<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 4. kolo dorastu a 5. kolo ml. žiactva

Nové Zámky (9. 9. 2018)

60 m - Mladší žiaci (Beh)

Beh 01 (ne, 9.9.2018 - 11:00) official Vietor: +1.8 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.70 11.00
2 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.77 9.00
3 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.82 8.00
4 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.04 7.00
5 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.37 6.00
6 Bučko NorbertBučko Norbert 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 08.63 5.00
7 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.84 4.00
8 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.02
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.9.2018 - 11:00) official Vietor: +0.6 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.85 3.00
2 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.85 2.00
3 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.87 1.00
4 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.20
5 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.25
6 64 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 09.56
7 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.60
8 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.66
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.9.2018 - 11:00) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.35
2 Pavlík MathewPavlík Mathew 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.48
3 61 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 09.78
4 Gál TomášGál Tomáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.79
5 70 Koleno JakubKoleno Jakub 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.88
6 67 Kňažík MatejKňažík Matej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.91
7 63 Valentíny TomášValentíny Tomáš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.07
8 1 Hartl AndrejHartl Andrej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 10.65
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 9.9.2018 - 11:00) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 5 Hartl DamiánHartl Damián 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 09.79
2 Hrabovský MiroslavHrabovský Miroslav 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.06
3 69 Kilian SimonKilian Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.20
4 Vanko MartinVanko Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.73
5 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.97
6 Matejka PatrikMatejka Patrik 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.05
7 Šutto OndrejŠutto Ondrej 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 11.27
8 Balej SimonBalej Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.91
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 9.9.2018 - 11:00) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 71 Liko SamuelLiko Samuel 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.44
2 Bičan David DexterBičan David Dexter 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.62
3 Aboudi SamirAboudi Samir 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.84
4 72 Melo MichalMelo Michal 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.82
Celkom 4 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Peregrín MartinPeregrín Martin 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 07.70 11.00
2 Hrubala Filip MartinHrubala Filip Martin 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 5 07.77 9.00
3 Pasternák LukášPasternák Lukáš 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 3 07.82 8.00
4 Fuksa MiroslavFuksa Miroslav 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 08.04 7.00
5 Mikula GabrielMikula Gabriel 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.37 6.00
6 Bučko NorbertBučko Norbert 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 7 08.63 5.00
7 Štefák DanielŠtefák Daniel 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 8 08.84 4.00
8 Král AdamKrál Adam 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 08.85 3.00
8 Pecko RóbertPecko Róbert 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 08.85 2.00
10 Samuel SebastianSamuel Sebastian 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 5 08.87 1.00
11 Laca JakubLaca Jakub 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 1 09.02
12 Dávid PeterDávid Peter 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.20
13 Stranovský ViktorStranovský Viktor 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 09.25
14 Mészáros LukášMészáros Lukáš 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.35
15 71 Liko SamuelLiko Samuel 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.44
16 Pavlík MathewPavlík Mathew 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 09.48
17 64 Špaček SamuelŠpaček Samuel 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 7 09.56
18 Poláček AdamPoláček Adam 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.60
19 Bičan David DexterBičan David Dexter 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.62
20 Gaj BrunoGaj Bruno 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.66
21 61 Kubíček FilipKubíček Filip 09 09 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 2 09.78
22 Gál TomášGál Tomáš 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 1 09.79
22 5 Hartl DamiánHartl Damián 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 09.79
24 Aboudi SamirAboudi Samir 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 4 09.84
25 70 Koleno JakubKoleno Jakub 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 09.88
26 67 Kňažík MatejKňažík Matej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.91
27 Hrabovský MiroslavHrabovský Miroslav 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 10.06
28 63 Valentíny TomášValentíny Tomáš 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 10.07
29 69 Kilian SimonKilian Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 10.20
30 1 Hartl AndrejHartl Andrej 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 10.65
31 Vanko MartinVanko Martin 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 7 10.73
32 72 Melo MichalMelo Michal 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 10.82
33 Horný JakubHorný Jakub 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 10.97
34 Matejka PatrikMatejka Patrik 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 5 11.05
35 Šutto OndrejŠutto Ondrej 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 11.27
36 Balej SimonBalej Simon 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 1 12.91

60 m - Mladšie žiačky (Beh)

Beh 01 (ne, 9.9.2018 - 11:15) official Vietor: +0.9 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.47 11.00
2 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.48 9.00
3 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.52 8.00
4 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.56 7.00
5 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.58 6.00
6 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.68 5.00
7 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.77 4.00
8 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.82 3.00
Celkom 8 pretekárov
Beh 02 (ne, 9.9.2018 - 11:15) official Vietor: +0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.95 1.00
2 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.03
3 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.05
4 83 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.07
5= Hindáková LuciaHindáková Lucia 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.25
5= Martišová DianaMartišová Diana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.25
7 94 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.30
Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 03 (ne, 9.9.2018 - 11:15) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.90 2.00
2 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.17
3 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.25
4 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.32
5 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.35
6 Mónosiová SáraMónosiová Sára 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.37
7 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.41
8 93 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.47
Celkom 8 pretekárov
Beh 04 (ne, 9.9.2018 - 11:15) official Vietor: +0.0 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.43
2 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.47
3 92 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 09.55
4 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.59
5 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.62
6 86 Petríková BarboraPetríková Barbora 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.64
7 Danihelová EsterDanihelová Ester 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.67
8 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.72
Celkom 8 pretekárov
Beh 05 (ne, 9.9.2018 - 11:15) official Vietor: -0.4 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.59
2 87 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 09.62
3 Machová NinaMachová Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.63
4 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.69
5 85 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 09.78
6 99 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.84
7 Czéreová MichaelaCzéreová Michaela 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.90
8 97 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.93
Celkom 8 pretekárov
Beh 06 (ne, 9.9.2018 - 11:15) official Vietor: +0.1 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.56
2 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.77
3 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.92
4 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.03
5 Nosianová MichaelaNosianová Michaela 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.04
6 Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.17
7 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.24
8 Králiková MariannaKráliková Marianna 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 10.46
Celkom 8 pretekárov
Beh 07 (ne, 9.9.2018 - 11:15) official Vietor: +0.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.02
2 Masárová NinaMasárová Nina 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 10.04
3 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.13
4 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 10.46
5 Ščúryová LuciaŠčúryová Lucia 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.63
6 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.64
7 Kĺocová EmaKĺocová Ema 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.70
Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS
Celkom 8 pretekárov
Beh 08 (ne, 9.9.2018 - 11:15) official Vietor: -1.2 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 10.45
2 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.59
3 Hegedušová MichaelaHegedušová Michaela 05 05 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 10.65
4 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 10.67
5 Melayová ZuzanaMelayová Zuzana 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 11.01
6 Dušková KarolínaDušková Karolína 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.62
7 Lisyová SofiaLisyová Sofia 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.03
8 Heltová AlexandraHeltová Alexandra 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 13.55
Celkom 8 pretekárov
Beh 09 (ne, 9.9.2018 - 11:15) official Vietor: +0.3 m/s Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Vatlavicová MonikaVatlavicová Monika 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.72
2 Minariková IvetaMinariková Iveta 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 09.77
3 Hanáková LianaHanáková Liana 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.62
Celkom 3 pretekári
Súhrnné výsledky fáze Excel
Um. Meno Ročník R. Oddiel/štát Dr. Výkon Reakcie Body
1 Kováčová EmmaKováčová Emma 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 08.47 11.00
2 Repová KristínaRepová Kristína 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 08.48 9.00
3 Demitrová ZaraDemitrová Zara 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 6 08.52 8.00
4 Palanská LuciaPalanská Lucia 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 08.56 7.00
5 Záborská DianaZáborská Diana 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 08.58 6.00
6 Ursíny LeaUrsíny Lea 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.68 5.00
7 Flajžíková NinaFlajžíková Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 8 08.77 4.00
8 Ďurišková AlžbetaĎurišková Alžbeta 05 05 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 08.82 3.00
9 Gučková AnetaGučková Aneta 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 08.90 2.00
10 Fabiánová ŠejlaFabiánová Šejla 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 08.95 1.00
11 Hanusová KarolínaHanusová Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.03
12 Plšeková AlexandraPlšeková Alexandra 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 5 09.05
13 83 Rolincová TeréziaRolincová Terézia 05 05 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 6 09.07
14 Mikušincová ZuzanaMikušincová Zuzana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.17
15 Hindáková LuciaHindáková Lucia 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 4 09.25
15 Martišová DianaMartišová Diana 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 7 09.25
15 Gogová EllaGogová Ella 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 09.25
18 94 Havjerová MichaelaHavjerová Michaela 06 06 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 2 09.30
19 Czaková NatáliaCzaková Natália 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 4 09.32
20 Benkovicsová TamaraBenkovicsová Tamara 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 09.35
21 Mónosiová SáraMónosiová Sára 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.37
22 Orelová LauraOrelová Laura 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 3 09.41
23 Tokošová VanesaTokošová Vanesa 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.43
24 93 Čudaiová ViktóriaČudaiová Viktória 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 1 09.47
24 Klučka DominikaKlučka Dominika 08 08 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 7 09.47
26 92 Páleníková EmmaPáleníková Emma 06 06 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 1 09.55
27 Benkovičová EditBenkovičová Edit 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 1 09.56
28 Staníková EmmaStaníková Emma 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.59
28 Leváková NinaLeváková Nina 05 05 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 09.59
30 Macháčková KarolínaMacháčková Karolína 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 6 09.62
30 87 Vendžúrová HanaVendžúrová Hana 07 07 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 8 09.62
32 Machová NinaMachová Nina 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 09.63
33 86 Petríková BarboraPetríková Barbora 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 09.64
34 Danihelová EsterDanihelová Ester 05 05 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 4 09.67
35 Znamínková ViktóriaZnamínková Viktória 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 6 09.69
36 Moravčíková DorotkaMoravčíková Dorotka 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 09.72
36 Vatlavicová MonikaVatlavicová Monika 06 06 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 3 09.72
38 Príkazská MichaelaPríkazská Michaela 08 08 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 09.77
38 Minariková IvetaMinariková Iveta 08 08 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 5 09.77
40 85 Kubíčková TerezaKubíčková Tereza 06 06 Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov... 7 09.78
41 99 Horváthová HenrietaHorváthová Henrieta 07 07 Atletický klub Zlaté MoravceAtletický klub Zlaté Moravce 5 09.84
42 Czéreová MichaelaCzéreová Michaela 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 3 09.90
43 Rapavá LenkaRapavá Lenka 07 07 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 3 09.92
44 97 Ďurišová KatarínaĎurišová Katarína 06 06 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 2 09.93
45 Komorová SylviaKomorová Sylvia 05 05 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 2 10.02
46 Gavalovičová VieraGavalovičová Viera 05 05 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 7 10.03
47 Nosianová MichaelaNosianová Michaela 06 06 AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra 2 10.04
47 Masárová NinaMasárová Nina 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 6 10.04
49 Rezničeková SimonaRezničeková Simona 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.13
50 Nováková KarinNováková Karin 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 4 10.17
51 Strapeková JohannaStrapeková Johanna 06 06 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 6 10.24
52 Baloghová ViktoriaBaloghová Viktoria 06 06 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 1 10.45
53 Králiková MariannaKráliková Marianna 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 8 10.46
53 Krajancová BarboraKrajancová Barbora 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 8 10.46
55 Vaculková GabrielaVaculková Gabriela 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 5 10.59
56 Ščúryová LuciaŠčúryová Lucia 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 5 10.63
57 Petrovičová KatarínaPetrovičová Katarína 07 07 Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica 1 10.64
58 Hegedušová MichaelaHegedušová Michaela 05 05 ŠAK športový AK KomárnoŠAK športový AK Komárno 8 10.65
59 Mikušaťová TeréziaMikušaťová Terézia 08 08 Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T... 4 10.67
60 Kĺocová EmaKĺocová Ema 05 05 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 10.70
61 Melayová ZuzanaMelayová Zuzana 07 07 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 7 11.01
62 Dušková KarolínaDušková Karolína 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 6 11.62
62 Hanáková LianaHanáková Liana 09 09 Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky 4 11.62
64 Lisyová SofiaLisyová Sofia 06 06 ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra 3 12.03
65 Heltová AlexandraHeltová Alexandra 06 06 TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta 2 13.55
Pacalajová LuciaPacalajová Lucia 05 05 AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava 8 DNS
Némethová TerezaNémethová Tereza 07 07 Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky 3 DNS