<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 4. kolo dorastu a 5. kolo ml. žiactva

Nové Zámky (9. 9. 2018)

200 m - Muži (Beh)

Beh (ne, 9.9.2018 - 14:30) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Dömötör PatrikDömötör Patrik 00 00 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 22.42
Kelemen GáborKelemen Gábor 96 96 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 6 DNS
Celkom 2 pretekári

200 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 9.9.2018 - 14:30) official Vietor: -0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Schnek RichardSchnek Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 24.19 9.00
2 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 26.30 7.00
3 22 Koiš MatejKoiš Matej 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.72 6.00
Kurucz NorbertKurucz Norbert 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 DNF
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.9.2018 - 14:30) official Vietor: +0.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 23.43 11.00
2 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.66 9.00
3 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 24.04 8.00
4 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.12 6.00
5 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 24.89 2.00
Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.9.2018 - 14:30) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.10 7.00
2 23 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.31 5.00
3 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 24.88 3.00
4 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.93 1.00
5 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 25.49
Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.9.2018 - 14:30) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.56 4.00
2 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 25.01
3 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.21
4 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.58
5 7 Žilinka MartinŽilinka Martin 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 26.97
Kováč DominikKováč Dominik 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 9.9.2018 - 14:30) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.67
2 Czako SamuelCzako Samuel 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 28.30
3 108 Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 30.23
117 Holzhei DávidHolzhei Dávid 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
116 Beke ZsoltBeke Zsolt 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 5 pretekárov
Beh 05 (ne, 9.9.2018 - 14:30) official Vietor: -1.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.30
2 26 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.45
3 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.57
4 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 27.81
5 34 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 29.38
Celkom 5 pretekárov
Beh 06 (ne, 9.9.2018 - 14:30) official Vietor: -0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tóth GergóTóth Gergó 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.10
2 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 26.99
110 Bučko RoderikBučko Roderik 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 23.43 11.00
2 Ručka PhilippRučka Philipp 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 23.66 9.00
3 Šima PatrikŠima Patrik 01 01 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 24.04 8.00
4 Nemec JakubNemec Jakub 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 24.10 7.00
5 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 24.12 6.00
6 23 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 24.31 5.00
7 Čery MatúšČery Matúš 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 24.56 4.00
8 Svoreň Jakub AntonSvoreň Jakub Anton 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 24.88 3.00
9 Borčány AdamBorčány Adam 01 01 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 24.89 2.00
10 Bírošík AdamBírošík Adam 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 24.93 1.00
11 Laca MatejLaca Matej 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 25.01
12 Ostrovský MartinOstrovský Martin 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 25.21
13 Šimune KristiánŠimune Kristián 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 25.49
14 Tóth GergóTóth Gergó 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 26.10
15 Seko JakubSeko Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 26.30
16 26 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 26.45
17 Vojtek JakubVojtek Jakub 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.57
18 Bartoníček MichalBartoníček Michal 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 26.58
19 Pačes ViktorPačes Viktor 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 26.67
20 7 Žilinka MartinŽilinka Martin 03 03 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 6 26.97
21 Jarábek MarcoJarábek Marco 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 26.99
22 Muránsky MilanMuránsky Milan 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 27.81
23 Czako SamuelCzako Samuel 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 28.30
24 34 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 29.38
25 108 Valent TadeášValent Tadeáš 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 30.23
Valo MarekValo Marek 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNF
Žiačik AndrejŽiačik Andrej 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 DNF
Kováč DominikKováč Dominik 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
117 Holzhei DávidHolzhei Dávid 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
116 Beke ZsoltBeke Zsolt 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
110 Bučko RoderikBučko Roderik 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS

200 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 9.9.2018 - 14:40) official Vietor: +1.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 27.20 9.00
MS Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 98 98 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 29.07
Trnková ViktóriaTrnková Viktória 00 00 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 DNS
37 Klučka VivienKlučka Vivien 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 DNS
Celkom 4 pretekári

200 m - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 9.9.2018 - 14:40) official Vietor: +1.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.02 11.00
2 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.43 9.00
3 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.82 8.00
4 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 27.70 5.00
Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS
Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNF
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.9.2018 - 14:40) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 28.30 3.00
2 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.54 2.00
3 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 29.67
4 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 29.68
5 3 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 30.77
Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.9.2018 - 14:40) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 39 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 29.00 1.00
2 42 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 30.65
3 Haydenová HanaHaydenová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 30.97
4 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 31.38
5 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 31.72
6 Kálmánová ViktóriaKálmánová Viktória 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 33.69
Celkom 6 pretekárov
Beh 04 (ne, 9.9.2018 - 14:40) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 27.25 7.00
2 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 27.69 6.00
3 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 28.29 4.00
4 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 29.12
5 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 30.58
6 43 Lipovská SofiaLipovská Sofia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 32.01
Celkom 6 pretekárov
Beh 05 (ne, 9.9.2018 - 14:40) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 29.22
2 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 30.83
3 48 Tonkovičová PaulínaTonkovičová Paulína 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 30.93
4 Roštárová EmaRoštárová Ema 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 31.31
5 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 32.66
Celkom 5 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Švecová AndreaŠvecová Andrea 03 03 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 26.02 11.00
2 Kudlová DenisaKudlová Denisa 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 26.43 9.00
3 Húsková NinaHúsková Nina 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 26.82 8.00
4 Švachová MartinaŠvachová Martina 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 27.25 7.00
5 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 27.69 6.00
6 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 27.70 5.00
7 Mikulová EmmaMikulová Emma 02 02 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 28.29 4.00
8 Prohácková LeaProhácková Lea 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 28.30 3.00
9 Mečiarová VeronikaMečiarová Veronika 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 28.54 2.00
10 39 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 29.00 1.00
11 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 29.12
12 Hubschová LíviaHubschová Lívia 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 29.22
13 Puha RékaPuha Réka 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 29.67
14 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 29.68
15 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 30.58
16 42 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 30.65
17 3 Harceková MáriaHarceková Mária 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 30.77
18 Malovecká DominikaMalovecká Dominika 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 30.83
19 48 Tonkovičová PaulínaTonkovičová Paulína 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 30.93
20 Haydenová HanaHaydenová Hana 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 30.97
21 Roštárová EmaRoštárová Ema 04 04 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 31.31
22 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 31.38
23 Koláriková LesanaKoláriková Lesana 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 31.72
24 43 Lipovská SofiaLipovská Sofia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 32.01
25 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 32.66
26 Kálmánová ViktóriaKálmánová Viktória 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 33.69
Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 DNS
Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 DNF
Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 DNS