<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 4. kolo dorastu a 5. kolo ml. žiactva

Nové Zámky (9. 9. 2018)

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 9.9.2018 - 10:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Varačka MatúšVaračka Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 15 11.77 11.4811.57x11.5711.5511.2511.77 11.00
2 Pomichal DominikPomichal Dominik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 10 09.73 07.2407.7007.9307.9309.7308.3108.80 9.00
3 Marťák TomášMarťák Tomáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 13 09.29 09.2908.8308.8809.2908.8208.2608.87 8.00
4 Remiš OndrejRemiš Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 1 08.80 08.1308.4708.7208.7208.8008.4308.60 7.00
5 62 Sobotka MichalSobotka Michal
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 11 08.25 07.8407.5208.2508.25x07.9508.15 6.00
6 Gál TomášGál Tomáš
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 8 08.18 07.7807.3608.1808.1808.1007.8007.48 5.00
7 Mikula GabrielMikula Gabriel
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 14 07.98 07.98x-07.9807.9606.4307.56 4.00
8 54 Demian TomášDemian Tomáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 12 07.81 07.4507.8107.2107.8106.58x07.50 3.00
9 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 9 07.45 x07.4506.7307.45 2.00
10 Sako SimonSako Simon
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
06 06 6 07.24 07.2406.2506.0307.24 1.00
11 Holý PeterHolý Peter
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 5 06.92 x06.92-06.92
12 Matejka PatrikMatejka Patrik
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 7 06.85 06.4306.85x06.85
13 Repa SamuelRepa Samuel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 4 06.77 05.9306.4306.7706.77
14 Demjan ChristiánDemjan Christián
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 2 06.11 06.1105.8305.8806.11
15 Vanko MartinVanko Martin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 3 06.10 06.1005.4905.4206.10
Celkom 15 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 9.9.2018 - 12:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vrecková MichaelaVrecková Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 11 13.59 12.7612.9713.5913.5912.84-- 11.00
2 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 10 11.03 11.0310.8310.9611.0310.63-- 9.00
3 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
02 02 8 10.24 08.7308.5609.3809.3809.62-10.24 8.00
MS Králiková KristínaKráliková Kristína
AK Mostáreň MŠK BreznoAK Mostáreň MŠK Brezno
02 02 9 10.18 10.1809.3009.9710.1809.7909.7409.87
5 Kačányová VanesaKačányová Vanesa
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 7 09.80 09.4809.5009.5309.5309.8009.4808.83 7.00
6 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 1 09.40 09.09-09.1609.1609.40-- 6.00
7 Šnírerová VanesaŠnírerová Vanesa
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 3 08.90 07.8208.1608.9008.9008.1608.1507.40 5.00
8 Náterová KarinNáterová Karin
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 6 08.58 08.5808.4608.0408.5807.6707.8007.91 4.00
9 Reptíková RadoslavaReptíková Radoslava
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 5 08.10 07.5908.0208.1008.10 3.00
10 Holubcová PetraHolubcová Petra
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 2 07.80 07.6207.8007.3307.80 2.00
11 Melíšková LianaMelíšková Liana
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
04 04 4 07.80 07.8007.5807.3807.80 1.00
Celkom 11 pretekárov

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 9.9.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hacajova KatarinaHacajova Katarina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 13 09.24 xx09.2409.2409.0508.8708.62 11.00
2 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 12 08.12 07.9307.2107.6807.9307.9208.0408.12 9.00
3 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 10 07.71 07.71x07.1507.7107.5207.6407.64 8.00
4 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 9 07.53 07.5306.1406.2407.53-07.4106.82 7.00
5 Stranovská NinaStranovská Nina
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 11 07.24 06.8807.2407.2207.2407.2007.0206.64 6.00
6 94 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 6 06.90 06.4306.5006.2406.50-06.9006.36 5.00
7 Hegedušová MichaelaHegedušová Michaela
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
05 05 1 06.73 x06.32x06.32-06.7306.04 4.00
8 Dušková KarolínaDušková Karolína
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 4 06.65 06.6504.9304.8106.65 3.00
9 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 2 06.30 03.9006.3004.0206.3004.2703.6504.06 2.00
10 Machová NinaMachová Nina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 8 06.21 06.2105.6005.7706.21 1.00
11 Ištoková NikolaIštoková Nikola
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 5 06.07 06.0705.7905.6006.07
12 Tušková LuciaTušková Lucia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 3 05.99 05.7905.9905.9105.99
13 Kubová KarinKubová Karin
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 7 05.90 05.4605.7705.9005.90
Celkom 13 pretekárov