<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 4. kolo dorastu a 5. kolo ml. žiactva

Nové Zámky (9. 9. 2018)

100 m - Juniori (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 9.9.2018 - 10:40) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.44
2 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.44
3 Bóna PatrikBóna Patrik 990831 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.33
4 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 12.34
5 Kurucz NorbertKurucz Norbert 000416 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 12.59
6 Masaryk KristiánMasaryk Kristián 001022 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.81
Celkom 6 pretekárov

100 m - Dorastenci (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 9.9.2018 - 10:40) official Vietor: -1.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.83
2 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.12
3 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 12.26
4 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.87
MS Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 7 13.13
6 Seko JakubSeko Jakub 030924 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 13.33
7 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 13.36
Celkom 7 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 9.9.2018 - 10:40) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 12.04
2 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.21
3 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.34
4 Szúcs RóbertSzúcs Róbert 020730 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.67
5 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 12.91
6 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 13.25
7 Škodák FilipŠkodák Filip 040908 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 13.38
8 Czako SamuelCzako Samuel 030620 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 13.74
Celkom 8 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 9.9.2018 - 10:40) official Vietor: +0.8 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.83
2 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 11.83
3 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.84
4 Kováč DominikKováč Dominik 020806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 12.31
5 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.54
6 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.81
MS Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 8 12.94
8 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.51
Celkom 8 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 11.83
1 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 11.83
1 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 11.83
4 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 11.84
5 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 4 12.04
6 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 12.12
7 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 12.21
8 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 12.26
9 Kováč DominikKováč Dominik 020806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 12.31
10 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 12.34
11 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.54
12 Szúcs RóbertSzúcs Róbert 020730 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.67
13 Pačes ViktorPačes Viktor 030408 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 12.81
14 Fiala ŠimonFiala Šimon 030921 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 12.87
15 Jarábek MarcoJarábek Marco 030908 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 12.91
16 Vánovský MariánVánovský Marián 030221 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 8 12.94
17 Paterek TomášPaterek Tomáš 030205 ŠK mesta DudinceŠK mesta Dudince 7 13.13
18 Niko AdrianNiko Adrian 040424 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 13.25
19 Seko JakubSeko Jakub 030924 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 13.33
20 Čmelka MarkoČmelka Marko 040614 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 13.36
21 Škodák FilipŠkodák Filip 040908 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 13.38
22 Muránsky MilanMuránsky Milan 040308 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 13.51
23 Czako SamuelCzako Samuel 030620 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 6 13.74

100 m - Dorastenci (Finále)

Finále A (ne, 9.9.2018 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavlovič IvanPavlovič Ivan 011218 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 11.44 11.00
2 Bírošík AdamBírošík Adam 021107 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 11.61 9.00
3 Nemec JakubNemec Jakub 030205 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.69 8.00
4 Šima PatrikŠima Patrik 011206 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 2 11.73 7.00
5 Valo MarekValo Marek 031009 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.75 6.00
6 Laca MatejLaca Matej 020509 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 11.93 5.00
7 Rojka TomášRojka Tomáš 040602 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 11.94 4.00
8 Larsen MagnusLarsen Magnus 021029 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.25 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 9.9.2018 - 11:50) official Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Rigo PeterRigo Peter 990811 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 11.28
2 Schnek RichardSchnek Richard 000502 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.44
3 Kováč DominikKováč Dominik 020806 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 11.84 2.00
4 Žiačik AndrejŽiačik Andrej 020814 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 12.23 1.00
5 Ševčík AdamŠevčík Adam 001024 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 12.27
6 Bóna PatrikBóna Patrik 990831 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.33
7 Tóth GergóTóth Gergó 041005 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 12.44
8 Kurucz NorbertKurucz Norbert 000416 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 12.56
Celkom 8 pretekárov

100 m - Juniorky (Rozbeh)

Rozbeh (ne, 9.9.2018 - 10:50) official Vietor: +0.5 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.38
MS Mészárošová NoémiMészárošová Noémi 980312 AK Slávia UK BratislavaAK Slávia UK Bratislava 5 14.12
Celkom 2 pretekári

100 m - Dorastenky (Rozbeh)

Rozbeh 01 (ne, 9.9.2018 - 10:50) official Vietor: +0.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.91
2 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 13.35
3 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.78
4 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 14.00
5 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 14.70
6 Bédiová EmaBédiová Ema 010826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 14.94
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 02 (ne, 9.9.2018 - 10:50) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.87
2 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.37
3 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 15.15
4= Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 15.85
4= Šujanová EllaŠujanová Ella 031019 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 15.85
Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 03 (ne, 9.9.2018 - 10:50) official Vietor: +0.6 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.23
2 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.75
3 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.94
4 Roštárová EmaRoštárová Ema 040831 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 14.62
5 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 15.23
6 Janáková DianaJanáková Diana 031206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 15.83
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 04 (ne, 9.9.2018 - 10:50) official Vietor: +1.0 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.88
2 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.91
3 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 13.43
4 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.94
5 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 14.01
6 Kálmánová ViktóriaKálmánová Viktória 021226 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 16.38
Celkom 6 pretekárov
Rozbeh 05 (ne, 9.9.2018 - 10:50) official Vietor: +0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.01
2 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 13.34
MS Králiková KristínaKráliková Kristína 021130 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 7 14.25
4 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.54
5 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.63
6 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 030201 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 15.56
Celkom 6 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.87
2 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 12.88
3 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.91
3 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 12.91
5 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 4 13.01
6 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.23
7 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 13.34
8 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 13.35
9 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 13.43
10 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 13.75
11 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.78
12 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 13.94
12 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 13.94
14 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 14.00
15 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 14.01
16 Králiková KristínaKráliková Kristína 021130 AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno 7 14.25
17 Puha RékaPuha Réka 021210 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.37
18 Haydenová HanaHaydenová Hana 031122 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 14.54
19 Roštárová EmaRoštárová Ema 040831 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 14.62
20 Horváth EszterHorváth Eszter 031129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 14.63
21 Srholcová KarolínaSrholcová Karolína 040627 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 14.70
22 Bédiová EmaBédiová Ema 010826 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 14.94
23 Bartošovičová TeréziaBartošovičová Terézia 030818 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 15.15
24 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara 031126 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 15.23
25 Hiadlovská ZuzanaHiadlovská Zuzana 030201 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 15.56
26 Janáková DianaJanáková Diana 031206 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 15.83
27 Matulová NatáliaMatulová Natália 040101 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 15.85
27 Šujanová EllaŠujanová Ella 031019 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 15.85
29 Kálmánová ViktóriaKálmánová Viktória 021226 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 16.38
Kolocsicsová BarbaraKolocsicsová Barbara 031104 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 DNS

100 m - Dorastenky (Finále)

Finále A (ne, 9.9.2018 - 11:55) official Vietor: +0.3 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Forster ViktóriaForster Viktória 020408 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.37 11.00
2 Ondrejková MonikaOndrejková Monika 010828 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 12.82 9.00
3 Húsková NinaHúsková Nina 020924 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 12.94 8.00
4 Kudlová DenisaKudlová Denisa 010326 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 12.95 7.00
5 Križanová ViktóriaKrižanová Viktória 010208 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 13.01 6.00
6 Farkas LeaFarkas Lea 030430 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 13.13 5.00
7 Švachová MartinaŠvachová Martina 030621 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 13.31 4.00
8 Šupicová LenkaŠupicová Lenka 031222 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 13.49 3.00
Celkom 8 pretekárov
Finále B (ne, 9.9.2018 - 11:55) official Vietor: -0.4 m/s Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Cellerová AgátaCellerová Agáta 030625 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 13.30 2.00
2 Babiczová VeronikaBabiczová Veronika 990129 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 13.40
3 Mikulová EmmaMikulová Emma 020625 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 13.87 1.00
4 Petrovičová LuciaPetrovičová Lucia 040406 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 2 13.93
5 Macháčková DianaMacháčková Diana 030107 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 13.98
6 Prohácková LeaProhácková Lea 041010 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 14.01
7 Zelenáková MáriaZelenáková Mária 021211 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 8 14.15
8 Ďurišová HanaĎurišová Hana 031110 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 14.36
Celkom 8 pretekárov