<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 4. kolo dorastu a 5. kolo ml. žiactva

Nové Zámky (9. 9. 2018)

Hod kriketovou loptičkou - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 9.9.2018 - 11:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Halász AlexHalász Alex
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 9 48.67 0.0 11.00
2 Remiš OndrejRemiš Ondrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 12 46.01 0.0 9.00
3 Černý IvanČerný Ivan
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 13 45.40 0.0 8.00
4 50 Černý MatejČerný Matej
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 10 44.10 0.0 7.00
5 Pecko RóbertPecko Róbert
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 11 42.60 0.0 6.00
6 49 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 1 41.84 0.0 5.00
7 Broďáni MartinBroďáni Martin
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 5 36.80 0.0 4.00
8 Marťák TomášMarťák Tomáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 4 36.06 0.0 3.00
9 65 Černý LukášČerný Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 6 35.35 0.0 2.00
10 Tóth BenceTóth Bence
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
05 05 2 35.03 0.0 1.00
11 Pavlík MathewPavlík Mathew
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 8 34.40 0.0
12 Sako SimonSako Simon
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
06 06 7 29.75 0.0
13 Aboudi SamirAboudi Samir
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 3 28.28 0.0
Plačko LukášPlačko Lukáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 14 52.84 0.0
Celkom 14 pretekárov

Hod kriketovou loptičkou - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 9.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pacalajová LuciaPacalajová Lucia
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 30 49.04 0.0 11.00
2 Rendvanská EmaRendvanská Ema
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 31 47.24 0.0 9.00
3 Chovancová MartinaChovancová Martina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 28 40.35 0.0 8.00
4 Šarudiová DianaŠarudiová Diana
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
07 07 26 39.98 0.0 7.00
5 Telkesiová VivienTelkesiová Vivien
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
06 06 29 39.20 0.0 6.00
6 Grňová KláraGrňová Klára
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 25 39.10 0.0 5.00
7 88 Plačková LindaPlačková Linda
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
06 06 24 39.09 0.0 4.00
8 Bartoňová VivienBartoňová Vivien
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
06 06 1 38.91 0.0 3.00
9 Madáková LauraMadáková Laura
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 20 36.61 0.0 2.00
10 Hacajova KatarinaHacajova Katarina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 27 35.04 0.0 1.00
11 Ščúryová LuciaŠčúryová Lucia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 19 34.92 0.0
12 Danihelová EsterDanihelová Ester
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 22 34.17 0.0
13 82 Svatíková TamaraSvatíková Tamara
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 11 33.53 0.0
14 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 15 33.50 0.0
15 98 Bartošíková LolaBartošíková Lola
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 21 32.13 0.0
16 Jančíková ValériaJančíková Valéria
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 13 31.74 0.0
17 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 23 31.33 0.0
18 Klučka DominikaKlučka Dominika
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
08 08 16 30.68 0.0
19 95 Králiková NatáliaKráliková Natália
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 3 28.73 0.0
20 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 14 28.70 0.0
21 Vatlavicová MonikaVatlavicová Monika
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 5 28.66 0.0
22 80 Janovičová SofiaJanovičová Sofia
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 18 28.58 0.0
23 96 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 12 26.32 0.0
24 Zacharová LujzaZacharová Lujza
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 9 26.15 0.0
25 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
07 07 10 24.80 0.0
26 Stranovská NinaStranovská Nina
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 17 22.70 0.0
27 Mlíchová KamilaMlíchová Kamila
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 4 22.69 0.0
28 Bugárová NoémiBugárová Noémi
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 2 20.41 0.0
29 Mináriková SimonaMináriková Simona
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
07 07 7 20.07 0.0
30 Kudelová BibianaKudelová Bibiana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 6 18.52 0.0
31 Martišová DianaMartišová Diana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 8 18.29 0.0
Celkom 31 pretekárov