<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 4. kolo dorastu a 5. kolo ml. žiactva

Nové Zámky (9. 9. 2018)

800 m - Juniori (Beh)

Beh (ne, 9.9.2018 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 21 Szabó KrištofSzabó Krištof 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 2:10.25 9.00
2 22 Koiš MatejKoiš Matej 00 00 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 15 2:14.15 7.00
Celkom 2 pretekári

800 m - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 9.9.2018 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 23 Dráfi KarolDráfi Karol 01 01 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 2:06.23 11.00
2 31 Gomola JakubGomola Jakub 01 01 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 8 2:11.39 9.00
3 26 Gonczol Dominik AlexGonczol Dominik Alex 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 2:11.53 8.00
4 24 Surový SamuelSurový Samuel 02 02 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 2:15.07 7.00
5 27 Kováč AdamKováč Adam 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 2:15.54 6.00
6 28 Lobotka MatúšLobotka Matúš 04 04 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 2:15.67 5.00
7 36 Šimlaštík MiroslavŠimlaštík Miroslav 01 01 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 13 2:17.11 4.00
8 34 Pajtáš DominikPajtáš Dominik 04 04 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 11 2:25.05 3.00
9 29 Kravárik OliverKravárik Oliver 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 6 2:26.79 2.00
10 32 Habrda BorisHabrda Boris 02 02 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 9 2:34.60 1.00
11 33 Lacko ViktorLacko Viktor 02 02 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 10 2:35.04
12 30 Emanuel RadovanEmanuel Radovan 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 2:37.49
13 35 Sauer TimurSauer Timur 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 12 2:37.59
Celkom 13 pretekárov

800 m - Juniorky (Beh)

Beh (ne, 9.9.2018 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 38 Lackovičová SimonaLackovičová Simona 00 00 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 2:35.26 9.00
2 37 Klučka VivienKlučka Vivien 99 99 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 2:53.07 7.00
Celkom 2 pretekári

800 m - Dorastenky (Beh)

Beh (ne, 9.9.2018 - 11:40) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 39 Záhradníčková HanaZáhradníčková Hana 03 03 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 2:25.95 11.00
2 41 Geseová LeaGeseová Lea 03 03 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 2:34.82 9.00
3 42 Hrajnohová SimonaHrajnohová Simona 03 03 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 2:35.55 8.00
4 43 Lipovská SofiaLipovská Sofia 04 04 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 5 2:39.21 7.00
5 40 Urbanová NaďaUrbanová Naďa 02 02 TJ Družba PiešťanyTJ Družba Piešťany 2 2:42.20 6.00
6 48 Tonkovičová PaulínaTonkovičová Paulína 04 04 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 10 2:50.07 5.00
7 44 Gavalovičová ZuzanaGavalovičová Zuzana 02 02 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 2:57.07 4.00
8 47 Zeleňová TatianaZeleňová Tatiana 04 04 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 2:58.48 3.00
9 45 Laktišová EliškaLaktišová Eliška 04 04 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 3:19.49 2.00
46 Szabó AbigelSzabó Abigel 03 03 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 8 DNS
Celkom 10 pretekárov