<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 4. kolo dorastu a 5. kolo ml. žiactva

Nové Zámky (9. 9. 2018)

4 x 60 m kluby - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.9.2018 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Andi, Dániel, Peregrín, Samuel Andi, Dániel, Peregrín, Samuel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 32.44 11.00
2 Holý, Sdurka, Špaček, Fuksa Holý, Sdurka, Špaček, Fuksa Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 34.69 9.00
3 Karper, Vadovič, Pecko, Poláček Karper, Vadovič, Pecko, Poláček AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 36.66 8.00
4 Mészáros, Lencsés, Melo, Bičan Mészáros, Lencsés, Melo, Bičan TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 38.47 7.00
5 Marťák, Sako, Škodáček, Truban Marťák, Sako, Škodáček, Truban Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 39.02 5.00
Bučko, Haberern, Kubala, Černý Bučko, Haberern, Kubala, Černý Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 DQ
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.9.2018 - 14:55) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Repa, Hindák, Hartl, Kňažík Repa, Hindák, Hartl, Kňažík TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 38.68 6.00
2 5 Hartl, Pomichal, Šutto, Hrabovský Hartl, Pomichal, Šutto, Hrabovský TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 39.56 4.00
Celkom 2 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 60 Andi, Dániel, Peregrín, Samuel Andi, Dániel, Peregrín, Samuel Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 32.44 11.00
2 Holý, Sdurka, Špaček, Fuksa Holý, Sdurka, Špaček, Fuksa Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 34.69 9.00
3 Karper, Vadovič, Pecko, Poláček Karper, Vadovič, Pecko, Poláček AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 36.66 8.00
4 Mészáros, Lencsés, Melo, Bičan Mészáros, Lencsés, Melo, Bičan TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 38.47 7.00
5 Repa, Hindák, Hartl, Kňažík Repa, Hindák, Hartl, Kňažík TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 38.68 6.00
6 Marťák, Sako, Škodáček, Truban Marťák, Sako, Škodáček, Truban Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 3 39.02 5.00
7 5 Hartl, Pomichal, Šutto, Hrabovský Hartl, Pomichal, Šutto, Hrabovský TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 39.56 4.00
Bučko, Haberern, Kubala, Černý Bučko, Haberern, Kubala, Černý Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 DQ

4 x 60 m kluby - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 9.9.2018 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čudaiová, Demitrová, Brezanová, Ďurišková Čudaiová, Demitrová, Brezanová, Ďurišková Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 33.16 11.00
2 Chovancová, Flajžíková, Ravasová, Palanská Chovancová, Flajžíková, Ravasová, Palanská Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 33.72 9.00
3 Benkovičová, Leváková, Tomanová, Ursíny Benkovičová, Leváková, Tomanová, Ursíny Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 34.72 8.00
4 Hindáková, Repová, Petríková, Lanczová Hindáková, Repová, Petríková, Lanczová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 34.92 7.00
5 Grňová, Rolincová, Slobodová, Karabová Grňová, Rolincová, Slobodová, Karabová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 35.59 5.00
6 Fáberová, Sedgwick, Ďurišová Fáberová, Sedgwick, Ďurišová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 36.41 3.00
Celkom 6 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.9.2018 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 80 Janovičová, Vrablecová, Gučková, Hanusová Janovičová, Vrablecová, Gučková, Hanusová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 35.08 6.00
2 Czaková, Orelová, Gavalovičová, Záborská Czaková, Orelová, Gavalovičová, Záborská AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 36.51 2.00
3 Mikušincová, Bartošíková, Vendžúrová, Čudaiová Mikušincová, Bartošíková, Vendžúrová, Čudaiová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 37.18 1.00
4 8 Novosadová, Pastieriková, Repková, Adamovičová Novosadová, Pastieriková, Repková, Adamovičová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 38.28
5 Moravčíková, Zacharová, Šurinová, Rapavá Moravčíková, Zacharová, Šurinová, Rapavá AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 39.08
6 Dobi, Strapeková, Nováková, Rezničeková Dobi, Strapeková, Nováková, Rezničeková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 39.14
Celkom 6 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.9.2018 - 15:05) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 90 Zmeková, Svatíková, Martišová, Králiková Zmeková, Svatíková, Martišová, Králiková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 36.10 4.00
2 Mónosiová, Benkovicsová, Stranovská, Heltová Mónosiová, Benkovicsová, Stranovská, Heltová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 38.98
3 Czéreová, Králiková, Ščúryová, Znamínková Czéreová, Králiková, Ščúryová, Znamínková TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 41.18
4 7 Holková, Holková, Tonkovičová, Hanáková Holková, Holková, Tonkovičová, Hanáková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 43.53
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Čudaiová, Demitrová, Brezanová, Ďurišková Čudaiová, Demitrová, Brezanová, Ďurišková Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 33.16 11.00
2 Chovancová, Flajžíková, Ravasová, Palanská Chovancová, Flajžíková, Ravasová, Palanská Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 33.72 9.00
3 Benkovičová, Leváková, Tomanová, Ursíny Benkovičová, Leváková, Tomanová, Ursíny Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 34.72 8.00
4 Hindáková, Repová, Petríková, Lanczová Hindáková, Repová, Petríková, Lanczová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 1 34.92 7.00
5 80 Janovičová, Vrablecová, Gučková, Hanusová Janovičová, Vrablecová, Gučková, Hanusová Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 35.08 6.00
6 Grňová, Rolincová, Slobodová, Karabová Grňová, Rolincová, Slobodová, Karabová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 35.59 5.00
7 90 Zmeková, Svatíková, Martišová, Králiková Zmeková, Svatíková, Martišová, Králiková Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 36.10 4.00
8 Fáberová, Sedgwick, Ďurišová Fáberová, Sedgwick, Ďurišová AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 36.41 3.00
9 Czaková, Orelová, Gavalovičová, Záborská Czaková, Orelová, Gavalovičová, Záborská AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 36.51 2.00
10 Mikušincová, Bartošíková, Vendžúrová, Čudaiová Mikušincová, Bartošíková, Vendžúrová, Čudaiová Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 37.18 1.00
11 8 Novosadová, Pastieriková, Repková, Adamovičová Novosadová, Pastieriková, Repková, Adamovičová Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 38.28
12 Mónosiová, Benkovicsová, Stranovská, Heltová Mónosiová, Benkovicsová, Stranovská, Heltová TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 38.98
13 Moravčíková, Zacharová, Šurinová, Rapavá Moravčíková, Zacharová, Šurinová, Rapavá AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 39.08
14 Dobi, Strapeková, Nováková, Rezničeková Dobi, Strapeková, Nováková, Rezničeková Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 39.14
15 Czéreová, Králiková, Ščúryová, Znamínková Czéreová, Králiková, Ščúryová, Znamínková TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 41.18
16 7 Holková, Holková, Tonkovičová, Hanáková Holková, Holková, Tonkovičová, Hanáková Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 43.53