<style type="text/css"> .wpb_animate_when_almost_visible { opacity: 1; }</style>

Výsledky pretekov

Majstrovstvá družstiev ZsAZ 4. kolo dorastu a 5. kolo ml. žiactva

Nové Zámky (9. 9. 2018)

Skok do výšky - Juniori (Finále)

Finále (ne, 9.9.2018 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150155160165170175180183186189192195 Body
1 Kondé PeterKondé Peter
Megy Sport s.r.o. Dunajská StredaMegy Sport s.r.o. Dunajská ...
99 99 1 183 --oooxooxoxxx 9.00
2 Varga MarošVarga Maroš
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
99 99 165 oxoxooxxx 7.00
Celkom 2 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenci (Beh)

Beh (ne, 9.9.2018 - 10:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 150155160165170175180183186189192195 Body
1 Gondžala DenisGondžala Denis
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 8 180 o-o-xooxxoxxx 11.00
2 Blšták MatúšBlšták Matúš
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 4 170 ooxxoooxxx 9.00
3 Ralík MarošRalík Maroš
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
01 01 7 165 ooxooxxx 8.00
4 Pavuk TimoPavuk Timo
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
02 02 5 165 oooxoxxx 7.00
5 Pažítka ŠtefanPažítka Štefan
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 6 160 ooxoxxx 6.00
6 Očkay BranislavOčkay Branislav
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 3 155 xxoxxoxxx 5.00
Spišák Samuel MirosSpišák Samuel Miros
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
03 03 2 DNS
Kožík AdamKožík Adam
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
04 04 1 NM xxx
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Mladší žiaci (Finále)

Finále (ne, 9.9.2018 - 13:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 115120125130135140145150155158161164167170173176179 Body
1 Hayden PeterHayden Peter
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 8 145 ---oooxoxxx 11.00
2 Karper IvanKarper Ivan
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
05 05 7 135 ooooxoxxx 9.00
3 Laca JakubLaca Jakub
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 5 135 ooooxxoxxx 8.00
4 Bičan David DexterBičan David Dexter
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
06 06 2 125 oooxxx 7.00
5 3 Truban MatúšTruban Matúš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 6 125 xoxooxxx 6.00
6= Pomichal DominikPomichal Dominik
TJ Olympia GalantaTJ Olympia Galanta
05 05 3 120 ooxxx 4.50
6= 4 Baláž MarošBaláž Maroš
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 1 120 ooxxx 4.50
8 Štefák DanielŠtefák Daniel
AC Stavbár NitraAC Stavbár Nitra
06 06 4 120 oxoxxx 3.00
Celkom 8 pretekárov

Skok do výšky - Juniorky (Finále)

Finále (ne, 9.9.2018 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160163166169172 Body
1 Bírová NinaBírová Nina
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
00 00 1 155 -ooxoxoxoxxx 9.00
Celkom 1 pretekárov

Skok do výšky - Dorastenky (Finále)

Finále (ne, 9.9.2018 - 11:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 130135140145150155160163166169172 Body
1 Kukučková ElenaKukučková Elena
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
03 03 4 150 ooooxxoxxx 11.00
2 Tináková EmmaTináková Emma
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
03 03 3 145 --xooxxx 9.00
3 Iglárová TamaraIglárová Tamara
ŠK ŠOG NitraŠK ŠOG Nitra
02 02 1 145 oxxoooxxx 8.00
4 Mixová RadkaMixová Radka
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
03 03 2 140 oooxxx 7.00
Celkom 4 pretekárov

Skok do výšky - Mladšie žiačky (Finále)

Finále (ne, 9.9.2018 - 12:30) official Výsledok v PDF Excel Info Prihlášky Výsledky
Um. Meno Ročník R. Por. Výkon 105110115120125130135140145148151154157160163 Body
1 16 Zavřelová EmaZavřelová Ema
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 12 157 ---oooooxooxxoooxxx 11.00
2 Vargová AndreaVargová Andrea
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 11 140 ---ooxxoxoxxoxxx 9.00
3 Ištoková NikolaIštoková Nikola
Centrum Voľného času Brezová pod BradlomCentrum Voľného času Brezov...
05 05 8 135 -oooooxoxxx 8.00
4 Brezanová NatáliaBrezanová Natália
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
05 05 10 130 ---ooxoxxx 7.00
5 8 Novosadová SophiaNovosadová Sophia
Atletický klub BojničkyAtletický klub Bojničky
05 05 9 130 ooooxxoxxoxxx 6.00
6 Jakubíková LeaJakubíková Lea
Atletický club Nové ZámkyAtletický club Nové Zámky
05 05 1 125 oooooxxx 5.00
7 Madáková LauraMadáková Laura
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 3 125 ooxooxxoxxx 4.00
8 Jančíková ValériaJančíková Valéria
Atletika ŠK SkalicaAtletika ŠK Skalica
05 05 2 120 oooxoxxx 3.00
9 Zacharová LujzaZacharová Lujza
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 6 120 oooxxoxxx 2.00
10 Moravíková SofiaMoravíková Sofia
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
06 06 4 105 xoxxx 1.00
11= 96 Harceková NikolaHarceková Nikola
Slávia športové gymnázium TrenčínSlávia športové gymnázium T...
07 07 7 000 xxx
11= Šurinová AlenaŠurinová Alena
AK AŠK Slávia TrnavaAK AŠK Slávia Trnava
07 07 5 000
Celkom 12 pretekárov