<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

M-SsAZ 3.kolo juniorov, dorastu a mladšieho žiactva

Dubnica n.V. (26. 8. 2018)

100 m - Juniori

(ne, 26.8.2018 - 11:10) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Ševčík PeterŠevčík Peter 00 00 Slávia ŠG TrenčínSlávia ŠG Trenčín 3 12.16
Palka MiroslavPalka Miroslav 00 00 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 DNF
Poznámky:
100m - Juniori
Celkom 2 pretekári

100 m - Dorastenci

Dorastenci 1 (ne, 26.8.2018 - 12:20) Vietor: +1.5 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.14 11.00
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.42 9.00
3 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 11.91 8.00
4 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 2 11.97 7.00
5 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 6 12.50 6.00
6 Kováč PeterKováč Peter 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 12.63 5.00
Poznámky:
100m - Dorastenci :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Dorastenci 2 (ne, 26.8.2018 - 12:20) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 11.82
MS Ševčík PeterŠevčík Peter 00 00 Slávia ŠG TrenčínSlávia ŠG Trenčín 1 12.11
3 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 13.16 4.00
4 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 13.34 3.00
MS Drabina MatejDrabina Matej 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 13.49
Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 DNS
Poznámky:
100m - Dorastenci :: Finále B
Celkom 6 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 26.8.2018 - 11:10) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.30
2 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 12.07
3 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 12.39
4 Kováč PeterKováč Peter 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 12.67
MS Drabina MatejDrabina Matej 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 13.53
Poznámky:
100m - Dorastenci :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 26.8.2018 - 11:12) Vietor: +1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.54
MS Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 11.92
3 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 12.10
4 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 13.15
5 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 13.36
6 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 13.78
Poznámky:
100m - Dorastenci :: Rozbeh 2
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Sloboda SamuelSloboda Samuel 01 01 ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica 4 11.30
2 Duchoslav JánDuchoslav Ján 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 11.54
3 Ševčík Lukᚊevčík Lukáš 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 11.92
4 Kršiak JánKršiak Ján 01 01 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 6 12.07
5 Miklóš MartinMiklóš Martin 02 02 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 12.10
6 Vánovský MariánVánovský Marián 03 03 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 5 12.39
7 Kováč PeterKováč Peter 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 12.67
8 Rúrik DavidRúrik David 04 04 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 6 13.15
9 Krkoš TobiasKrkoš Tobias 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 5 13.36
10 Drabina MatejDrabina Matej 03 03 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 2 13.53
11 Lörinc LukášLörinc Lukáš 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 13.78

100 m - Juniorky

(ne, 26.8.2018 - 11:20) Vietor: +1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Peničková PaulínaPeničková Paulína 05 05 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 4 13.78 11.00
2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 00 00 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 3 14.26 9.00
3 Podhradska SaraPodhradska Sara 04 04 AK Danica ZvolenAK Danica Zvolen 5 15.13 8.00
Poznámky:
100m - Juniorky
Celkom 3 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 1 (ne, 26.8.2018 - 11:20) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
MS Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 13.45
2 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 13.83
3 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 14.20
4 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 14.37
5 Zeliesková MarionZeliesková Marion 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 14.67
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Rozbeh 1
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 2 (ne, 26.8.2018 - 11:22) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 13.80
2 Altániová KristínaAltániová Kristína 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.94
3 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 14.06
4 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 15.49
Kováčiková BarboraKováčiková Barbora 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 DNS
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Rozbeh 2
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 3 (ne, 26.8.2018 - 11:24) Vietor: +1.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 13.79
2 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 14.19
3 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 14.56
4 Kresáňová SimonaKresáňová Simona 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 15.41
5 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 15.73
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Rozbeh 3
Celkom 5 pretekárov
Rozbeh 4 (ne, 26.8.2018 - 11:26) Vietor: +1.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 13.24
2 Kormančiková KatarínaKormančiková Katarína 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 13.71
3 Müllerová SofiaMüllerová Sofia 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 13.86
4 Vanková KristínaVanková Kristína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 14.39
5 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 16.76
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Rozbeh 4
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 13.24
2 Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 4 13.45
3 Kormančiková KatarínaKormančiková Katarína 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 13.71
4 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 4 13.79
5 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 3 13.80
6 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 13.83
7 Müllerová SofiaMüllerová Sofia 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 13.86
8 Altániová KristínaAltániová Kristína 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 13.94
9 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 4 14.06
10 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 3 14.19
11 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 14.20
12 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 14.37
13 Vanková KristínaVanková Kristína 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 6 14.39
14 Repková MonikaRepková Monika 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 6 14.56
15 Zeliesková MarionZeliesková Marion 02 02 AK Spartak Dubnica nad VáhomAK Spartak Dubnica nad Váhom 5 14.67
16 Kresáňová SimonaKresáňová Simona 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 2 15.41
17 Paštrnáková GabrielaPaštrnáková Gabriela 04 04 Atletický klub ZZO ČadcaAtletický klub ZZO Čadca 5 15.49
18 Škodová LenkaŠkodová Lenka 03 03 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 15.73
19 Tarjányiová TerezaTarjányiová Tereza 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 5 16.76
Kováčiková BarboraKováčiková Barbora 04 04 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 6 DNS

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále 1 (ne, 26.8.2018 - 12:25) Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Turičíková MáriaTuričíková Mária 03 03 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 4 13.08 11.00
MS Belešová PetraBelešová Petra 01 01 MKŠS-Atletický klub Kysucké Nové MestoMKŠS-Atletický klub Kysucké... 3 13.29
3 Barnáková LenkaBarnáková Lenka 02 02 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 5 13.54 9.00
4 Urbanovská LillyUrbanovská Lilly 04 04 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 2 13.65 8.00
5 Šmehílová SáraŠmehílová Sára 04 04 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 13.67 7.00
6 Kormančiková KatarínaKormančiková Katarína 01 01 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 6 13.71 6.00
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Finále A
Celkom 6 pretekárov
Finále 2 (ne, 26.8.2018 - 12:27) Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Müllerová SofiaMüllerová Sofia 02 02 Atletický klub ZTS MartinAtletický klub ZTS Martin 4 13.70 5.00
2 Klementisová TeréziaKlementisová Terézia 04 04 AK ŠK Univerzita M.Bela Banská BystricaAK ŠK Univerzita M.Bela Ban... 6 13.91 4.00
3 Brunerová NinaBrunerová Nina 04 04 MAC REDOX LučenecMAC REDOX Lučenec 5 14.06 3.00
4 Kuricová VeronikaKuricová Veronika 03 03 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 2 14.09 2.00
5 Kaprálová TerezaKaprálová Tereza 05 05 Športový klub polície ŽilinaŠportový klub polície Žilina 1 14.40 1.00
Altániová KristínaAltániová Kristína 01 01 AO Olympia Považská BystricaAO Olympia Považská Bystrica 3 DNS
Poznámky:
100m - Dorastenky :: Finále B
Celkom 6 pretekárov