<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 4. kolo dorastu a 5. kolo ml. žiactva

Nové Zámky (9. 9. 2018)

Skok do diaľky - Muži (Finále)

Finále (ne, 9.9.2018 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kelemen GáborKelemen Gábor
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
96 96 1 566 +0.4 m/s 566  +0.4459  +1.0-566---
Celkom 1 pretekárov

Skok do diaľky - Juniori (Finále)

Finále (ne, 9.9.2018 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Brath RichardBrath Richard
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 3 552 +1.3 m/s 551  -1.5549  +0.7 +0.7551551  -0.3 +0.5552  +1.3 9.00
2 Gasior VladimírGasior Vladimír
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 2 526 +2.6 m/s 521 +1.4 m/s 492  -0.8480  +0.5508  +0.6508499  +0.3521  +1.4526  +2.6 7.00
3 Žák AndrejŽák Andrej
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
99 99 1 479 +0.7 m/s 476  -0.6479  +0.7389  +0.5479--- 6.00
Celkom 3 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenci (Finále)

Finále (ne, 9.9.2018 - 12:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Blšták MatúšBlšták Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 15 590 -0.4 m/s 590  -0.4565  +1.0494  -1.1590570  +0.5582  +0.0544  +0.4 11.00
2 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 16 587 +0.2 m/s 505  -0.1 +0.8568  -0.1568 +0.0 +0.2587  +0.2 9.00
3 Hozlár MatejHozlár Matej
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
03 03 14 585 +0.8 m/s 565  -0.8 +1.4580  -1.0580585  +0.8 +0.4 +0.7 8.00
4 Laca MatejLaca Matej
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
02 02 9 572 -0.2 m/s 506  -0.5572  -0.2 +1.0572550  -0.3555  +0.2559  +0.2 7.00
5 Larsen MagnusLarsen Magnus
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 13 554 -0.5 m/s 552  +0.0 +0.3 -1.1552 +0.4 -0.2554  -0.5 6.00
6 Szúcs RóbertSzúcs Róbert
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 4 541 +0.4 m/s 541  +0.4504  +0.1526  -1.0541--- 5.00
7 Čery MatúšČery Matúš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 1 526 +0.8 m/s 504  +1.1520  -0.2500  +0.8520526  +0.8484  +1.4505  +0.0 4.00
8 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 11 524 -0.9 m/s  +0.7524  -0.9480  -0.1524514  +0.5512  -0.4- 3.00
9 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 12 510 -0.4 m/s 484  +0.6488  -0.1510  -0.4510 2.00
10 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 10 502 +0.5 m/s 502  +0.5273  -0.7498  +1.2502 1.00
11 Čmelka MarkoČmelka Marko
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 7 482 -0.1 m/s  +0.5441  -0.1482  -0.1482
12 Škodák FilipŠkodák Filip
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
04 04 6 471 +0.1 m/s 471  +0.1467  +0.2449  +0.4471
13 113 Zubák AdamZubák Adam
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
04 04 5 471 +0.1 m/s  +2.5471  +0.1 +0.6471
14 Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 2 448 +0.0 m/s 448  +0.0436  +0.0443  -0.7448
15 Prusák JurajPrusák Juraj
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
04 04 8 438 -0.8 m/s  -0.8438  -0.8 +1.8438
Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 3 DNS ---0
Celkom 16 pretekárov

Skok do diaľky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 9.9.2018 - 10:00) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Peregrín MartinPeregrín Martin
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 16 522 +0.9 m/s 513477  -0.3488  +0.0513513  -0.4522  +0.9 -0.1 11.00
2 Pasternák LukášPasternák Lukáš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 17 516 +0.6 m/s 499505  -0.6501  -0.2505492  -0.5501  +0.3516  +0.6 9.00
3 Bučko NorbertBučko Norbert
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 14 443 +0.5 m/s 443  +0.5427  -0.7435  +0.2443421  +0.4410  -0.6x 8.00
4 Plačko LukášPlačko Lukáš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 15 435 +0.8 m/s 415  +0.3414  -0.7413  +0.8415435  +0.8412  -0.3421  -0.5 7.00
5 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 428 +0.4 m/s 411307  +0.0402  +0.4411 +0.4428  +0.4420  -0.4 6.00
6 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 4 423 +0.3 m/s 422  +0.6416  +0.5401  -0.3422411  -0.2207  +0.4423  +0.3 5.00
7 57 Szorád MichalSzorád Michal
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 12 419 +0.9 m/s  -0.5x419  +0.9419 +0.7 -0.9417  -0.4 4.00
8 66 Kubala MatúšKubala Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 11 404 -0.4 m/s 404  -0.4395404  +1.6404402400  +0.7  -0.6 3.00
9 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 13 400 +1.5 m/s 358  -0.4395  -0.4400  +1.5400 2.00
10 Haberern RichardHaberern Richard
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 9 392 +0.4 m/s 375  +1.7389392  +0.4392 1.00
11 49 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 3 390 +0.9 m/s 390  +0.9370  -0.4x390
12 Hindák MiroslavHindák Miroslav
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 8 363  +1.3363308  +1.4363
13 Sdurka AdamSdurka Adam
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 10 353  +1.2353344  +1.0353
14 Lencsés SamuelLencsés Samuel
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 6 327 +0.3 m/s 327  +0.3325  -0.3298  -0.4327
15 Zuberec MilanZuberec Milan
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
07 07 7 320 -0.3 m/s 320  -0.3 -0.4297  +0.5320
16 Horný JakubHorný Jakub
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 5 298 -0.5 m/s 293  -0.2x298  -0.5298
17 68 Kubík SamuelKubík Samuel
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
06 06 1 288 +0.1 m/s 288  +0.1x-288
Celkom 17 pretekárov

Skok do diaľky - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 9.9.2018 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
MS Rudzanová TerezaRudzanová Tereza
ŠK Dukla o.z. Banská BystricaŠK Dukla o.z. Banská Bystrica
00 00 4 554 -0.4 m/s  -0.5502  +0.7537  -0.3537506  +1.0554  -0.4 +1.2
2 Kaliašová SilviaKaliašová Silvia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
00 00 3 535 +0.9 m/s 524  +0.0 +1.0514  -0.4524535  +0.9- +1.0 9.00
3 Lehocká NatáliaLehocká Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 2 502 +1.2 m/s 502  +1.2 +0.1492502x505512  -0.2 7.00
4 Merčáková NatáliaMerčáková Natália
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 1 469 +0.1 m/s 448  -0.6464  -0.8468468 +0.7458  -0.2469  +0.1 6.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do diaľky - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 9.9.2018 - 13:20) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Vodnyanszká RenátaVodnyanszká Renáta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
04 04 19 548 -0.1 m/s 548  -0.1525  -1.0367548546  +0.9-527  -0.5 11.00
2 Farkas LeaFarkas Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 18 514 -0.2 m/s 503  -0.2491  +0.0509509511514  -0.1519  -0.2 9.00
3 Lehenová MonikaLehenová Monika
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
02 02 15 509 +1.4 m/s 509  +1.4496  -0.8491  -0.2509 -0.6-- 8.00
4 Šupicová LenkaŠupicová Lenka
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 17 501 +0.1 m/s 501  +0.1448  -0.5465  -0.5501458  +0.0464  -0.3- 7.00
5 Ondrejková MonikaOndrejková Monika
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
01 01 16 495 -0.4 m/s 483  +0.0485  +0.8495  -0.4495489  +0.0-- 6.00
6 Janeková ŠárkaJaneková Šárka
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 14 477 -0.3 m/s 438  -0.2464  -0.7 -0.3464477  -0.3 -0.4477  -0.2 5.00
7 Macháčková DianaMacháčková Diana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 8 472 -0.6 m/s 418  +0.4392  -0.4468  -1.0468472  -0.6465  -0.4422  -0.4 4.00
8 Horváth EszterHorváth Eszter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 13 461 -0.5 m/s 452  +0.0451  +0.2461  -0.5461446  -0.4443  -0.3440  +0.0 3.00
9 Koláriková LesanaKoláriková Lesana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
01 01 9 459 +0.5 m/s 459  +0.5411  -0.7 +0.4459 2.00
10 Mačaiová PetraMačaiová Petra
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
02 02 7 434 -0.2 m/s x434  -0.2425  +0.3434 1.00
11 Mesáková NatáliaMesáková Natália
TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany
04 04 2 416 -0.3 m/s 406  +0.2402  -1.4416  -0.3416
12 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 12 415 -0.5 m/s  +0.9 +0.0415  -0.5415
13 Šujanová EllaŠujanová Ella
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 11 414 414410  -0.6 +0.1414
14 Sedgwick Carina LaraSedgwick Carina Lara
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 5 407 -0.6 m/s 407  -0.6381  +0.9 +1.5407
15 Bédiová EmaBédiová Ema
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
01 01 6 390 +0.6 m/s 376  +0.5357  -0.1390  +0.6390
16 Janáková DianaJanáková Diana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 4 381 +1.6 m/s  +0.8365  +0.2381  +1.6381
17 Ďurišová HanaĎurišová Hana
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
03 03 10 369 +0.0 m/s 369  +0.0--369
18 Boráková VeronikaBoráková Veronika
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
04 04 1 364 -0.5 m/s 356  +0.1358  -0.4364  -0.5364
19 Sidó FranciskaSidó Franciska
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
04 04 3 350 -0.7 m/s 338  +0.0350  -0.7343  +0.0350
Celkom 19 pretekárov

Skok do diaľky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 9.9.2018 - 11:15) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon Reg. výk. 1. Pokusy 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Žibritová RebekaŽibritová Rebeka
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 35 505 +1.0 m/s 244  -0.5484  +0.1-484475  -0.2349  +0.8505  +1.0 11.00
2 75 Vašková AdriánaVašková Adriána
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 34 479 +0.2 m/s 455  +0.1441  +0.1-455462  +0.3479  +0.2444  -0.8 9.00
3 Jakubíková LeaJakubíková Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 32 448 -0.4 m/s 432  +1.0429  +0.6-432416  -0.4409  +1.0448  -0.4 8.00
4 Záborská DianaZáborská Diana
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
05 05 33 440 +1.5 m/s 429  +0.1 +0.4-429266  +0.5440  +1.5398  -0.4 7.00
5 Horváthová DariaHorváthová Daria
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 30 435 +0.8 m/s 424  +0.4435  +0.8-435421  -0.5411  -0.2 +1.2 6.00
6 Vaculčiaková NiaVaculčiaková Nia
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
05 05 28 429 +0.1 m/s 400  -0.7417  -0.2-417408  +0.9 +0.8429  +0.1 5.00
7 Ravasová AdrianaRavasová Adriana
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 25 426 +0.2 m/s 422  +0.7394  -0.6-422424  -0.4426  +0.2413  +1.0 4.00
8 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
06 06 3 420 +1.4 m/s 420  +1.4x-420 +0.6400  -0.3410  +0.6 3.00
9 Chovancová MartinaChovancová Martina
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
06 06 18 409 +0.6 m/s 366  +0.6409  +0.6-409 2.00
10 Gašpárková EliškaGašpárková Eliška
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 26 405 +0.9 m/s  -0.7405  +0.9-405 1.00
11 Karabová EliškaKarabová Eliška
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
06 06 17 391 -0.1 m/s 380  +0.4391  -0.1-391
12 Fáberová NatašaFáberová Nataša
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 27 378 +0.3 m/s x378  +0.3-378
13 Lanczová LuciaLanczová Lucia
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 24 376 +0.0 m/s 376  +0.0371  +0.2-376
14 9 Adamovičová ViktóriaAdamovičová Viktória
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 19 371 +1.8 m/s 359  +0.5371  +1.8-371
15 Sedgwick NinaSedgwick Nina
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 6 367 -0.2 m/s 367  -0.2346  +0.2-367
16 99 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
07 07 16 363 +0.3 m/s 363  +0.3351  -0.5-363
17 Repková DianaRepková Diana
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 9 359 +0.0 m/s 359  +0.0 +0.2-359
18 Telkesiová VivienTelkesiová Vivien
Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa
06 06 20 358 +0.7 m/s 358  +0.7348  -0.3-358
19 92 Páleníková EmmaPáleníková Emma
Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce
06 06 11 357 -0.1 m/s 357  -0.1350  +0.3-357
20 102 Bednáriková BarboraBednáriková Barbora
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 1 354 354337  +0.0-354
21 Czéreová MichaelaCzéreová Michaela
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 2 353 +0.7 m/s 353  +0.7331  +0.1-353
22 Vrablecová AnetaVrablecová Aneta
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 22 353 +0.3 m/s  +0.4353  +0.3-353
23 Bugárová NoémiBugárová Noémi
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
06 06 8 347 +0.0 m/s 330  +0.7347  +0.0-347
24 103 Masárová SofiaMasárová Sofia
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
06 06 13 344 -0.3 m/s 335  -0.6344  -0.3-344
25 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
06 06 10 343 -0.6 m/s 343  -0.6331  +0.9-343
26 Moravíková SofiaMoravíková Sofia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 15 343 +0.7 m/s 343  +0.7327  -0.4-343
27 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 21 342 +0.0 m/s 315  +0.5342  +0.0-342
28 Lakyová LauraLakyová Laura
ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno
05 05 4 332 +0.2 m/s  +1.2332  +0.2-332
29 Minariková IvetaMinariková Iveta
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
08 08 5 327 +0.0 m/s 323  -0.6327  +0.0-327
30 Kĺocová EmaKĺocová Ema
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 12 326 +0.3 m/s 326  +0.3300  +0.1-326
31 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
08 08 14 295 -0.1 m/s x295  -0.1-295
32 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
08 08 7 249 +0.0 m/s  +0.8249  +0.0-249
33= Rendvanská EmaRendvanská Ema
Atletický klub ŠuranyAtletický klub Šurany
05 05 31 000  +0.3 +0.8-0.0
33= Pauleová AlžbetaPauleová Alžbeta
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 23 000 ---0
33= Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 29 000  +0.3 +0.5-0.0
Celkom 35 pretekárov