<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 3.kolo juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica n.V. (26. 8. 2018)

60 m - Mladší žiaci

Mladší žiaci 1 (ne, 26.8.2018 - 12:10) Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.77 11.00
2 Levčík JakubLevčík Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 3 08.87 9.00
3 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 09.07 8.00
4 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 09.35 7.00
5 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 09.51 6.00
6 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 09.83 5.00
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Mladší žiaci 2 (ne, 26.8.2018 - 12:10) Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 4 09.78 4.00
MS Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 10.27
3 Krišica SebastianKrišica Sebastian 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 10.47 3.00
4 Vorek JakubVorek Jakub 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.90 2.00
5 Nečeda MatúšNečeda Matúš 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 11.55 1.00
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Finále B
Celkom 5 pretekárov

60 m - Mladší žiaci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 26.8.2018 - 10:40) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.78
2 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 09.32
3 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.67
4 Krišica SebastianKrišica Sebastian 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.33
5 Nečeda MatúšNečeda Matúš 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 11.20
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 26.8.2018 - 10:42) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Levčík JakubLevčík Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.02
2 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.07
3 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 09.59
4 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 09.91
MS Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 10.30
6 Vorek JakubVorek Jakub 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 10.61
Poznámky:
60m - Mladší žiaci :: Rozbeh 2
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nevedel NicolasNevedel Nicolas 07 07 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 2 10.30
2 Krišica SebastianKrišica Sebastian 08 08 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 10.33
3 Vorek JakubVorek Jakub 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 10.61
4 Nečeda MatúšNečeda Matúš 09 09 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 11.20
5 Sádecký SebastiánSádecký Sebastián 05 05 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 07.78
6 Levčík JakubLevčík Jakub 06 06 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 09.02
7 Briš Tomáš Briš Tomáš 08 08 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.07
8 Hudec ŠimonHudec Šimon 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 09.32
9 Šlúch IvanŠlúch Ivan 06 06 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 6 09.59
10 Gottwald DávidGottwald Dávid 07 07 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 09.67
11 Kaprál MatejKaprál Matej 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 09.91

60 m - Mladšie žiačky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 26.8.2018 - 10:55) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.15
2 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 09.32
3 Dlugošová EsteraDlugošová Estera 05 05 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 09.58
4 Kučerová AdriánaKučerová Adriána 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 09.60
5 Gabajová TimeaGabajová Timea 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.87
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 26.8.2018 - 10:57) Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.45
2 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 08.63
3 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 09.21
4 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.34
5 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.85
6 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.32
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 2
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 3 (ne, 26.8.2018 - 10:59) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.83
2 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.35
3 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.86
4 Kurčíková SimonaKurčíková Simona 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.95
5 Ondrúšková KláraOndrúšková Klára 08 08 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 10.82
Hrubá NikolaHrubá Nikola 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 DNF
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 3
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 4 (ne, 26.8.2018 - 11:01) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 08.75
2 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 09.08
3 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 09.44
4 Berešíková EmaBerešíková Ema 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 10.13
5 Paučová LeaPaučová Lea 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 11.46
6 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 14.90
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 4
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 5 (ne, 26.8.2018 - 11:03) Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.92
2 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 09.19
3 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 09.37
4 Kuricová TamaraKuricová Tamara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.54
5 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.63
6 Hroncová DominikaHroncová Dominika 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 09.83
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Rozbeh 5
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Berešíková EmaBerešíková Ema 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 10.13
2 Sitarčíková MartinaSitarčíková Martina 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 10.32
3 Ondrúšková KláraOndrúšková Klára 08 08 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 1 10.82
4 Paučová LeaPaučová Lea 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 11.46
5 Štubňová AlexandraŠtubňová Alexandra 08 08 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 14.90
6 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.45
7 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 3 08.63
8 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 4 08.75
9 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.83
10 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 08.92
11 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 3 09.08
12 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 5 09.15
13 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 09.19
14 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 09.21
15 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 09.32
16 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 1 09.34
17 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 3 09.35
18 Hlavatá DianaHlavatá Diana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 1 09.37
19 Haľamová RebekaHaľamová Rebeka 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 5 09.44
20 Kuricová TamaraKuricová Tamara 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.54
21 Dlugošová EsteraDlugošová Estera 05 05 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 09.58
22 Kučerová AdriánaKučerová Adriána 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 6 09.60
23 Gerátová NinaGerátová Nina 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 09.63
24 Hroncová DominikaHroncová Dominika 05 05 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 09.83
25 Fuchsová TerezaFuchsová Tereza 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 09.85
26 Semeníková LaraSemeníková Lara 06 06 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 2 09.86
27 Gabajová TimeaGabajová Timea 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 2 09.87
28 Kurčíková SimonaKurčíková Simona 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.95
Hrubá NikolaHrubá Nikola 07 07 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 DNF

60 m - Mladšie žiačky (Finále)

Finále 1 (ne, 26.8.2018 - 12:15) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Jánošíková NicolJánošíková Nicol 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 4 08.44 11.00
2 Janičkova KatarínaJaničkova Katarína 05 05 Bežecký klub Lysá pod MakytouBežecký klub Lysá pod Makytou 1 08.55 9.00
3 Halčinová DanielaHalčinová Daniela 05 05 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 3 08.56 8.00
4 Kubošná SimonaKubošná Simona 05 05 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 08.73 7.00
5 Lukašíková BeátaLukašíková Beáta 06 06 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 08.92 6.00
6 Pápežová DanielaPápežová Daniela 05 05 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 6 09.27 5.00
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (ne, 26.8.2018 - 12:17) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Žiaková ZuzanaŽiaková Zuzana 06 06 AC Victoria Turany nad VáhomAC Victoria Turany nad Váhom 4 08.97 4.00
2 Vlčková MichaelaVlčková Michaela 06 06 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 5 09.09 3.00
3 Beliančínová NelaBeliančínová Nela 07 07 Mestský športový klub Žiar nad HronomMestský športový klub Žiar ... 2 09.16 2.00
4 Tamasiová ŠarlotaTamasiová Šarlota 05 05 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 3 09.19 1.00
5 Černáková ValentínaČernáková Valentína 07 07 BŠK Banská BystricaBŠK Banská Bystrica 1 09.20
6 Trlíková StanislavaTrlíková Stanislava 07 07 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 09.34
Poznámky:
60m - Mladšie žiačky :: Finále B
Celkom 6 pretekárov