<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 3.kolo juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica n.V. (26. 8. 2018)

800 m - Dorastenci

(ne, 26.8.2018 - 12:50) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Janíček AdamJaníček Adam 02 02 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 10 2:04.95 11.00
2 Kubička LukášKubička Lukáš 01 01 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 13 2:07.78 9.00
3 Kocman KrištofKocman Krištof 03 03 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 12 2:11.79 8.00
4 Janíček TomášJaníček Tomáš 04 04 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 11 2:13.92 7.00
5 Malek OndrejMalek Ondrej 03 03 AO Slávia ŽU ŽilinaAO Slávia ŽU Žilina 9 2:15.93 6.00
MS Nevedel AlexNevedel Alex 02 02 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 14 2:20.30
7 Ondrejík IvanOndrejík Ivan 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 7 2:21.91 5.00
8 Páleník MatúšPáleník Matúš 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 2:22.06 4.00
9 Čapliar FilipČapliar Filip 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 2:43.85 3.00
10 Galovič MarošGalovič Maroš 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 2:49.49 2.00
11 Randa PatrikRanda Patrik 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 3:09.20 1.00
12 Šipoš BranislavŠipoš Branislav 09 09 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 2 3:10.27
Niko AdrianNiko Adrian 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 DNS
Poznámky:
800m - Dorastenci
Celkom 13 pretekárov

800 m - Juniorky

(ne, 26.8.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 Liptáková MiroslavaLiptáková Miroslava 01 01 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 1 2:49.30 11.00
Poznámky:
800m - Juniorky
Celkom 1 pretekári

800 m - Dorastenky

(ne, 26.8.2018 - 13:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
MS Messerschmidtová NinaMesserschmidtová Nina 04 04 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 1 2:28.83
MS Ondrúšková LuciaOndrúšková Lucia 02 02 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 7 2:30.79
3 Šuleková PetraŠuleková Petra 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 2:38.68 11.00
4 Kočová LenkaKočová Lenka 03 03 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 2:50.90 9.00
5 Tokárová AndreaTokárová Andrea 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 2:53.77 8.00
6 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 2:53.88 7.00
7 Kučeráková KatarínaKučeráková Katarína 01 01 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 3:04.93 6.00
Poznámky:
800m - Dorastenky
Celkom 7 pretekárov