 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
031106 4 479 04790461x0479 503.00
4 333 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
020814 1 472 0472x04580472 485.00
5 331 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031002 7 470 0470xx0470 479.00
6 339 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
030517 3 469 0427045304690469 477.00
7 359 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
030902 2 460 04600434-0460 454.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

Staršie žiačky A (ne, 17.3.2019 - 13:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 354 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 12 539 0522053005390539 668.00
2 345 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
070226 10 510 0510xx0510 587.00
3 347 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
041004 11 499 x049904830499 557.00
4 346 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletikaNaša atletika
041107 7 489 0475048404890489 530.00
5 358 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050128 9 473 0448047304510473 487.00
6 406 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040205 4 464 0444044904640464 464.00
7 343 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
Naša atletikaNaša atletika
040124 6 463 04340463x0463 461.00
8 403 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
041120 5 442 04340442426426 408.00
9 355 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050916 3 407 0407037703750407 324.00
10 316 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050720 2 392 x037203920392 290.00
11 364 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050818 1 391 0391036603910391 287.00
12 413 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 8 383 0383xx0383 270.00
Celkom 12 pretekárov
Staršie žiačky B (ne, 17.3.2019 - 14:35) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 351 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
050414 8 458 0440x04580458 448.00
2 318 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050626 12 444 0411044404110444 413.00
3 342 Mnichova EmaMnichova Ema
Naša atletikaNaša atletika
050308 10 443 0439044304210443 411.00
4 411 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
Naša atletikaNaša atletika
050419 7 431 x041704310431 381.00
5 405 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050126 11 427 04250427x0427 371.00
6 340 Dolníková NinaDolníková Nina
Naša atletikaNaša atletika
050501 4 416 xx04160416 345.00
7 401 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050610 3 415 0408040704150415 343.00
8 415 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
051229 5 404 0398036104040404 317.00
9 352 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
051027 9 397 0392x03970397 301.00
10 332 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060906 2 375 0370037003750375 252.00
11 341 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletikaNaša atletika
051208 6 361 xx03610361 223.00
12 404 Belicová DorotaBelicová Dorota
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
050702 1 340 0340x03090340 180.00
Celkom 12 pretekárov