<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 3.kolo juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica n.V. (26. 8. 2018)

60 m - Mladší žiaci

Mladší žiaci 1 (ne, 26.8.2018 - 12:10) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.77 11.00
2 Levčík JakubLevčík Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 08.87 9.00
3 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 09.07 8.00
4 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 09.35 7.00
5 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 09.51 6.00
6 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 09.83 5.00
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Mladší žiaci 2 (ne, 26.8.2018 - 12:10) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.78 4.00
MS Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 10.27
3 Krišica SebastianKrišica Sebastian 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 10.47 3.00
4 Vorek JakubVorek Jakub 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.90 2.00
5 Nečeda MatúšNečeda Matúš 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 11.55 1.00
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Finále B
Celkom 5 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 26.8.2018 - 10:40) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.78
2 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 09.32
3 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.67
4 Krišica SebastianKrišica Sebastian 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.33
5 Nečeda MatúšNečeda Matúš 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 11.20
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 26.8.2018 - 10:42) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Levčík JakubLevčík Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.02
2 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.07
3 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 09.59
4 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 09.91
MS Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 10.30
6 Vorek JakubVorek Jakub 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 10.61
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh 2
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 10.30
2 Krišica SebastianKrišica Sebastian 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.33
3 Vorek JakubVorek Jakub 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 10.61
4 Nečeda MatúšNečeda Matúš 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 11.20
5 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.78
6 Levčík JakubLevčík Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.02
7 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.07
8 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 09.32
9 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 09.59
10 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.67
11 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 09.91

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 26.8.2018 - 10:55) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.15
2 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 09.32
3 Dlugošová EsteraDlugošová Estera 05 05 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 09.58
4 Kučerová AdriánaKučerová Adriána 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 09.60
5 Gabajová TimeaGabajová Timea 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.87
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 26.8.2018 - 10:57) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.45
2 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 08.63
3 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 09.21
4 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.34
5 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.85
6 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.32
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 2
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 3 (ne, 26.8.2018 - 10:59) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.83
2 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.35
3 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.86
4 Kurčíková SimonaKurčíková Simona 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.95
5 Ondrúšková KláraOndrúšková Klára 08 08 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 10.82
Hrubá NikolaHrubá Nikola 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 DNF
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 3
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 4 (ne, 26.8.2018 - 11:01) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 08.75
2 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 09.08
3 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 09.44
4 Berešíková EmaBerešíková Ema 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 10.13
5 Paučová LeaPaučová Lea 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 11.46
6 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 14.90
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 4
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 5 (ne, 26.8.2018 - 11:03) Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.92
2 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 09.19
3 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 09.37
4 Kuricová TamaraKuricová Tamara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.54
5 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.63
6 Hroncová DominikaHroncová Dominika 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 09.83
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 5
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Berešíková EmaBerešíková Ema 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 10.13
2 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.32
3 Ondrúšková KláraOndrúšková Klára 08 08 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 10.82
4 Paučová LeaPaučová Lea 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 11.46
5 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 14.90
6 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.45
7 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 08.63
8 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 08.75
9 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.83
10 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.92
11 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 09.08
12 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.15
13 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 09.19
14 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 09.21
15 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 09.32
16 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.34
17 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.35
18 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 09.37
19 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 09.44
20 Kuricová TamaraKuricová Tamara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.54
21 Dlugošová EsteraDlugošová Estera 05 05 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 09.58
22 Kučerová AdriánaKučerová Adriána 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 09.60
23 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.63
24 Hroncová DominikaHroncová Dominika 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 09.83
25 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.85
26 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.86
27 Gabajová TimeaGabajová Timea 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.87
28 Kurčíková SimonaKurčíková Simona 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.95
Hrubá NikolaHrubá Nikola 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 DNF

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále 1 (ne, 26.8.2018 - 12:15) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.44 11.00
2 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 08.55 9.00
3 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 08.56 8.00
4 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.73 7.00
5 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.92 6.00
6 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.27 5.00
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (ne, 26.8.2018 - 12:17) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 08.97 4.00
2 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 09.09 3.00
3 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 09.16 2.00
4 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 09.19 1.00
5 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.20
6 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.34
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Finále B
Celkom 6 pretekárov

100 m - Juniori

(ne, 26.8.2018 - 11:10) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Ševčík PeterŠevčík Peter 00 00 Slávia ŠG TrenčínSlávia ŠG Trenčín 3 12.16
Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNF
Poznámky:
100m - Juniori
Celkom 2 pretekári

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 26.8.2018 - 11:10) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.30
2 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 12.07
3 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 12.39
4 Kováč PeterKováč Peter 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 12.67
MS Drabina MatejDrabina Matej 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 13.53
Poznámky:
100m - Dorastenci :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 26.8.2018 - 11:12) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.54
MS Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 11.92
3 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 12.10
4 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 13.15
5 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 13.36
6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 13.78
Poznámky:
100m - Dorastenci :: Rozbeh 2
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.30
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.54
3 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 11.92
4 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 12.07
5 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 12.10
6 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 12.39
7 Kováč PeterKováč Peter 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 12.67
8 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 13.15
9 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 13.36
10 Drabina MatejDrabina Matej 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 13.53
11 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 13.78

100 m - Dorastenci

Dorastenci 1 (ne, 26.8.2018 - 12:20) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.14 11.00
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.42 9.00
3 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.91 8.00
4 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 11.97 7.00
5 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 12.50 6.00
6 Kováč PeterKováč Peter 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 12.63 5.00
Poznámky:
100m - Dorastenci :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Dorastenci 2 (ne, 26.8.2018 - 12:20) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 11.82
MS Ševčík PeterŠevčík Peter 00 00 Slávia ŠG TrenčínSlávia ŠG Trenčín 1 12.11
3 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 13.16 4.00
4 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 13.34 3.00
MS Drabina MatejDrabina Matej 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 13.49
Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 DNS
Poznámky:
100m - Dorastenci :: Finále B
Celkom 6 pretekárov

100 m - Juniorky

(ne, 26.8.2018 - 11:20) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 13.78 11.00
2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 00 00 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 14.26 9.00
3 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 15.13 8.00
Poznámky:
100m - Juniorky
Celkom 3 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 26.8.2018 - 11:20) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 13.45
2 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 13.83
3 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 14.20
4 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 14.37
5 Zeliesková MarionZeliesková Marion 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 14.67
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 26.8.2018 - 11:22) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 13.80
2 Altániová KristínaAltániová Kristína 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.94
3 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 14.06
4 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 15.49
Kováčiková BarboraKováčiková Barbora 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 DNS
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Rozbeh 2
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (ne, 26.8.2018 - 11:24) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 13.79
2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 14.19
3 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 14.56
4 Kresáňová SimonaKresáňová Simona 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 15.41
5 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 15.73
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Rozbeh 3
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 4 (ne, 26.8.2018 - 11:26) Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 13.24
2 Kormančiková KatarínaKormančiková Katarína 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 13.71
3 Müllerová SofiaMüllerová Sofia 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 13.86
4 Vanková KristínaVanková Kristína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 14.39
5 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 16.76
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Rozbeh 4
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 13.24
2 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 13.45
3 Kormančiková KatarínaKormančiková Katarína 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 13.71
4 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 13.79
5 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 13.80
6 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 13.83
7 Müllerová SofiaMüllerová Sofia 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 13.86
8 Altániová KristínaAltániová Kristína 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.94
9 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 14.06
10 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 14.19
11 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 14.20
12 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 14.37
13 Vanková KristínaVanková Kristína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 14.39
14 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 14.56
15 Zeliesková MarionZeliesková Marion 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 14.67
16 Kresáňová SimonaKresáňová Simona 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 15.41
17 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 15.49
18 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 15.73
19 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 16.76
Kováčiková BarboraKováčiková Barbora 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 DNS

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále 1 (ne, 26.8.2018 - 12:25) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 13.08 11.00
MS Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 13.29
3 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 13.54 9.00
4 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 13.65 8.00
5 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 13.67 7.00
6 Kormančiková KatarínaKormančiková Katarína 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 13.71 6.00
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (ne, 26.8.2018 - 12:27) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Müllerová SofiaMüllerová Sofia 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 13.70 5.00
2 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 13.91 4.00
3 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 14.06 3.00
4 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 14.09 2.00
5 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 14.40 1.00
Altániová KristínaAltániová Kristína 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 DNS
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Finále B
Celkom 6 pretekárov

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 1 (ne, 26.8.2018 - 13:50) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 22.90 8.00
2 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 23.49 7.00
3 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 24.68 5.00
4 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 25.20 4.00
MS Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 25.87
6 Krištof MichalKrištof Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 26.38 3.00
Poznámky:
150m - Mladší žiaci :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ne, 26.8.2018 - 13:52) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Levčík JakubLevčík Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 22.33 11.00
2 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 22.83 9.00
3 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 23.95 6.00
4 Bašo JakubBašo Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 26.87 2.00
5 Boško AdamBoško Adam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 28.31 1.00
Poznámky:
150m - Mladší žiaci :: Beh B
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Levčík JakubLevčík Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 22.33 11.00
2 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 22.83 9.00
3 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 22.90 8.00
4 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 23.49 7.00
5 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 23.95 6.00
6 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 24.68 5.00
7 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 25.20 4.00
8 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 25.87
9 Krištof MichalKrištof Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 26.38 3.00
10 Bašo JakubBašo Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 26.87 2.00
11 Boško AdamBoško Adam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 28.31 1.00

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (ne, 26.8.2018 - 14:05) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 21.03 11.00
2 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 21.74 9.00
3 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 22.50 4.00
4 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 23.16 1.00
5 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 23.24
6 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 26.73
Poznámky:
150m - Mladšie žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ne, 26.8.2018 - 14:07) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 21.86 8.00
2 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 22.38 6.00
3 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 22.42 5.00
4 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 22.88 2.00
5 Ufrlová JanetteUfrlová Janette 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 23.58
6 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 23.90
Poznámky:
150m - Mladšie žiačky :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (ne, 26.8.2018 - 14:09) Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 24.29
2 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 24.46
3 Harvancová RadoslavaHarvancová Radoslava 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 24.50
4 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 24.66
5 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 24.99
6 Adamová KarinAdamová Karin 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 25.66
Poznámky:
150m - Mladšie žiačky :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (ne, 26.8.2018 - 14:11) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrubá Adriana Hrubá Adriana 05 05 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 22.21 7.00
2 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 2 22.80 3.00
3 Kučerová AdriánaKučerová Adriána 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 23.79
4 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 05 05 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 23.80
5 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 25.33
6 Ondrúšková KláraOndrúšková Klára 08 08 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 28.14
Poznámky:
150m - Mladšie žiačky :: Beh D
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 21.03 11.00
2 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 21.74 9.00
3 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 21.86 8.00
4 Hrubá Adriana Hrubá Adriana 05 05 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 22.21 7.00
5 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 22.38 6.00
6 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 22.42 5.00
7 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 22.50 4.00
8 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 2 22.80 3.00
9 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 22.88 2.00
10 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 23.16 1.00
11 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 23.24
12 Ufrlová JanetteUfrlová Janette 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 23.58
13 Kučerová AdriánaKučerová Adriána 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 23.79
14 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 05 05 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 23.80
15 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 23.90
16 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 24.29
17 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 24.46
18 Harvancová RadoslavaHarvancová Radoslava 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 24.50
19 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 24.66
20 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 24.99
21 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 25.33
22 Adamová KarinAdamová Karin 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 25.66
23 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 26.73
24 Ondrúšková KláraOndrúšková Klára 08 08 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 28.14

200 m - Juniori

(ne, 26.8.2018 - 14:20) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 25.32 11.00
Poznámky:
200m - Juniori
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 1 (ne, 26.8.2018 - 14:20) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 23.89
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 24.24 11.00
3 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 24.70 9.00
4 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 25.29 8.00
5 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 25.30 7.00
Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNS
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ne, 26.8.2018 - 14:22) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 26.57 6.00
2 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 26.99 4.00
3 Kováč PeterKováč Peter 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 27.08 3.00
4 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 27.42 2.00
5 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 28.46
6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 29.55
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (ne, 26.8.2018 - 14:24) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 26.77 5.00
MS Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 27.76
3 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 28.38 1.00
4 Galovič MarošGalovič Maroš 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 28.73
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 23.89
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 24.24 11.00
3 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 24.70 9.00
4 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 25.29 8.00
5 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 25.30 7.00
6 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 26.57 6.00
7 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 26.77 5.00
8 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 26.99 4.00
9 Kováč PeterKováč Peter 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 27.08 3.00
10 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 27.42 2.00
11 Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 27.76
12 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 28.38 1.00
13 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 28.46
14 Galovič MarošGalovič Maroš 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 28.73
15 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 29.55
Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNS

200 m - Juniorky

(ne, 26.8.2018 - 14:30) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.06 11.00
2 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 29.86 9.00
3 Liptáková MiroslavaLiptáková Miroslava 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 33.03 8.00
Poznámky:
200m - Juniorky
Celkom 3 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 1 (ne, 26.8.2018 - 14:30) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 28.45 11.00
MS Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 28.82
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 29.28 9.00
4 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 29.42 8.00
5 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 30.14 5.00
6 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 30.61 4.00
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ne, 26.8.2018 - 14:32) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Müllerová SofiaMüllerová Sofia 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 29.66 7.00
2 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 30.01 6.00
3 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 30.83 3.00
4 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 31.42 2.00
5 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 32.79
6 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 33.20
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (ne, 26.8.2018 - 14:34) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 28.80
MS Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 02 02 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 31.22
3 Simová PetraSimová Petra 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 31.44 1.00
4 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 31.55
Kováčiková BarboraKováčiková Barbora 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 DNS
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh C
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 28.45 11.00
2 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 28.80
3 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 28.82
4 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 29.28 9.00
5 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 29.42 8.00
6 Müllerová SofiaMüllerová Sofia 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 29.66 7.00
7 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 30.01 6.00
8 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 30.14 5.00
9 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 30.61 4.00
10 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 30.83 3.00
11 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 02 02 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 31.22
12 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 31.42 2.00
13 Simová PetraSimová Petra 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 31.44 1.00
14 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 31.55
15 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 32.79
16 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 33.20
Kováčiková BarboraKováčiková Barbora 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 DNS

400 m - Juniori

(ne, 26.8.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 0:53.32 11.00
MS Ševčík PeterŠevčík Peter 00 00 Slávia ŠG TrenčínSlávia ŠG Trenčín 3 0:54.82
MS Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 0:58.62
Poznámky:
400m - Juniori
Celkom 3 pretekári

400 m - Dorastenci

(ne, 26.8.2018 - 13:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 0:56.07 11.00
2 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 0:57.02 9.00
3 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 6 0:57.57 8.00
4 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 5 1:00.84 7.00
MS Nečeda MariánNečeda Marián 02 02 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 1:04.84
6 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 1:07.06 6.00
Poznámky:
400m - Dorastenci
Celkom 6 pretekárov

400 m - Dorastenky (Beh)

Beh 1 (ne, 26.8.2018 - 13:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jašurková SáraJašurková Sára 01 01 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:06.77 11.00
2 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 1:07.15 9.00
3 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 1:09.21 7.00
4 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 1:10.98 6.00
5 Simová PetraSimová Petra 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 1:13.10 5.00
6 Krúteková MichaelaKrúteková Michaela 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:30.34 3.00
Poznámky:
400m - Dorastenky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ne, 26.8.2018 - 13:42) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:08.57 8.00
2 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:15.00 4.00
Poznámky:
400m - Dorastenky :: Beh B
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jašurková SáraJašurková Sára 01 01 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:06.77 11.00
2 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 1:07.15 9.00
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 1:08.57 8.00
4 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 1:09.21 7.00
5 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 1:10.98 6.00
6 Simová PetraSimová Petra 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 1:13.10 5.00
7 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 1:15.00 4.00
8 Krúteková MichaelaKrúteková Michaela 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 1:30.34 3.00

600 m - Mladší žiaci

(ne, 26.8.2018 - 12:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 8 1:53.31 11.00
2 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:01.55 9.00
3 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 2:06.67 8.00
4 Kekety TomášKekety Tomáš 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 2:12.63 7.00
5 Bašo JakubBašo Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 2:17.84 6.00
6 Boško AdamBoško Adam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 2:33.32 5.00
7 Krišica SebastianKrišica Sebastian 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 2:35.56 4.00
Vorek JakubVorek Jakub 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 7 DNF
Poznámky:
600m - Mladší žiaci
Celkom 8 pretekárov

600 m - Mladšie žiačky

(ne, 26.8.2018 - 12:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 9 1:48.22 11.00
2 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 05 05 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 13 1:51.33 9.00
3 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 12 1:52.62 8.00
4 Hrubá Adriana Hrubá Adriana 05 05 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 14 1:54.58 7.00
5 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 1:56.90 6.00
6 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 15 2:00.24 5.00
7 Beláková AnabelBeláková Anabel 08 08 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 11 2:04.76 4.00
8 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 8 2:04.92 3.00
9 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:05.91 2.00
10 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 2:06.65 1.00
11 Holeková NelaHoleková Nela 06 06 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 2:07.55
12 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 7 2:08.96
13 Kuboučíková HankaKuboučíková Hanka 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 10 2:12.14
14 Žilková KarolínaŽilková Karolína 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 2:19.40
15 Adamová KarinAdamová Karin 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 2:30.36
Poznámky:
600m - Mladšie žiačky
Celkom 15 pretekárov

800 m - Dorastenci

(ne, 26.8.2018 - 12:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 10 2:04.95 11.00
2 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13 2:07.78 9.00
3 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12 2:11.79 8.00
4 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 11 2:13.92 7.00
5 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 9 2:15.93 6.00
MS Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 14 2:20.30
7 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 2:21.91 5.00
8 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 2:22.06 4.00
9 Čapliar FilipČapliar Filip 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:43.85 3.00
10 Galovič MarošGalovič Maroš 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 2:49.49 2.00
11 Randa PatrikRanda Patrik 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 3:09.20 1.00
12 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 3:10.27
Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 DNS
Poznámky:
800m - Dorastenci
Celkom 13 pretekárov

800 m - Juniorky

(ne, 26.8.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Liptáková MiroslavaLiptáková Miroslava 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 2:49.30 11.00
Poznámky:
800m - Juniorky
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenky

(ne, 26.8.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 2:28.83
MS Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 02 02 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 7 2:30.79
3 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 2:38.68 11.00
4 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 2:50.90 9.00
5 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 2:53.77 8.00
6 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:53.88 7.00
7 Kučeráková KatarínaKučeráková Katarína 01 01 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 3:04.93 6.00
Poznámky:
800m - Dorastenky
Celkom 7 pretekárov

1500 m - Mladší žiaci

(ne, 26.8.2018 - 13:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Mitaš JozefMitaš Jozef 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 6:27.60 11.00
Martinec JakubMartinec Jakub 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 DNF
Poznámky:
1500m - Mladší žiaci
Celkom 2 pretekári

1500 m - Mladšie žiačky

(ne, 26.8.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 6:06.00 11.00
2 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 6:22.23 9.00
3 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 8 6:40.28 8.00
4 Šišáková TerezaŠišáková Tereza 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 7 6:52.46 7.00
5 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 7:00.74 6.00
6 Drabinová TamaraDrabinová Tamara 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 7:09.43 5.00
7 Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 7:13.91 4.00
8 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 7:28.25 3.00
9 Vorková LuciaVorková Lucia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 7:45.90 2.00
Poznámky:
1500m - Mladšie žiačky
Celkom 9 pretekárov

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladší žiaci

(ne, 26.8.2018 - 10:00) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 10.30 11.00
2 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.02 9.00
3 Kubiš JakubKubiš Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 11.63 8.00
4 Hanák PatrikHanák Patrik 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.49 7.00
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Mladší žiaci
Celkom 4 pretekári

60 m prekážok [76,2cm-7,50m] - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (ne, 26.8.2018 - 10:10) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.57 11.00
2 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 12.16 9.00
3 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 13.35 8.00
4 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 13.38 7.00
5 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 13.76 3.00
6 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 13.92 2.00
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Mladšie žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ne, 26.8.2018 - 10:12) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 13.44 6.00
2 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 13.59 5.00
3 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.71 4.00
Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 DNS
Stańová PatríciaStańová Patrícia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 DNS
Poznámky:
60m prekážky [76,2cm] - Mladšie žiačky :: Beh B
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fapšová VeronikaFapšová Veronika 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 10.57 11.00
2 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 12.16 9.00
3 Bódiková JanaBódiková Jana 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 13.35 8.00
4 Čuga EvaČuga Eva 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 5 13.38 7.00
5 Kuboučíková KatarínaKuboučíková Katarína 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 13.44 6.00
6 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 13.59 5.00
7 Kubicová KarolinaKubicová Karolina 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 13.71 4.00
8 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 13.76 3.00
9 Marčišinová MiaMarčišinová Mia 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 13.92 2.00
Hrmová NinaHrmová Nina 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 DNS
Stańová PatríciaStańová Patrícia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 DNS

100 m prekážok [76,2cm-8,20m] - Dorastenky (Beh)

Beh 1 (ne, 26.8.2018 - 10:20) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 17.20 9.00
2 Hozáková MichaelaHozáková Michaela 02 02 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 17.66 8.00
3 Altániová KristínaAltániová Kristína 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 18.12 7.00
4 Kičinová TamaraKičinová Tamara 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 18.51 6.00
5 Bartková PaulínaBartková Paulína 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 19.19 5.00
Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 DQ
Poznámky:
100m prekážky [76,2cm] - Dorastenky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ne, 26.8.2018 - 10:22) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 16.03
MS Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 16.48
3 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 16.50 11.00
MS Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 19.69
Poznámky:
100m prekážky [76,2cm] - Dorastenky :: Beh B
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 16.03
2 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 16.48
3 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 16.50 11.00
4 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 17.20 9.00
5 Hozáková MichaelaHozáková Michaela 02 02 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 17.66 8.00
6 Altániová KristínaAltániová Kristína 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 1 18.12 7.00
7 Kičinová TamaraKičinová Tamara 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 18.51 6.00
8 Bartková PaulínaBartková Paulína 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 19.19 5.00
9 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 19.69
Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 DQ

110 m prekážok [99,1 cm] - Juniori

(ne, 26.8.2018 - 10:30) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 14.72
Poznámky:
110m prekážky [100,0cm] - Juniori
Celkom 1 pretekári

110 m prekážok [91,4 cm] - Dorastenci

(ne, 26.8.2018 - 10:30) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Harant PatrikHarant Patrik 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 16.60 11.00
2 Straška LukášStraška Lukáš 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 5 17.50 9.00
3 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 19.16 8.00
4 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 22.06 7.00
Poznámky:
110m prekážky [91,4cm] - Dorastenci
Celkom 4 pretekári

300 m prekážok [83,8 cm] - Dorastenci

(ne, 26.8.2018 - 14:40) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sabo MilanSabo Milan 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 0:44.25 11.00
2 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 4 0:46.44 9.00
3 Hodža MichalHodža Michal 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 0:49.96 8.00
4 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 0:53.95 7.00
5 Piaček MatúšPiaček Matúš 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 0:55.22 6.00
6 Harant PatrikHarant Patrik 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 0:57.37 5.00
Poznámky:
300m prekážky [84,0cm] - Dorastenci
Celkom 6 pretekárov

300 m prekážok [76,2 cm] - Juniorky

(ne, 26.8.2018 - 14:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Svrčková KarinSvrčková Karin 97 97 AO TJ Slávia STU BratislavaAO TJ Slávia STU Bratislava 5 0:46.34
2 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 6 0:58.52 11.00
Poznámky:
300m prekážky [76,2cm] - Juniorky
Celkom 2 pretekári

300 m prekážok [76,2 cm] - Dorastenky

(ne, 26.8.2018 - 14:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 0:54.65 11.00
2 Gazíková KatarínaGazíková Katarína 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 0:55.33 9.00
3 Bartková PaulínaBartková Paulína 03 03 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 0:57.39 8.00
4 Kičinová TamaraKičinová Tamara 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 1:00.02 7.00
Poznámky:
300m prekážky [76,2cm] - Dorastenky
Celkom 4 pretekári

Chôdza dráha 2000 m - Mladší žiaci

(ne, 26.8.2018 - 11:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
Hucan PeterHucan Peter 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica DNF
Poznámky:
2000 m chôdza - Mladší žiaci
Celkom 1 pretekári

Chôdza dráha 2000 m - Mladšie žiačky

(ne, 26.8.2018 - 11:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Černajová EmaČernajová Ema 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 11:55.14 11.00
2 Kurucová TeréziaKurucová Terézia 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 12:27.47 9.00
3 Haschová NinaHaschová Nina 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 13:08.62 8.00
4 Jánošíková ChiaraJánošíková Chiara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 13:37.69 7.00
5 Ďurniková KatarínaĎurniková Katarína 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 13:57.60 6.00
6 Gajdošová LijaGajdošová Lija 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 14:01.51 5.00
7 Marušková SáraMarušková Sára 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 14:06.67 4.00
8 Stańová PatríciaStańová Patrícia 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 14:28.79 3.00
9 Kubatková AnetaKubatková Aneta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 16:20.13 2.00
Poznámky:
2000 m chôdza - Mladšie žiačky
Celkom 9 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci

(ne, 26.8.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 155160165170 Body
1 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 170 oooo 11.00
2 Žilka FilipŽilka Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
01 01 165 oxoxxoxxx 9.00
3 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 165 oxxoxxoxxx 8.00
Piaček MatúšPiaček Matúš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 NM xxx
Poznámky/pokusy:
" Výška - Dorastenci
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci

(ne, 26.8.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 120125130135140 Body
1 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 135 ooooxxx 11.00
2 Ondrášik RastislavOndrášik Rastislav
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 125 ooxxx 9.00
3 Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 125 xoxoxxx 8.00
4 Štedrák KristiánŠtedrák Kristián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 125 oxxoxxx 7.00
5 Kubiš JakubKubiš Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 120 oxxx 6.00
Poznámky/pokusy:
" Výška - Mladší žiaci
Celkom 5 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky

(ne, 26.8.2018 - 10:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 130135140145150155160 Body
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 160 ---oooxo 11.00
MS Fonferová LauraFonferová Laura
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
03 03 155 ---oooxxx
3 Tabačarová LenkaTabačarová Lenka
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
05 05 140 oooxxx 9.00
Poznámky/pokusy:
" Výška - Dorastenky
Celkom 3 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky

(ne, 26.8.2018 - 12:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 115120125130135140144 Body
1 Fapšová VeronikaFapšová Veronika
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 144 ooooooo 11.00
2 Bieliková NatáliaBieliková Natália
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 135 ooooxxoxxx 9.00
3 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 125 oooxxx 8.00
4 Harvancová RadoslavaHarvancová Radoslava
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 125 ooxxoxxx 7.00
5 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 120 ooxxx 6.00
6 Marčišinová MiaMarčišinová Mia
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 120 oxxoxxx 5.00
Poznámky/pokusy:
" Výška - Mladšie žiačky
Celkom 6 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenci

(ne, 26.8.2018 - 11:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 220240260320340360370 Body
MS Labuda DominikLabuda Dominik
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
03 03 360 ---oxoxxoxxx
2 Harant Andrej Harant Andrej
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 260 ooo 11.00
Kremser AdamKremser Adam
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 DNS
Poznámky/pokusy:
" Žrď - Dorastenci
Celkom 3 pretekárov

Skok o žrdi - Juniorky

(ne, 26.8.2018 - 11:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 220240260280300 Body
1 Nevařilová SarahNevařilová Sarah
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
98 98 280 --ooxxx 11.00
2 Fujeríková KatarínaFujeríková Katarína
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
99 99 240 ooxxx 9.00
Poznámky/pokusy:
" Žrď - Juniorky
Celkom 2 pretekárov

Skok o žrdi - Dorastenky

(ne, 26.8.2018 - 11:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 200220240250260270280 Body
MS Miklová MariettaMiklová Marietta
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 270 ---oxoxoxxx
2 Kuníková LuciaKuníková Lucia
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 240 -xoxoxxx 11.00
3 Žitná AdelaŽitná Adela
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
04 04 220 ooxxx 9.00
Poznámky/pokusy:
" Žrď - Dorastenky
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori

(ne, 26.8.2018 - 10:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Palka MiroslavPalka Miroslav
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 635 +1.8 m/s 635  +1.8607  +0.7475  +1.6635604  +1.4590  +1.3593  +1.3 11.00
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Juniori
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 26.8.2018 - 10:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hriň AdamHriň Adam
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
02 02 687 +0.5 m/s  +1.7687  +0.5 +1.5687 +1.8683  +1.1671  +1.4 11.00
2 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 639 +1.8 m/s  +1.6582  +0.9 +1.4582639  +1.8588  +1.2633  +1.4 9.00
3 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 609 +1.5 m/s 609  +1.5594  +1.2603  +1.3609585  +1.7576  +1.3569  +1.4 8.00
4 Kováč PeterKováč Peter
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
01 01 513 +1.6 m/s 455  +1.4 +1.0453  +0.8455489  +1.7503  +1.7513  +1.6 7.00
5 Harant PatrikHarant Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 508 +1.7 m/s  +1.3503  +1.0492  +1.2503508  +1.7 +1.6498  +1.4 6.00
6 Žilka FilipŽilka Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
01 01 508 +0.8 m/s  +1.2502  +1.0508  +0.8508495  +1.7490  +1.5 +1.2 5.00
7 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 451 +1.4 m/s 451  +1.4423  +1.2 +0.9451438  +1.8441  +1.6447  +1.5 4.00
8 Randa PatrikRanda Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 387 +1.4 m/s 374  +1.9387  +1.4 +0.9387363  +1.5 +1.5 +1.6 3.00
9 Piaček MatúšPiaček Matúš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 353 +1.5 m/s  +1.2353  +1.5 +0.5353  +1.6  +1.7  +1.4 2.00
10 Šipoš BranislavŠipoš Branislav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
09 09 319 +1.3 m/s 319  +1.3291  +1.6 +0.6319  +1.9  +1.6  +1.7 1.00
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Dorastenci
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 26.8.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 413 +1.1 m/s 413  +1.1 +0.9298  +1.5413306  +0.9 +1.8 +1.0 11.00
2 Levčík JakubLevčík Jakub
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 408 +0.6 m/s 375  +1.5408  +0.6 +1.0408396  +1.7381  +1.4393  +1.2 9.00
3 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 402 +1.0 m/s 385  +1.2402  +1.0369  +1.4402352  +0.7370  +1.7335  +1.0 8.00
4 Vanzal MiroslavVanzal Miroslav
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 371 +1.5 m/s 356  +1.6348  +1.5 +1.2356 +1.8371  +1.5348  +1.4 7.00
5 Boško AdamBoško Adam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 338 +1.6 m/s 283  +1.5296  +1.0302  +1.0302338  +1.6 +1.2 +1.9 6.00
6 Nečeda MatúšNečeda Matúš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
09 09 282 +1.7 m/s 270  +1.4 +1.3260  +1.3270259  +0.1 +1.6282  +1.7 5.00
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Mladší žiaci
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(ne, 26.8.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
00 00 453 +1.1 m/s 453  +1.1420  +1.0412  +1.4453 +1.5 +2.0427  +1.4 11.00
2 Peničková PaulínaPeničková Paulína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 400 +1.7 m/s 394  +1.0380  +1.0400  +1.7400391  +1.3391  +1.4393  +1.4 9.00
3 Podhradska SaraPodhradska Sara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 382 +1.9 m/s 370  +1.2342  +1.5376  +1.6376376  +1.4366  +1.0382  +1.9 8.00
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Juniorky
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 26.8.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Comová MichaelaComová Michaela
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
01 01 497 +1.0 m/s 444  +0.8476  +1.6442  +1.8476481  +1.0497  +1.0 +1.7 11.00
2 Vargouská VeronikaVargouská Veronika
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
01 01 436 +1.6 m/s 408  +1.2432  +0.9436  +1.6436 +1.2432  +1.4431  +1.5 9.00
3 Sásová KristínaSásová Kristína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 420 +1.7 m/s  +1.6411  +1.4420  +1.7420390  +1.6 +1.4406  +1.3 8.00
4 Vanková KristínaVanková Kristína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 417 +1.2 m/s  +0.9 +1.3358  +1.7358417  +1.2 +1.0400  +1.5 7.00
5 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 409 +1.3 m/s 403  +1.5409  +1.3385  +1.6409401  +1.5 +1.6409  +1.6 6.00
6 Altániová KristínaAltániová Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 401 +1.4 m/s 399  +1.3323  +0.8 +1.4399394  +1.1401  +1.8401  +1.4 5.00
7 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 398 +1.6 m/s  +1.7 +1.7398  +1.6398386  +1.3396  +1.1 +1.4 4.00
8 Zeliesková MarionZeliesková Marion
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 394 +1.4 m/s 394  +1.4382  +1.2388  +1.5394340  +1.4366  +1.9365  +1.4 3.00
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Dorastenky
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 26.8.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 485 +1.9 m/s 469  +1.4 +1.4485  +1.9485 +1.3471  +1.0 11.00
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 466 +1.6 m/s 427  +1.5466  +1.6459  +1.8466441  +1.7428  +1.2 9.00
3 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 408 +1.0 m/s 379  +1.5395  +1.8380  +1.5395395  +1.0408  +1.0 8.00
4 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 397 +1.6 m/s 366  +1.4352  +1.4354  +1.6366397  +1.6 +1.4 7.00
5 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 395 +1.4 m/s 386  +0.2391  +1.4383  +1.7391395  +1.4389  +1.6 6.00
6 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta
AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen
06 06 390 +1.5 m/s 390  +1.5383  +1.6347  +1.4390387  +1.5 +1.4 5.00
7 Vlčková MichaelaVlčková Michaela
MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké...
06 06 387 +1.7 m/s 385  +1.3387  +1.7378  +1.4387372  +1.2377  +1.1 4.00
8 Halčinová DanielaHalčinová Daniela
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
05 05 380 +1.4 m/s  +0.4368  +1.5365  +1.6368380  +1.4 +1.5 3.00
9 Dlugošová EsteraDlugošová Estera
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
05 05 363 +1.5 m/s  +1.2363  +1.5363 2.00
10 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 361 +1.6 m/s  +0.9361  +1.6361 1.00
11 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 356 +1.4 m/s 349  +1.7356  +1.4356
12 Ferrando CarolinaFerrando Carolina
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 353 +1.2 m/s 353  +1.2341  +1.5353
13 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 330 +1.1 m/s 330  +1.1 +1.5330
14 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 324 +1.3 m/s 324  +1.3324  +1.3324
15 Berešíková EmaBerešíková Ema
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 323 +1.7 m/s  +1.4323  +1.7323
16 Hoštáková LauraHoštáková Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 319 +1.3 m/s 282  +1.5319  +1.3319
17 Gabajová TimeaGabajová Timea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 315 +1.4 m/s 306  +0.8315  +1.4315
18 Kuricová TamaraKuricová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 290 +2.0 m/s  +1.4290  +2.0290
Hrubá NikolaHrubá Nikola
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 DNS +0.1 m/s   +0.1  +1.40.0
Ďurniková KatarínaĎurniková Katarína
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 NM  +1.7 +1.90.0
Paučová LeaPaučová Lea
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
05 05 NM  +1.5 +1.20.0
Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 NM  +1.5 +1.20.0
Pápežová DanielaPápežová Daniela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 NM  +1.6 +1.40.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Mladšie žiačky
Celkom 23 pretekárov

Trojskok - Dorastenci

(ne, 26.8.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hriň AdamHriň Adam
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
02 02 13.73 +1.7 m/s x13,24  +1.913,73  +1.713,7313,62  +1.513,66  +1.4x 11.00
2 Sabo MilanSabo Milan
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 11.50 +1.3 m/s 11,50  +1.3--11,50--- 9.00
3 Žilka FilipŽilka Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
01 01 10.20 +1.5 m/s 9,71  +1.29,76  +1.110,20  +1.59,76--- 8.00
Poznámky/pokusy:
" Trojskok - Dorastenci
Celkom 3 pretekárov

Trojskok - Dorastenky

(ne, 26.8.2018 - 14:30) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lenhartová MichaelaLenhartová Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 10.50 +1.9 m/s 10,26  +1.410,50  +1.9  +1.010,50--- 11.00
Vargouská VeronikaVargouská Veronika
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
01 01 NM xxx0.0---
Poznámky/pokusy:
" Trojskok - Dorastenky
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci

(ne, 26.8.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 08.57 8,577,947,548,577,917,728,27 11.00
2 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 06.90 6,066,906,256,906,226,316,21 9.00
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Mladší žiaci
Celkom 2 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky

(ne, 26.8.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Fabušová NikolaFabušová Nikola
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 09.28 8,928,75x8,929,288,53x 11.00
2 Bajánková RebekaBajánková Rebeka
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 09.13 9,138,718,739,138,009,028,35 9.00
3 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 08.86 8,418,638,328,638,468,348,86 8.00
4 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
03 03 08.67 8,048,67x8,67xx8,21 7.00
5 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 08.52 8,228,478,078,478,528,258,14 6.00
6 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 08.27 x8,108,278,277,898,248,05 5.00
7 Urblíková LenkaUrblíková Lenka
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
03 03 07.65 x6,257,657,657,606,927,56 4.00
8 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 07.65 7,657,507,427,656,787,307,24 3.00
9 Najdeková AlicaNajdeková Alica
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
02 02 07.44 6,767,047,447,44 2.00
10 Salaiová LuciaSalaiová Lucia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 06.40 6,406,316,286,40 1.00
11 Jackuliaková PatríciaJackuliaková Patrícia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 05.83 5,545,835,745,83
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Dorastenky
Celkom 11 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky

(ne, 26.8.2018 - 12:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 08.20 8,208,027,968,207,648,187,59 11.00
2 Ferrando CarolinaFerrando Carolina
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 07.59 7,597,095,897,597,375,987,34 9.00
3 Hoštáková LauraHoštáková Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 07.31 7,106,696,667,106,866,607,31 8.00
4 Gajdošová LijaGajdošová Lija
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 06.95 6,496,876,926,926,956,766,85 7.00
5 Vorková LuciaVorková Lucia
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 05.62 4,875,354,725,355,135,625,35 6.00
6 Štedráková KarinŠtedráková Karin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 05.53 4,385,534,615,534,724,223,88 5.00
7 Černajová EmaČernajová Ema
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
05 05 05.03 4,264,10x4,264,584,485,03 4.00
8 Kubatková AnetaKubatková Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 04.50 4,123,924,224,223,753,844,50 3.00
9 Marušková SáraMarušková Sára
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
07 07 04.23 3,644,234,204,23 2.00
10 Bukovanová NatáliaBukovanová Natália
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 03.85 3,793,803,853,85 1.00
11 Haschová NinaHaschová Nina
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
07 07 02.88 2,882,552,882,88
Poznámky/pokusy:
" Guľa [3kg] - Mladšie žiačky
Celkom 11 pretekárov

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci

(ne, 26.8.2018 - 10:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 15.35 13,8914,4814,2714,48x15,2415,35 11.00
2 Ruman RomanRuman Roman
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
01 01 14.19 14,0513,76x14,0514,1913,96x 9.00
3 Šujanský BorisŠujanský Boris
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 13.63 x13,63x13,63xxx 8.00
4 Miklóš MartinMiklóš Martin
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 12.30 10,61-x10,6110,7811,7312,30 7.00
5 Habáň PatrikHabáň Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 11.92 xx11,1511,15x10,9911,92 6.00
6 Vikor DanielVikor Daniel
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 11.65 10,21x9,739,7311,2511,65x 5.00
7 Prokein JozefProkein Jozef
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
02 02 11.51 10,2410,3511,5111,5111,1411,34x 4.00
MS Drabina MatejDrabina Matej
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
03 03 10.37 9,7210,279,749,749,41x10,37
9 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 09.31 x8,139,319,31 3.00
Lupák JaroslavLupák Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
50 50 DNS 0.0
Medveď MichalMedveď Michal
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
02 02 NM xxx0.0
Poznámky/pokusy:
" Guľa [5kg] - Dorastenci
Celkom 11 pretekárov

Vrh guľou 6 kg - Juniori

(ne, 26.8.2018 - 10:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Mečiar SamuelMečiar Samuel
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 11.26 10,9411,26x11,2611,1011,1010,93
2 Mistrík MartinMistrík Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
99 99 10.59 10,1210,1310,5910,5910,20x10,38 11.00
Poznámky/pokusy:
" Guľa [6kg] - Juniori
Celkom 2 pretekárov

Hod diskom 1 kg - Dorastenky

(ne, 26.8.2018 - 15:05) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 22.64 18,5218,2622,6422,6420,89xx 11.00
2 Urblíková LenkaUrblíková Lenka
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
03 03 22.04 20,1322,04x22,0421,94xx 9.00
3 Fabušová NikolaFabušová Nikola
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 19.50 16,8019,0819,5019,50x18,75x 8.00
4 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 19.23 15,6017,3218,1718,1717,1219,2318,88 7.00
5 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 19.13 15,4119,1319,0619,13--- 6.00
6 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 17.59 17,59x17,3417,5916,8817,0517,41 5.00
7 Kresáňová SimonaKresáňová Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 16.97 16,97xx16,97--- 4.00
8 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 16.79 14,73x16,6216,6216,7915,3416,18 3.00
9 Kvietková LauraKvietková Laura
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
03 03 16.31 -16,3115,9816,31 2.00
10 Najdeková AlicaNajdeková Alica
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
02 02 16.16 xx16,1616,16 1.00
11 Salaiová LuciaSalaiová Lucia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 15.12 12,6215,12x15,12
12 Jackuliaková PatríciaJackuliaková Patrícia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 13.85 13,8313,85x13,85
13 Krúteková MichaelaKrúteková Michaela
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 13.37 13,37x-13,37
Poznámky/pokusy:
" Disk [1kg] - Dorastenky
Celkom 13 pretekárov

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci

(ne, 26.8.2018 - 14:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Ruman RomanRuman Roman
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
01 01 46.44 41,2944,5842,2544,5846,4442,6141,77 11.00
2 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 35.10 xx35,1035,10xx30,98 9.00
3 Medveď MichalMedveď Michal
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
02 02 33.97 xx33,9733,9733,58xx 8.00
4 Šujanský BorisŠujanský Boris
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 28.72 x28,72-28,72--- 7.00
5 Vikor DanielVikor Daniel
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 26.06 x26,0623,8726,06xx- 6.00
MS Drabina MatejDrabina Matej
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
03 03 22.35 18,6619,7222,3522,3521,5418,3819,43
7 Habáň PatrikHabáň Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 19.32 19,32x-19,32--- 5.00
8 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 18.98 18,82xx18,8218,98xx 4.00
Poznámky/pokusy:
" Disk [1,5kg] - Dorastenci
Celkom 8 pretekárov

Hod diskom 1,75 kg - Juniori

(ne, 26.8.2018 - 14:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mistrík MartinMistrík Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
99 99 32.37 20,6826,78x26,78xx32,37 11.00
Poznámky/pokusy:
" Disk [1,75kg] - Juniori
Celkom 1 pretekárov

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky

(ne, 26.8.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
0 Boldižárová VeronikaBoldižárová Veronika
AO Sparta Považská BystricaAO Sparta Považská Bystrica
03 03 x0.0
1 Čanecká PaulinaČanecká Paulina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 27.74 x0.0 11.00
2 Balážová IvetaBalážová Iveta
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 22.74 21,0627,7421,2327,74x19,1520,62 9.00
3 Urblíková LenkaUrblíková Lenka
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
03 03 22.61 22,74xx22,7422,6321,92x 8.00
4 Futáková ViktóriaFutáková Viktória
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
04 04 21.44 x20,5722,6122,6115,68x20,18 7.00
5 Kyrisová AnetaKyrisová Aneta
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 20.21 21,4420,80x21,4418,58x20,58 6.00
6 Kresáňová SimonaKresáňová Simona
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 19.25 18,5920,2117,0120,21x15,96x 5.00
7 Najdeková AlicaNajdeková Alica
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
02 02 15.37 12,0914,7116,4016,4018,1117,6419,25 4.00
8 Najdeková LindaNajdeková Linda
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 14.32 x15,37x15,37xx14,84 3.00
9 Lukašíková EmaLukašíková Ema
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 13.85 14,3213,2013,3814,3213,4612,7813,31 2.00
10 Jackuliaková PatríciaJackuliaková Patrícia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 12.64 13,85xx13,85 1.00
11 Salaiová LuciaSalaiová Lucia
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
03 03 09.38 12,6412,1412,2612,64
Poznámky/pokusy:
" Kladivo [3kg] - Dorastenky
Celkom 12 pretekárov

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci

(ne, 26.8.2018 - 12:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šujanský BorisŠujanský Boris
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 32.52 28,8430,86x30,8629,7830,5032,52 11.00
2 Ruman RomanRuman Roman
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
01 01 28.32 26,1126,1127,5127,5128,3027,7728,32 9.00
3 Gallay IgorGallay Igor
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
02 02 27.66 22,11x22,9822,9824,34x27,66 8.00
4 Habáň PatrikHabáň Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 23.94 21,9123,9421,7223,9422,46-- 7.00
5 Čelko AdriánČelko Adrián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 20.31 18,2317,8417,8018,23x20,3119,80 6.00
6 Hradňanský TobiasHradňanský Tobias
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 16.67 12,6116,6312,2016,6316,6716,11x 5.00
7 Vikor DanielVikor Daniel
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
02 02 14.27 13,4714,2714,27-- 4.00
Lupák JaroslavLupák Jaroslav
TJ Orava Dolný KubínTJ Orava Dolný Kubín
50 50 DNS 0.0
Poznámky/pokusy:
" Kladivo [5kg] - Dorastenci
Celkom 8 pretekárov

Hod kladivom 6 kg - Juniori

(ne, 26.8.2018 - 12:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Mistrík MartinMistrík Martin
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
99 99 51.17 50,0849,9049,6950,0847,4849,8151,17 11.00
Poznámky/pokusy:
" Kladivo [6kg] - Juniori
Celkom 1 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci

(ne, 26.8.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 59.35 -59,3556,6959,3558,8258,6557,21 11.00
2 Hanák PatrikHanák Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 41.55 -38,9841,5541,5538,6039,8235,58 9.00
3 Mitaš JozefMitaš Jozef
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 36.41 34,90x34,3034,9034,6336,41x 8.00
4 Vanzal MiroslavVanzal Miroslav
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 34.87 32,0932,9934,8734,8733,3533,3531,16 7.00
5 Lehotský SebastiánLehotský Sebastián
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 34.51 27,6630,4731,2031,2034,5132,5628,26 6.00
6 Hucan PeterHucan Peter
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 31.21 25,7127,1131,2131,2127,1530,6928,24 5.00
7 Martinec JakubMartinec Jakub
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 30.73 x30,7324,6330,73xx28,90 4.00
8 Krištof MichalKrištof Michal
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 24.53 22,0424,3124,5324,5320,1720,2321,12 3.00
Poznámky/pokusy:
" Kriketová loptička - Mladší žiaci
Celkom 8 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky

(ne, 26.8.2018 - 10:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hoštáková LauraHoštáková Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 45.94 45,5744,7045,9445,9442,5545,8244,94 11.00
2 Ferrando CarolinaFerrando Carolina
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 44.94 34,2043,5733,8343,5743,3244,1344,94 9.00
3 Bieliková NatáliaBieliková Natália
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 40.36 36,2138,2432,7138,2440,3633,0538,16 8.00
4 Ufrlová JanetteUfrlová Janette
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
05 05 34.26 30,3530,9328,6330,9333,4034,2633,31 7.00
5 Baculáková NinaBaculáková Nina
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 33.51 xx30,0930,0933,5131,5331,99 6.00
6 Gajdošová LijaGajdošová Lija