<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 3.kolo juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica n.V. (26. 8. 2018)

Skok do diaľky - Juniori

(ne, 26.8.2018 - 10:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Palka MiroslavPalka Miroslav
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 635 +1.8 m/s 635  +1.8607  +0.7475  +1.6635604  +1.4590  +1.3593  +1.3 11.00
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Juniori
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci

(ne, 26.8.2018 - 10:55) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hriň AdamHriň Adam
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
02 02 687 +0.5 m/s  +1.7687  +0.5 +1.5687 +1.8683  +1.1671  +1.4 11.00
2 Straška LukášStraška Lukáš
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 639 +1.8 m/s  +1.6582  +0.9 +1.4582639  +1.8588  +1.2633  +1.4 9.00
3 Ďurovský VladimírĎurovský Vladimír
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
01 01 609 +1.5 m/s 609  +1.5594  +1.2603  +1.3609585  +1.7576  +1.3569  +1.4 8.00
4 Kováč PeterKováč Peter
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
01 01 513 +1.6 m/s 455  +1.4 +1.0453  +0.8455489  +1.7503  +1.7513  +1.6 7.00
5 Harant PatrikHarant Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 508 +1.7 m/s  +1.3503  +1.0492  +1.2503508  +1.7 +1.6498  +1.4 6.00
6 Žilka FilipŽilka Filip
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
01 01 508 +0.8 m/s  +1.2502  +1.0508  +0.8508495  +1.7490  +1.5 +1.2 5.00
7 Hodža MichalHodža Michal
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
04 04 451 +1.4 m/s 451  +1.4423  +1.2 +0.9451438  +1.8441  +1.6447  +1.5 4.00
8 Randa PatrikRanda Patrik
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 387 +1.4 m/s 374  +1.9387  +1.4 +0.9387363  +1.5 +1.5 +1.6 3.00
9 Piaček MatúšPiaček Matúš
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
03 03 353 +1.5 m/s  +1.2353  +1.5 +0.5353  +1.6  +1.7  +1.4 2.00
10 Šipoš BranislavŠipoš Branislav
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
09 09 319 +1.3 m/s 319  +1.3291  +1.6 +0.6319  +1.9  +1.6  +1.7 1.00
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Dorastenci
Celkom 10 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci

(ne, 26.8.2018 - 12:10) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Šimík MartinŠimík Martin
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 413 +1.1 m/s 413  +1.1 +0.9298  +1.5413306  +0.9 +1.8 +1.0 11.00
2 Levčík JakubLevčík Jakub
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 408 +0.6 m/s 375  +1.5408  +0.6 +1.0408396  +1.7381  +1.4393  +1.2 9.00
3 Kekety TomášKekety Tomáš
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 402 +1.0 m/s 385  +1.2402  +1.0369  +1.4402352  +0.7370  +1.7335  +1.0 8.00
4 Vanzal MiroslavVanzal Miroslav
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
07 07 371 +1.5 m/s 356  +1.6348  +1.5 +1.2356 +1.8371  +1.5348  +1.4 7.00
5 Boško AdamBoško Adam
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
06 06 338 +1.6 m/s 283  +1.5296  +1.0302  +1.0302338  +1.6 +1.2 +1.9 6.00
6 Nečeda MatúšNečeda Matúš
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
09 09 282 +1.7 m/s 270  +1.4 +1.3260  +1.3270259  +0.1 +1.6282  +1.7 5.00
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Mladší žiaci
Celkom 6 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky

(ne, 26.8.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kuricová VeronikaKuricová Veronika
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
00 00 453 +1.1 m/s 453  +1.1420  +1.0412  +1.4453 +1.5 +2.0427  +1.4 11.00
2 Peničková PaulínaPeničková Paulína
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
05 05 400 +1.7 m/s 394  +1.0380  +1.0400  +1.7400391  +1.3391  +1.4393  +1.4 9.00
3 Podhradska SaraPodhradska Sara
AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen
04 04 382 +1.9 m/s 370  +1.2342  +1.5376  +1.6376376  +1.4366  +1.0382  +1.9 8.00
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Juniorky
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky

(ne, 26.8.2018 - 10:00) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Comová MichaelaComová Michaela
Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina
01 01 497 +1.0 m/s 444  +0.8476  +1.6442  +1.8476481  +1.0497  +1.0 +1.7 11.00
2 Vargouská VeronikaVargouská Veronika
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
01 01 436 +1.6 m/s 408  +1.2432  +0.9436  +1.6436 +1.2432  +1.4431  +1.5 9.00
3 Sásová KristínaSásová Kristína
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
04 04 420 +1.7 m/s  +1.6411  +1.4420  +1.7420390  +1.6 +1.4406  +1.3 8.00
4 Vanková KristínaVanková Kristína
Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin
04 04 417 +1.2 m/s  +0.9 +1.3358  +1.7358417  +1.2 +1.0400  +1.5 7.00
5 Mlkvíková AdelaMlkvíková Adela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 409 +1.3 m/s 403  +1.5409  +1.3385  +1.6409401  +1.5 +1.6409  +1.6 6.00
6 Altániová KristínaAltániová Kristína
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
01 01 401 +1.4 m/s 399  +1.3323  +0.8 +1.4399394  +1.1401  +1.8401  +1.4 5.00
7 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
04 04 398 +1.6 m/s  +1.7 +1.7398  +1.6398386  +1.3396  +1.1 +1.4 4.00
8 Zeliesková MarionZeliesková Marion
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
02 02 394 +1.4 m/s 394  +1.4382  +1.2388  +1.5394340  +1.4366  +1.9365  +1.4 3.00
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Dorastenky
Celkom 8 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky

(ne, 26.8.2018 - 13:20) Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Bieliková NatáliaBieliková Natália
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
06 06 485 +1.9 m/s 469  +1.4 +1.4485  +1.9485 +1.3471  +1.0 11.00
2 Jánošíková NicolJánošíková Nicol
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
05 05 466 +1.6 m/s 427  +1.5466  +1.6459  +1.8466441  +1.7428  +1.2 9.00
3 Bódiková JanaBódiková Jana
MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec
06 06 408 +1.0 m/s 379  +1.5395  +1.8380  +1.5395395  +1.0408  +1.0 8.00
4 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 397 +1.6 m/s 366  +1.4352  +1.4354  +1.6366397  +1.6 +1.4 7.00
5 Mikuštiaková MiaMikuštiaková Mia
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 395 +1.4 m/s 386  +0.2391  +1.4383  +1.7391395  +1.4389  +1.6 6.00
6 Garguláková AlžbetaGarguláková Alžbeta
AK mesta ZvolenAK mesta Zvolen
06 06 390 +1.5 m/s 390  +1.5383  +1.6347  +1.4390387  +1.5 +1.4 5.00
7 Vlčková MichaelaVlčková Michaela
MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké...
06 06 387 +1.7 m/s 385  +1.3387  +1.7378  +1.4387372  +1.2377  +1.1 4.00
8 Halčinová DanielaHalčinová Daniela
Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ...
05 05 380 +1.4 m/s  +0.4368  +1.5365  +1.6368380  +1.4 +1.5 3.00
9 Dlugošová EsteraDlugošová Estera
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
05 05 363 +1.5 m/s  +1.2363  +1.5363 2.00
10 Drabinová TamaraDrabinová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 361 +1.6 m/s  +0.9361  +1.6361 1.00
11 Hlavatá DianaHlavatá Diana
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 356 +1.4 m/s 349  +1.7356  +1.4356
12 Ferrando CarolinaFerrando Carolina
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 353 +1.2 m/s 353  +1.2341  +1.5353
13 Čuga EvaČuga Eva
AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban...
06 06 330 +1.1 m/s 330  +1.1 +1.5330
14 Beláková AnabelBeláková Anabel
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
08 08 324 +1.3 m/s 324  +1.3324  +1.3324
15 Berešíková EmaBerešíková Ema
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 323 +1.7 m/s  +1.4323  +1.7323
16 Hoštáková LauraHoštáková Laura
AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica
05 05 319 +1.3 m/s 282  +1.5319  +1.3319
17 Gabajová TimeaGabajová Timea
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 315 +1.4 m/s 306  +0.8315  +1.4315
18 Kuricová TamaraKuricová Tamara
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
06 06 290 +2.0 m/s  +1.4290  +2.0290
Hrubá NikolaHrubá Nikola
AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom
07 07 DNS +0.1 m/s   +0.1  +1.40.0
Ďurniková KatarínaĎurniková Katarína
Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca
07 07 NM  +1.7 +1.90.0
Paučová LeaPaučová Lea
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
05 05 NM  +1.5 +1.20.0
Haľamová RebekaHaľamová Rebeka
AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom
06 06 NM  +1.5 +1.20.0
Pápežová DanielaPápežová Daniela
BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica
05 05 NM  +1.6 +1.40.0
Poznámky/pokusy:
" Diaľka - Mladšie žiačky
Celkom 23 pretekárov