<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Halové majstrovstvá SR vo viacbojoch mužov, žien, juniorov, junioriek, dorastencov, dorasteniek, starších žiakov, starších žiačok

Bratislava (16. - 17. 3. 2019)

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(so, 16.3.2019 - 13:20) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 359 Kicová SáraKicová Sára
Atletický oddiel SvitAtletický oddiel Svit
030902 1 10.47 10.4709.3510.4010.47 560.00
2 315 Švecová AndreaŠvecová Andrea
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
030107 6 09.52 09.4309.5208.9109.52 498.00
3 333 Géciová DominikaGéciová Dominika
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
020814 7 09.37 08.4908.9609.3709.37 488.00
4 331 Tési EvelinTési Evelin
AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava
031002 3 09.09 09.0908.4509.0209.09 470.00
5 334 Pistovčáková ZuzanaPistovčáková Zuzana
AK Inter-SC BratislavaAK Inter-SC Bratislava
031106 5 08.66 08.6608.23x08.66 442.00
6 339 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický oddiel ŽilinaAtletický oddiel Žilina
030517 2 08.30 08.3007.8407.5208.30 419.00
7 330 Fotulová MiaFotulová Mia
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
030607 4 07.15 06.6007.0607.1507.15 345.00
Celkom 7 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Staršie žiačky

Staršie žiačky A (ne, 17.3.2019 - 12:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 413 Molnárová MichaelaMolnárová Michaela
AO Športové gymnázium KošiceAO Športové gymnázium Košice
040112 12 10.49 09.2610.2910.4910.49 562.00
2 347 Veselská SandraVeselská Sandra
Naša atletikaNaša atletika
041004 8 10.22 08.5209.1910.2210.22 544.00
3 354 Rusnáková ViktóriaRusnáková Viktória
AK Slávia TU KošiceAK Slávia TU Košice
040819 11 09.89 09.7609.89x09.89 522.00
4 403 Vargová MargaretVargová Margaret
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
041120 1 09.17 09.1708.8308.6509.17 475.00
5 406 Masárová LauraMasárová Laura
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
040205 10 09.12 09.1209.1108.6909.12 472.00
6 345 Bendová EmaBendová Ema
Naša atletikaNaša atletika
070226 9 07.95 07.9507.7107.8707.95 396.00
7 358 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
050128 6 07.60 06.5507.6007.5607.60 374.00
8 355 Sabová KristínaSabová Kristína
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050916 4 07.17 07.1706.80x07.17 346.00
9 316 Jurovatá Sarah AlexandraJurovatá Sarah Alexandra
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050720 7 07.11 07.06x07.1107.11 342.00
10 343 Vanovčanová KláraVanovčanová Klára
Naša atletikaNaša atletika
040124 5 07.03 06.0305.5407.0307.03 337.00
11 346 Čederlová ElaČederlová Ela
Naša atletikaNaša atletika
041107 3 06.09 x06.09x06.09 277.00
12 364 Slezáková RebeccaSlezáková Rebecca
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050818 2 05.40 04.6505.4005.0705.40 233.00
Celkom 12 pretekárov
Staršie žiačky B (ne, 17.3.2019 - 13:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Por. Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 351 Gallová KarolínaGallová Karolína
Naša atletikaNaša atletika
050414 11 09.38 09.38x09.1209.38 489.00
2 342 Mnichova EmaMnichova Ema
Naša atletikaNaša atletika
050308 7 07.48 07.4807.16x07.48 366.00
3 411 Kolozsvaryova JanaKolozsvaryova Jana
Naša atletikaNaša atletika
050419 9 07.46 07.4606.9106.5907.46 365.00
4 318 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
050626 10 07.34 07.3405.7806.1707.34 357.00
5 341 Mikuličková InaMikuličková Ina
Naša atletikaNaša atletika
051208 12 07.15 05.2307.15x07.15 345.00
6 340 Dolníková NinaDolníková Nina
Naša atletikaNaša atletika
050501 6 06.84 06.2206.3606.8406.84 325.00
7 415 Pápežová DanielaPápežová Daniela
AK ŠK UMB Banská BystricaAK ŠK UMB Banská Bystrica
051229 4 06.68 06.4506.1306.6806.68 315.00
8 405 Miškovičová KatarínaMiškovičová Katarína
Atletika ŠPORT HROU BratislavaAtletika ŠPORT HROU Bratislava
050126 3 06.47 06.2306.2406.4706.47 301.00
9 401 Kordošová SimonaKordošová Simona
Atletický klub AC MalackyAtletický klub AC Malacky
050610 2 06.03 05.9605.5606.0306.03 273.00
10 404 Belicová DorotaBelicová Dorota
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
050702 1 05.80 x05.6605.8005.80 259.00
11 332 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
060906 8 05.62 05.1405.4305.6205.62 247.00
12 352 Ufnárová MichaelaUfnárová Michaela
AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava
051027 5 05.56 x05.0005.5605.56 243.00
Celkom 12 pretekárov