<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 4. kolo dorastu a 5. kolo ml. žiactva

Nové Zámky (9. 9. 2018)

600 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.9.2018 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 50 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 1:43.12 11.00
2 60 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 1:43.34 9.00
3 51 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:43.59 8.00
4 55 Hezký RajmundHezký Rajmund 05 05 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 1:47.85 7.00
5 53 Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 1:50.46 6.00
6 52 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:50.56 5.00
7 56 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 1:51.66 4.00
8 58 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 1:57.05 3.00
9 54 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 1:57.74 2.00
10 59 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 1:58.14 1.00
11 61 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 12 2:00.56
12 57 Szorád MichalSzorád Michal 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:01.19
Celkom 12 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.9.2018 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 62 Sobotka MichalSobotka Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 1:59.23
2 66 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 17 2:01.08
3 70 Koleno JakubKoleno Jakub 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21 2:03.71
4 67 Kňažík MatejKňažík Matej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 18 2:04.66
5 64 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 15 2:05.18
6 68 Kubík SamuelKubík Samuel 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 19 2:05.71
7 72 Melo MichalMelo Michal 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 23 2:07.75
8 49 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 24 2:09.03
9 71 Liko SamuelLiko Samuel 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22 2:13.00
10 65 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 16 2:14.67
11 69 Kilian SimonKilian Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 20 2:26.53
12 63 Valentíny TomášValentíny Tomáš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 2:27.16
Celkom 12 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 50 Černý MatejČerný Matej 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 1 1:43.12 11.00
2 60 Andi MartinAndi Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 11 1:43.34 9.00
3 51 Dániel RegöDániel Regö 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 2 1:43.59 8.00
4 55 Hezký RajmundHezký Rajmund 05 05 Slovan Duslo ŠaľaSlovan Duslo Šaľa 6 1:47.85 7.00
5 53 Hulka AlexHulka Alex 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 4 1:50.46 6.00
6 52 Straka RoanStraka Roan 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 1:50.56 5.00
7 56 Hlaváček MartinHlaváček Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 7 1:51.66 4.00
8 58 Vadovič DanielVadovič Daniel 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 9 1:57.05 3.00
9 54 Demian TomášDemian Tomáš 05 05 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 5 1:57.74 2.00
10 59 Drábik FilipDrábik Filip 08 08 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 10 1:58.14 1.00
11 62 Sobotka MichalSobotka Michal 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 13 1:59.23
12 61 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 12 2:00.56
13 66 Kubala MatúšKubala Matúš 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 17 2:01.08
14 57 Szorád MichalSzorád Michal 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 2:01.19
15 70 Koleno JakubKoleno Jakub 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 21 2:03.71
16 67 Kňažík MatejKňažík Matej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 18 2:04.66
17 64 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 15 2:05.18
18 68 Kubík SamuelKubík Samuel 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 19 2:05.71
19 72 Melo MichalMelo Michal 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 23 2:07.75
20 49 Sedláček Victor HeinzSedláček Victor Heinz 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 24 2:09.03
21 71 Liko SamuelLiko Samuel 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 22 2:13.00
22 65 Černý LukášČerný Lukáš 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 16 2:14.67
23 69 Kilian SimonKilian Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 20 2:26.53
24 63 Valentíny TomášValentíny Tomáš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 14 2:27.16

600 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 9.9.2018 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 75 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 1:47.00 11.00
2 73 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:47.15 9.00
3 76 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 1:49.83 8.00
4 79 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 1:54.06 7.00
5 81 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:00.47 6.00
6 82 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 2:00.57 5.00
7 77 Karabová VeronikaKarabová Veronika 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:01.34 4.00
8 80 Janovičová SofiaJanovičová Sofia 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 2:02.54 2.00
9 83 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 2:03.48 1.00
10 78 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:05.17
74 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 DNS
Celkom 11 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.9.2018 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 90 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 16 2:01.53 3.00
2 92 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 18 2:04.41
3 91 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 17 2:05.27
4 87 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 14 2:06.24
5 88 Plačková LindaPlačková Linda 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 15 2:07.38
6 85 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 12 2:07.83
7 93 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 19 2:07.93
8 95 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 21 2:11.61
9 94 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 20 2:13.28
10 96 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 22 2:15.31
11 86 Petríková BarboraPetríková Barbora 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 13 2:19.10
Celkom 11 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.9.2018 - 13:10) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 104 Pappová TamaraPappová Tamara 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 30 2:09.65
2 103 Masárová SofiaMasárová Sofia 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 29 2:10.53
3 106 Tonkovičová MiriamTonkovičová Miriam 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 32 2:11.74
4 97 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23 2:13.96
5 105 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 31 2:15.17
6 98 Bartošíková LolaBartošíková Lola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 24 2:15.30
7 102 Bednáriková BarboraBednáriková Barbora 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 28 2:15.99
8 99 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 25 2:18.08
9 100 Juríková PaulaJuríková Paula 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 26 2:24.45
10 101 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 27 2:25.84
Celkom 10 pretekárov
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Body
1 75 Vašková AdriánaVašková Adriána 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 1:47.00 11.00
2 73 Tomanová LauraTomanová Laura 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 1:47.15 9.00
3 76 Koptáková MichaelaKoptáková Michaela 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 1:49.83 8.00
4 79 Čuvalová MeganČuvalová Megan 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 1:54.06 7.00
5 81 Mehager Hana MáriaMehager Hana Mária 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 9 2:00.47 6.00
6 82 Svatíková TamaraSvatíková Tamara 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 10 2:00.57 5.00
7 77 Karabová VeronikaKarabová Veronika 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 2:01.34 4.00
8 90 Zmeková KristínaZmeková Kristína 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 16 2:01.53 3.00
9 80 Janovičová SofiaJanovičová Sofia 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 2:02.54 2.00
10 83 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 11 2:03.48 1.00
11 92 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 18 2:04.41
12 78 Trusková ViktoriaTrusková Viktoria 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 2:05.17
13 91 Vetríková VanesaVetríková Vanesa 07 07 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 17 2:05.27
14 87 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 14 2:06.24
15 88 Plačková LindaPlačková Linda 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 15 2:07.38
16 85 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 12 2:07.83
17 93 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 19 2:07.93
18 104 Pappová TamaraPappová Tamara 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 30 2:09.65
19 103 Masárová SofiaMasárová Sofia 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 29 2:10.53
20 95 Králiková NatáliaKráliková Natália 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 21 2:11.61
21 106 Tonkovičová MiriamTonkovičová Miriam 06 06 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 32 2:11.74
22 94 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 20 2:13.28
23 97 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 23 2:13.96
24 105 Slobodová DianaSlobodová Diana 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 31 2:15.17
25 98 Bartošíková LolaBartošíková Lola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 24 2:15.30
26 96 Harceková NikolaHarceková Nikola 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 22 2:15.31
27 102 Bednáriková BarboraBednáriková Barbora 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 28 2:15.99
28 99 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 25 2:18.08
29 86 Petríková BarboraPetríková Barbora 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 13 2:19.10
30 100 Juríková PaulaJuríková Paula 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 26 2:24.45
31 101 Holková NatáliaHolková Natália 10 10 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 27 2:25.84
74 Pomajbová VanesaPomajbová Vanesa 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 2 DNS