<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 3.kolo juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica n.V. (26. 8. 2018)

150 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 1 (ne, 26.8.2018 - 13:50) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 22.90 8.00
2 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 23.49 7.00
3 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 24.68 5.00
4 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 25.20 4.00
MS Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 25.87
6 Krištof MichalKrištof Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 26.38 3.00
Poznámky:
150m - Mladší žiaci :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ne, 26.8.2018 - 13:52) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Levčík JakubLevčík Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 22.33 11.00
2 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 22.83 9.00
3 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 23.95 6.00
4 Bašo JakubBašo Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 26.87 2.00
5 Boško AdamBoško Adam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 28.31 1.00
Poznámky:
150m - Mladší žiaci :: Beh B
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Levčík JakubLevčík Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 22.33 11.00
2 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 22.83 9.00
3 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 22.90 8.00
4 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 23.49 7.00
5 Fuchs MichalFuchs Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 23.95 6.00
6 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 24.68 5.00
7 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 25.20 4.00
8 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 25.87
9 Krištof MichalKrištof Michal 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 26.38 3.00
10 Bašo JakubBašo Jakub 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 26.87 2.00
11 Boško AdamBoško Adam 06 06 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 28.31 1.00

150 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 1 (ne, 26.8.2018 - 14:05) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 21.03 11.00
2 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 21.74 9.00
3 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 22.50 4.00
4 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 23.16 1.00
5 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 23.24
6 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 26.73
Poznámky:
150m - Mladšie žiačky :: Beh A
Celkom 6 pretekárov
Beh 2 (ne, 26.8.2018 - 14:07) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 21.86 8.00
2 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 22.38 6.00
3 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 22.42 5.00
4 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 22.88 2.00
5 Ufrlová JanetteUfrlová Janette 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 23.58
6 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 23.90
Poznámky:
150m - Mladšie žiačky :: Beh B
Celkom 6 pretekárov
Beh 3 (ne, 26.8.2018 - 14:09) Vietor: +1.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 24.29
2 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 24.46
3 Harvancová RadoslavaHarvancová Radoslava 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 24.50
4 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 24.66
5 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 24.99
6 Adamová KarinAdamová Karin 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 25.66
Poznámky:
150m - Mladšie žiačky :: Beh C
Celkom 6 pretekárov
Beh 4 (ne, 26.8.2018 - 14:11) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hrubá Adriana Hrubá Adriana 05 05 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 22.21 7.00
2 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 2 22.80 3.00
3 Kučerová AdriánaKučerová Adriána 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 23.79
4 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 05 05 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 23.80
5 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 25.33
6 Ondrúšková KláraOndrúšková Klára 08 08 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 28.14
Poznámky:
150m - Mladšie žiačky :: Beh D
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 21.03 11.00
2 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 21.74 9.00
3 Malíková MagdalenaMalíková Magdalena 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 21.86 8.00
4 Hrubá Adriana Hrubá Adriana 05 05 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 22.21 7.00
5 Baculáková NinaBaculáková Nina 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 22.38 6.00
6 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 22.42 5.00
7 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 22.50 4.00
8 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta 06 06 AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen 2 22.80 3.00
9 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 1 22.88 2.00
10 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 2 23.16 1.00
11 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 23.24
12 Ufrlová JanetteUfrlová Janette 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 23.58
13 Kučerová AdriánaKučerová Adriána 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 23.79
14 Čurajová VeronikaČurajová Veronika 05 05 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 23.80
15 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 23.90
16 Bratková LýdiaBratková Lýdia 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 24.29
17 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 4 24.46
18 Harvancová RadoslavaHarvancová Radoslava 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 24.50
19 Maleková TamaraMaleková Tamara 06 06 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 24.66
20 Vozárová KláraVozárová Klára 06 06 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 2 24.99
21 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 25.33
22 Adamová KarinAdamová Karin 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 1 25.66
23 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 26.73
24 Ondrúšková KláraOndrúšková Klára 08 08 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 28.14