<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 4. kolo dorastu a 5. kolo ml. žiactva

Nové Zámky (9. 9. 2018)

4 x 100 m kluby - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 9.9.2018 - 15:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Pavlovič, Svoreň, Labuda, Čery Pavlovič, Svoreň, Labuda, Čery AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 0:46.66 11.00
2 23 Dráfi, Ostrovský, Žiačik, Valo Dráfi, Ostrovský, Žiačik, Valo Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 0:46.86 9.00
3 Rojka, Blšták, Kováč, Borčány Rojka, Blšták, Kováč, Borčány Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 0:48.87 8.00
4 Müller, Seko, Kopček, Fiala Müller, Seko, Kopček, Fiala AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 0:50.52 7.00
5 Bartoníček, Tóth, Holzhei, Beke Bartoníček, Tóth, Holzhei, Beke Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 0:51.13 6.00
6 Chodelka, Czako, Sauer, Záhora Chodelka, Czako, Sauer, Záhora AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 0:54.99 5.00
Celkom 6 pretekárov

4 x 100 m kluby - Dorastenky (Beh)

Beh 01 (ne, 9.9.2018 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Húsková, Holešová, Reptíková, Luptáková Húsková, Holešová, Reptíková, Luptáková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:55.02 11.00
2 41 Geseová, Janeková, Štrpková, Zelenáková Geseová, Janeková, Štrpková, Zelenáková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 0:55.64 9.00
3 Cellerová, Havjerová, Balážová, Šujanová Cellerová, Havjerová, Balážová, Šujanová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 0:56.12 8.00
4 19 Černá, Prohácková, Puha, Malovecká Černá, Prohácková, Puha, Malovecká Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:58.06 7.00
Macháčková, Petrovičová, Mixová, Mikulová Macháčková, Petrovičová, Mixová, Mikulová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 DQ
Celkom 5 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.9.2018 - 15:25) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Janáková, Srholcová, Hrajnohová, Roštárová Janáková, Srholcová, Hrajnohová, Roštárová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 0:58.29 6.00
2 Haydenová, Sedgwick, Zeleňová, Bartošovičová Haydenová, Sedgwick, Zeleňová, Bartošovičová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:58.69 5.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Húsková, Holešová, Reptíková, Luptáková Húsková, Holešová, Reptíková, Luptáková ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 0:55.02 11.00
2 41 Geseová, Janeková, Štrpková, Zelenáková Geseová, Janeková, Štrpková, Zelenáková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 0:55.64 9.00
3 Cellerová, Havjerová, Balážová, Šujanová Cellerová, Havjerová, Balážová, Šujanová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 3 0:56.12 8.00
4 19 Černá, Prohácková, Puha, Malovecká Černá, Prohácková, Puha, Malovecká Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 0:58.06 7.00
5 Janáková, Srholcová, Hrajnohová, Roštárová Janáková, Srholcová, Hrajnohová, Roštárová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 0:58.29 6.00
6 Haydenová, Sedgwick, Zeleňová, Bartošovičová Haydenová, Sedgwick, Zeleňová, Bartošovičová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 0:58.69 5.00
Macháčková, Petrovičová, Mixová, Mikulová Macháčková, Petrovičová, Mixová, Mikulová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 DQ