<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 3.kolo juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica n.V. (26. 8. 2018)

200 m - Juniori

(ne, 26.8.2018 - 14:20) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Melo PavolMelo Pavol 99 99 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 25.32 11.00
Poznámky:
200m - Juniori
Celkom 1 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 1 (ne, 26.8.2018 - 14:20) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 23.89
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 24.24 11.00
3 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 24.70 9.00
4 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 25.29 8.00
5 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 25.30 7.00
Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNS
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ne, 26.8.2018 - 14:22) Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 26.57 6.00
2 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 26.99 4.00
3 Kováč PeterKováč Peter 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 27.08 3.00
4 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 27.42 2.00
5 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 28.46
6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 29.55
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (ne, 26.8.2018 - 14:24) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 26.77 5.00
MS Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 27.76
3 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 28.38 1.00
4 Galovič MarošGalovič Maroš 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 28.73
Poznámky:
200m - Dorastenci :: Beh C
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukšo MárioLukšo Mário 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 23.89
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 24.24 11.00
3 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 24.70 9.00
4 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 25.29 8.00
5 Franko RadoslavFranko Radoslav 03 03 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 25.30 7.00
6 Melicherčík JánMelicherčík Ján 02 02 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 26.57 6.00
7 Tomčík GorazdTomčík Gorazd 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 26.77 5.00
8 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 26.99 4.00
9 Kováč PeterKováč Peter 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 27.08 3.00
10 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 27.42 2.00
11 Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 27.76
12 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 28.38 1.00
13 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 28.46
14 Galovič MarošGalovič Maroš 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 28.73
15 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 29.55
Truchlík MichalTruchlík Michal 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 1 DNS

200 m - Juniorky

(ne, 26.8.2018 - 14:30) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Zápotočná SophiaZápotočná Sophia 00 00 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 4 26.06 11.00
2 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 3 29.86 9.00
3 Liptáková MiroslavaLiptáková Miroslava 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 33.03 8.00
Poznámky:
200m - Juniorky
Celkom 3 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 1 (ne, 26.8.2018 - 14:30) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 28.45 11.00
MS Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 28.82
3 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 29.28 9.00
4 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 29.42 8.00
5 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 30.14 5.00
6 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 30.61 4.00
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ne, 26.8.2018 - 14:32) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Müllerová SofiaMüllerová Sofia 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 29.66 7.00
2 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 30.01 6.00
3 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 30.83 3.00
4 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 31.42 2.00
5 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 32.79
6 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 33.20
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (ne, 26.8.2018 - 14:34) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 28.80
MS Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 02 02 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 31.22
3 Simová PetraSimová Petra 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 31.44 1.00
4 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 31.55
Kováčiková BarboraKováčiková Barbora 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 DNS
Poznámky:
200m - Dorastenky :: Beh C
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Comová MichaelaComová Michaela 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 28.45 11.00
2 Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 3 28.80
3 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 28.82
4 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 5 29.28 9.00
5 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 29.42 8.00
6 Müllerová SofiaMüllerová Sofia 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 29.66 7.00
7 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 1 30.01 6.00
8 Melová EmíliaMelová Emília 02 02 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 30.14 5.00
9 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 30.61 4.00
10 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 30.83 3.00
11 Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 02 02 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 31.22
12 Nochtová BiankaNochtová Bianka 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 31.42 2.00
13 Simová PetraSimová Petra 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 31.44 1.00
14 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 31.55
15 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 32.79
16 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 33.20
Kováčiková BarboraKováčiková Barbora 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 DNS