<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 4. kolo dorastu a 5. kolo ml. žiactva

Nové Zámky (9. 9. 2018)

Skok do výšky - Juniori (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kondé PeterKondé Peter 99 99 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 183
2 Varga MarošVarga Maroš 99 99 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 165

Skok do výšky - Mladší žiaci (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hayden PeterHayden Peter 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 145
2 Karper IvanKarper Ivan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 135
3 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 135

Skok do výšky - Juniorky (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bírová NinaBírová Nina 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 155

Skok do výšky - Dorastenky (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 150
2 Tináková EmmaTináková Emma 03 03 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 145
3 Iglárová TamaraIglárová Tamara 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 145

Skok do výšky - Mladšie žiačky (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 16 Zavřelová EmaZavřelová Ema 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 157
2 Vargová AndreaVargová Andrea 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 140
3 Ištoková NikolaIštoková Nikola 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 135

Skok o žrdi - Dorastenci (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Labuda DominikLabuda Dominik 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 390
2 Chodelka JakubChodelka Jakub 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 310
3 Gondžala DenisGondžala Denis 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 000

Skok o žrdi - Juniorky (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bírová NinaBírová Nina 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 220

Skok o žrdi - Dorastenky (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Miklová MariettaMiklová Marietta 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 240
2 Rampašeková ZojaRampašeková Zoja 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 200
3= Kukučková ElenaKukučková Elena 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 200
3= Vargová MargaretVargová Margaret 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 200

Skok do diaľky - Muži (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kelemen GáborKelemen Gábor 96 96 Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ... 566

Skok do diaľky - Juniori (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Brath RichardBrath Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 552
2 Gasior VladimírGasior Vladimír 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 526
3 Žák AndrejŽák Andrej 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 479

Skok do diaľky - Dorastenci (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Blšták MatúšBlšták Matúš 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 590
2 Ralík MarošRalík Maroš 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 587
3 Hozlár MatejHozlár Matej 03 03 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 585

Skok do diaľky - Mladší žiaci (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 522
2 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 516
3 Bučko NorbertBučko Norbert 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 443

Skok do diaľky - Juniorky (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
2 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 00 00 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 535
3 Lehocká NatáliaLehocká Natália 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 502

Skok do diaľky - Dorastenky (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 548
2 Farkas LeaFarkas Lea 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 514
3 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 509

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 505
2 75 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 479
3 Jakubíková LeaJakubíková Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 448

Trojskok - Juniori (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Brath RichardBrath Richard 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 11.91

Trojskok - Dorastenci (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Pavuk TimoPavuk Timo 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11.40
2 Kutruc TomášKutruc Tomáš 01 01 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.83
3 Larsen MagnusLarsen Magnus 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10.55

Trojskok - Juniorky (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia 00 00 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 11.27

Trojskok - Dorastenky (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Lehenová MonikaLehenová Monika 02 02 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 09.92
2 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.33

Vrh guľou 3 kg - Mladší žiaci (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Varačka MatúšVaračka Matúš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11.77
2 Pomichal DominikPomichal Dominik 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 09.73
3 Marťák TomášMarťák Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 09.29

Vrh guľou 3 kg - Dorastenky (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 13.59
2 Mixová RadkaMixová Radka 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 11.03
3 Hamrózyová KarolínaHamrózyová Karolína 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 10.24

Vrh guľou 3 kg - Mladšie žiačky (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hacajova KatarinaHacajova Katarina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 09.24
2 Grňová KláraGrňová Klára 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 08.12
3 Zaňátová NikolaZaňátová Nikola 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 07.71

Vrh guľou 4 kg - Juniorky (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia 00 00 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 09.23

Vrh guľou 5 kg - Dorastenci (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 1 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 17.55
2 Haborák MilanHaborák Milan 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 14.87
3 Konopka MiloslavKonopka Miloslav 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 12.32

Vrh guľou 6 kg - Juniori (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 2 Kováč SamuelKováč Samuel 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 16.57
2 Mečiar SamuelMečiar Samuel 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 12.02
3 Žák AndrejŽák Andrej 99 99 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 10.19

Hod diskom 1 kg - Dorastenky (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 33.07
2 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 26.54
3 Kačányová VanesaKačányová Vanesa 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 25.41

Hod diskom 1,5 kg - Dorastenci (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 1 Greguš JaroslavGreguš Jaroslav 01 01 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 50.94
2 Haborák MilanHaborák Milan 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 45.14
3 Konopka MiloslavKonopka Miloslav 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 31.63

Hod diskom 1,75 kg - Juniori (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 2 Kováč SamuelKováč Samuel 99 99 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 51.80
2 Krist TomášKrist Tomáš 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26.79
3 Branišovič FilipBranišovič Filip 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26.48

Hod kladivom 3 kg - Dorastenky (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Vrecková MichaelaVrecková Michaela 01 01 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 49.07
2 Danielová ChiaraDanielová Chiara 03 03 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 41.56
3 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 29.84

Hod kladivom 5 kg - Dorastenci (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Konopka MiloslavKonopka Miloslav 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 65.54
2 Mentel LukášMentel Lukáš 02 02 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 38.01
3 Haborák MilanHaborák Milan 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 18.94

Hod kladivom 6 kg - Juniori (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Danáč DanielDanáč Daniel 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 64.44
2 Branišovič FilipBranišovič Filip 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 27.55
3 Krist TomášKrist Tomáš 00 00 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 26.86

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Halász AlexHalász Alex 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 48.67
2 Remiš OndrejRemiš Ondrej 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 46.01
3 Černý IvanČerný Ivan 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 45.40

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 49.04
2 Rendvanská EmaRendvanská Ema 05 05 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 47.24
3 Chovancová MartinaChovancová Martina 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 40.35

Hod oštepom 500 g - Dorastenky (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hanuliaková PetraHanuliaková Petra 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 43.76
2 Hádeková SabinaHádeková Sabina 01 01 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 34.52
3 Balážová EmaBalážová Ema 02 02 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 30.48

Hod oštepom 600 g - Ženy (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Mokrá BarboraMokrá Barbora 96 96 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 41.33

Hod oštepom 600 g - Juniorky (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Hanuliaková JúliaHanuliaková Júlia 00 00 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 39.80

Hod oštepom 700 g - Dorastenci (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Zeleňák SamuelZeleňák Samuel 02 02 Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany 40.74
2 Fulop IstvánFulop István 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 39.14
3 Müller PatrikMüller Patrik 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 35.83

Hod oštepom 800 g - Muži (nedeľa, 9.9.2018)

Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Výkon
1 Bartoň OndrejBartoň Ondrej 93 93 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 70.46