<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR vo viacbojoch mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, starších žiakov, starších žiačok

Bratislava (16. - 17. 3. 2019)

Skok do diaľky - Muži

(so, 16.3.2019 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 420 Puvák BranislavPuvák Branislav
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
78 78 3 616 0607061606080616 621.00
2 416 Šiška ĽuboslavŠiška Ľuboslav
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
80 80 2 547 0547052805360547 475.00
3 417 Varga MarošVarga Maroš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 1 486 0451047604860486 356.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(so, 16.3.2019 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 421 Olejár MarekOlejár Marek
ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1ŠŠK J.A.Komenského Bardejov 1
00 00 4 623 0622062106230623 637.00
2 435 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 1 617 x0617x0617 624.00
3 322 Fronc DominikFronc Dominik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 2 574 0574045905550574 531.00
4 323 Haszics TimotejHaszics Timotej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
00 00 3 550 05500549x0550 481.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(so, 16.3.2019 - 12:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 432 Mihaľko JakubMihaľko Jakub
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 1 587 0587057005650587 559.00
2 441 Bujna ĽubomírBujna Ľubomír
Naša atletikaNaša atletika
02 02 4 530 x053005250530 441.00
3 438 Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 2 521 x049005210521 423.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Starší žiaci

(so, 16.3.2019 - 11:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 310 Šoltés MarekŠoltés Marek
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
04 04 12 590 57505900574575 565.00
2 448 Klas MatúšKlas Matúš
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 11 548 54805330546548 477.00
3 445 Kmeť PatrikKmeť Patrik
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 9 515 0503051504910515 411.00
4 446 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 2 506 0506048104940506 394.00
5 311 Niko AdrianNiko Adrian
Slávia šport. gymnázium TrenčínSlávia šport. gymnázium Tre...
04 04 1 505 0481048305050505 392.00
6 344 Majerčík MatúšMajerčík Matúš
Naša atletikaNaša atletika
04 04 6 505 x0505x0505 392.00
7 444 Fedák MatejFedák Matej
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 7 479 04540479x0479 343.00
8 353 Belluš MartinBelluš Martin
Naša atletikaNaša atletika
04 04 4 478 0477x04780478 341.00
9 443 Kalakay DanielKalakay Daniel
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 10 474 0474xx0474 333.00
10 442 Csontos LukášCsontos Lukáš
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
05 05 8 456 0456044803370456 301.00
11 447 Gazdič NicolasGazdič Nicolas
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
04 04 3 434 0431040004340434 262.00
305 Federič FilipFederič Filip
Naša atletikaNaša atletika
04 04 13 NM xxx0.0 0.00
Celkom 12 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(so, 16.3.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 316 Haršányová KristínaHaršányová Kristína
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
00 00 3 500 495x0500495 559.00
2 314 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 2 461 42204490461422 456.00
3 317 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 1 406 37803940406378 322.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(so, 16.3.2019 - 14:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 330 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
03 03 5 501 0328050104990501 562.00
2 315 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
03 03 6 485 0485047304440485 519.00
3 334 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
03 03 4 479 04790461x0479 503.00
4 333 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
02 02 1 472 0472x04580472 485.00
5 331 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
03 03 7 470 0470xx0470 479.00
6 339 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
03 03 3 469 0427045304690469 477.00
7 359 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
03 03 2 460 04600434-0460 454.00
Celkom 7 pretekárov

Skok do diaľky - Staršie žiačky

Staršie žiačky A (ne, 17.3.2019 - 13:50) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 354 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
04 04 12 539 0522053005390539 668.00
2 345 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
07 07 10 510 0510xx0510 587.00
3 347 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
04 04 11 499 x049904830499 557.00
4 346 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletikaNaša atletika
04 04 7 489 0475048404890489 530.00
5 358 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 9 473 0448047304510473 487.00
6 406 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
04 04 4 464 0444044904640464 464.00
7 343 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
Naša atletikaNaša atletika
04 04 6 463 04340463x0463 461.00
8 403 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 5 442 04340442426426 408.00
9 355 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 3 407 0407037703750407 324.00
10 316 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 2 392 x037203920392 290.00
11 364 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 1 391 0391036603910391 287.00
12 413 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
04 04 8 383 0383xx0383 270.00
Celkom 12 pretekárov
Staršie žiačky B (ne, 17.3.2019 - 14:35) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 351 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
05 05 8 458 0440x04580458 448.00
2 318 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 12 444 0411044404110444 413.00
3 342 Mnichova EmaMnichova Ema
Naša atletikaNaša atletika
05 05 10 443 0439044304210443 411.00
4 411 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
Naša atletikaNaša atletika
05 05 7 431 x041704310431 381.00
5 405 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
05 05 11 427 04250427x0427 371.00
6 340 Dolníková NinaDolníková Nina
Naša atletikaNaša atletika
05 05 4 416 xx04160416 345.00
7 401 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
05 05 3 415 0408040704150415 343.00
8 415 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
05 05 5 404 0398036104040404 317.00
9 352 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
05 05 9 397 0392x03970397 301.00
10 332 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 2 375 0370037003750375 252.00
11 341 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletikaNaša atletika
05 05 6 361 xx03610361 223.00
12 404 Belicová DorotaBelicová Dorota
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
05 05 1 340 0340x03090340 180.00
Celkom 12 pretekárov